Asexual.cz

Úplná verze: Bílá stránka
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Od chvíle, kdy jsem přidala příspěvek #281 k diskuzi ve vlákně Karanténa a koronavirus. se mi 29. strana vlákna vůbec nezobrazuje. Je tam jen bílá stránka. Tak by mě zajímalo, jestli to dělá i někomu jinému. A pokud ano, co jsem tam napsala tak hrozného, že mě systém vyhodnotil jako hrozbu hodnou zablokování  Kroutící očima 
(A za případné komplikace se adminovi a dalším diskutujícím omlouvám.)
(27. 02. 2021, 18:16:42)Ilmatar Napsal(a): [ -> ]Od chvíle, kdy jsem přidala příspěvek #281 k diskuzi ve vlákně Karanténa a koronavirus. se mi 29. strana vlákna vůbec nezobrazuje. Je tam jen bílá stránka. Tak by mě zajímalo, jestli to dělá i někomu jinému. A pokud ano, co jsem tam napsala tak hrozného, že mě systém vyhodnotil jako hrozbu hodnou zablokování  Kroutící očima 
(A za případné komplikace se adminovi a dalším diskutujícím omlouvám.)

Jo, když na to kliknu, tak je tam bílo. Nevím co jsi napsala, a tak jestli ti během hodiny někdo zaklepe na dveře, dělej že nejsi doma. 
A možná se k večeru vytrať z domu...a schovej se někde v lese. Oni si pro lidi chodí nad ránem, po třetí... tak pak se ráno, za světla, opatrně vrať a pokud nebudeš mít vyražené dveře od domu, je možné že to byla jen technická chyba.

ÓDIN S TEBOU...
Prostě technická chyba, mi nejde téma otevřít vůbec.
Téma se mi taky vůbec neotevřelo...
Dostanu se do tématu přes vlastní příspěvky, ale 29 stránka se mi nenačítá.... Taky mě zaujalo velké číslo u počtu shlédnutí... asi si stránku 29 čte naráz tolik lidí, že na nás ostatní nezbývá kapacita...  LOL
Začíná mě děsně zajímat  co jsi tam napsala, Ilmatar... LOL
Mně to hlásí "Message Corrupt" a v analyzátoru paketů to vypadá, že server zařízene otevřená spojení tím, že na pošle paketuy s RST (je to HTTPS, takže víc nemůžu vidět). Podivné.
(27. 02. 2021, 19:57:24)Morwen Napsal(a): [ -> ]Začíná mě děsně zajímat  co jsi tam napsala, Ilmatar... LOL

Nejhorší je, že než se to spraví (pokud vůbec), tak to zapomenu LOL 
A nevím, jestli to mám vůbec pokoušet a psát to znovu Zmaten
Počet shlédnutí je v pořádku, byl vysoký již předtím, téma je asi zajímavé. V tom bych spojitost nehledal...
Ale divné je, že už tam nejde dát žádný jiný příspěvek.
Adevr: Tak jsem zkusila odkaz dát i do té dvojky a zase bílo. Tušila jsem správně. Nevím, mám zakládat trojku Dotaz
(01. 03. 2021, 12:46:05)Ilmatar Napsal(a): [ -> ]Adevr: Tak jsem zkusila odkaz dát i do té dvojky a zase bílo. Tušila jsem správně. Nevím, mám zakládat trojku Dotaz

Hustý, tak holt založ trojku, a necháme ji raději už bez toho odkazu...
Zajimave, ja to ted nepozoruju. Mozna to byl nejaky sitovy problem v sobotu? Nebo vam to dela stale?
Stran: 1 2