Asexual.cz

Úplná verze: Hľadám záujemcu k rozhovoru
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Zdravím!

Volám sa Nicole, mám 22 rokov a som asexuálna. Momentálne študujem tretím rokom na Masarykovej univerzite v Brne obor Psychológiu. Rozhodla som sa písať moju bakalársku prácu o asexualite, aby som pomohla rozšíriť povedomie spoločnosti a taktiež sa verejnosti pokúsiť priblížiť tento pojem. Rada by som písala o prežívaní asexuálnych jedincov v partnerskom vzťahu.


Z tohto dôvodu hľadám niekoho českej alebo slovenskej národnosti, kto by bol ochotný so mnou urobiť rozhovor a má skúsenosti s partnerským vzťahom. Všetky informácie získané z rozhovoru budú anonymizované a poslúžia iba na účely mojej bakalárskej práce. Okrem dobrého pocitu z prispetia vede (a môjmu štúdiu) ponúkam aj malú finančnú odmenu a pozvanie na kávu, čaj alebo iný nápoj voľného výberu.


Ak by mal niekto záujem, budem neskutočne rada, ak sa mi ozvete do súkromnej správy.

Prajem pekný deň!
Ahoj, a musí sa to len osobne, alebo sa dá aj na diaľku písomne?
(26. 09. 2020, 10:17:53)Gyrxiur Napsal(a): [ -> ]Ahoj, a musí sa to len osobne, alebo sa dá aj na diaľku písomne?

Ahoj, napísala som ti súkromnú správu.