Asexual.cz

Úplná verze: Jsem jednorožec
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Čauky mňauky!
Já jsem Dandelion:p lidi mě oslovují hej, nebo ahoj, někdy taky žiješ? A já jim většinou odepíšu hoj, joj, čauky a mňauky.
Hodně dlouho, cca od mých 14ti let (rok 2007 cca) jsem si myslel že jsem gay, což se tedy s mojí první zkušeností nepotrvdilo, s druhou taky a třetí taky ne.
Zbytek :D  mých zážitků jsem dělal ze zvědavosti a mírného uspokojení mých představ v oblasti transvestismu. To byl mimochodem i ten důvod proč jsem si myslel že jsem gay.
Né že bych se zrovna cítil s muži dobře, ale cítil jsem se mnohem líp než s ženami, matka mi dávala pěknou sodu, pořád mě s někým porovnávala a děsila se kdy přitáhnu dom exekuční příkaz z gamblingu nebo zbouchnutou borku... LOL LOL LOL  Až na to že jsem i přes to že jsem z moravy... nikdy nepodlehnul chuti ničeho co se na tom území produkuje,   :p natož se tahal za holkama... Pevná výchova typu: Můžeš jít ven ale za hodinu se vrať a řekni nám kde jsi byl a s kým... Nervózní prakticky vše znemožňovala absencí časté autobusové dopravy a dlouhým dojezdem do nějaké civilizace. Ač mi tedy do očí tvrdili že v jejich letech jezdili na kole nebo chodili na zábavy třeba i 50km na kole a nebo deset vesnic daleko... Jo super věc.
No a když jsem jednou už potkal někoho kdo neměl penis a nosil šaty... dal jsem jí gumovýho slona na pískovišti na zahradě a celej měsíc jsem poslouchal od matky: Tys dal mýho slona nějaký holce????? Nervózní   Dodnes se divím že o mě nedělá pořad Netflix.
Když pak jednou po cca deseti letech nic nepřicházelo, začal sem být divnej, možná za to mohlo matčino náhodné nalezení botů na podpatku v mém autě které náhodou uklízela...
to s ní trochu trhlo, trochu víc než když někdy mezi těmito událostmi lezla na muj mail aby si přečetla že jsem se registroval na gay foru, zase na ni nemužu kydat jen hnůj, donedávna to byl její mail ačkoliv byl pojmenovaný po mě... matka trpěla představou že emailové adresy jsou omezené počtem na jednu domácnost... a tak ho pojmenovala po mě že stejně budu řešit věci za ně a pak... Stejně mi tam svině lezla. Noa jelikož mi celý mládí vštěpovala do hlavy myšlenku: Lidi nemůžou za to že jsou gayové, už se tak narodili... jsem poprvé v životě čekal něco jinýho než:  bych ty buzeranty všechny postřílela!  Leč bohužel.
Pomalu se dostávám k momentu který mi naprosto změnil pohled na svět a vedl k začátku mého obrození jako jednorožce. Překvapený
Bylo to... jednou v Kauflandu, kdy jsem cca v 24letech zjistil že... jsem radši s velkýma plyšovýma poníkama než s lidma. První poník se jmenuje Ponyš... kreativita měla zrovna dovolenou, ale to je fuk, krásně kopýtkuje a oči má takový moc hezký. Už v té době kdy to začalo plynout k Moníkovi (MOdrej poNÍK) a Čertyšovi a Růžoníkovi a Růžoníkovi2 jsem si uvědomoval že mě holky zas tak moc netankují, teda alespoň v reálu, hezký triko, hezký boty, lesklá bunda???? všechno...  Pánský oblečení až na teplákovky mi leze krkem jen ho vidím, pánská obuv tuplem, nekoupím si boty co na sobě nemají jiné barvy než casual barvy pro tvrdé muže co drtí zuby kameny a ohýbají titanové pruty...
Protože o tom je to být mužem a hlavně pivo a tvrdej protože frisco je pro holky (jednorožci ho pijí taky). A teď... se moje záliby prakticky nezměnily, mám hezký boty na vysokým podpatku ve kterých nemužu ujít ani dvacet metrů po nerovným povrchu ale jsou fakt boží, nosím oblečení které by pravý muž roztrhal aby měl pocit že napravil svět, holky mi tak nějak vadí... kluci mi vadí taky, jsem ceeeelkem spokojený s mými plyšáky a mám rád zmrzlinu. U rodičů už nejsem, můj cíl najít si v Praze hromadu kámošů nějak stagnuje, pokud nepočítám 50+ dědky, myslel jsem že na amaterech najdu nějaký divnolidi... kteří jsou zvyklí na vše... nenacházím. PLEH
[Obrázek: hello-unicorn_5928-42.jpg?w=2000]
Protože  mám také 50+, a autor tohoto textu mě nazval ,,dědkem", považuji ho za idiota.
 Chtěl  bych ho vidět,  jak mi tuto urážku, toto pohrdáni lidmi co se narodili dříve než tento mozkový gigant, který  se považuje, diky tomu že  si jeho rodiče zaprcali později  než ti moji , za hodna toho používat generační dehonestující selekci, řiká do očí. 
Nakopal bych mu tak, že by milej ,,jednorožec" sral krvavý koblížky a nakonec bych mu  ten roh narval do prdele, abych ten ,,koňí" průjem zarazil. . A kdo mne zná, ví že  se žádné,  a zejména  fyzické  konfrontaci,  nevyhýbám.


Omlouvám se citlivějšim povahám, ale občas se moje hrubší a agresivnějši povaha projeví, zvláště  pří  setkáni se s takovým arogantním nestárnoucim ,,mlaďochem" kolem třicítky. :)
(10. 11. 2022, 08:16:57)hele, nevím jestli to tak vyznělo ale myslel jsem to tak že mi na amaterech(seznamka) píšou lidi 50+ no a jelikož to jsou takoví většinou prasata tak jsem je nazval dědky, jestli si chcete vybít zlost tak to beru, můj nudný život to trochu dochutí, jestli se vám pak uleví tak můžete vyplnit dotazník spokojenosti, dávají to k nákupu všichni prodejci... aspoň na netu, jestli vám zase naopak vadí mladší lidi tak vás celkem lituju... jestli jsem arogantní... nevím, na potkani lidem nevyhrožuju zbitím adevr Napsal(a): [ -> ]Protože  mám také 50+, a autor tohoto textu mě nazval ,,dědkem", považuji ho za idiota.
 Chtěl  bych ho vidět,  jak mi tuto urážku, toto pohrdáni lidmi co se narodili dříve než tento mozkový gigant, který  se považuje, diky tomu že  si jeho rodiče zaprcali později  než ti moji , za hodna toho používat generační dehonestující selekci, řiká do očí. 
Nakopal bych mu tak, že by milej ,,jednorožec" sral krvavý koblížky a nakonec bych mu  ten roh narval do prdele, abych ten ,,koňí" průjem zarazil. . A kdo mne zná, ví že  se žádné,  a zejména  fyzické  konfrontaci,  nevyhýbám.


Omlouvám se citlivějšim povahám, ale občas se moje hrubší a agresivnějši povaha projeví, zvláště  pří  setkáni se s takovým arogantním nestárnoucim ,,mlaďochem" kolem třicítky. :)
Nevím jak to vyznělo, ale každopádně považuji takové paušalizování a následné generační urážky za něco, co zdravě uvažující jedinec nedělá. 
A osobně si myslím že je škoda každé rány co padne vedle, pokud si to dotyčný provokatér, zaslouží. 
Naposledy jsem vyprovodil opilého magora z tramvaje, což v Praze dělám často,  nebo seřval několik debilů co jezdilo na kole tam kde to bylo zakázané, ale tohle je horší. Typické pro arogantní pětatřicetileté ,,teenagery", co si myslí že jim nikdy 50+ nebude. 

To generační pohrdání a diskriminace je opravdu špatné, a dělá to škodu v celé naší společnosti. 
Proto mi takové hloupé urážení na základě ničeho vadí, ač mnohdy ten kdo uráží, nesahá tomu na kterého plive, ani po kotníky. 
Prostě si napříště toho ,,dědka" nechej pro sebe. 
Můj děda by tě, za takový hanlivý titul, vyfackoval i v pětaosmdesáti. Teprve před devadesátkou přestal dělat zabíjačky, už se holt, necítil na to strhnout a podříznout sto padesáti kilové prase, a po devadesátce už taky omezil jízdu na kole. 
Ten druhý se před osmdesátkou málem rozváděl kvůli ,,flirtu" s jinou, a byl to stále chlap jak hora, fyzicky i duševně na výši. I on by oslovení ,,dědku" nesl velmi nelibě, a uměl dobře používat bič na koně. 
Takže příště přemýšlej, holt, hodnota člověka, pro zdravě uvažujícího, není v tom, kolik je mu let. 

Před časem jsem byl měl přednášet na učňovské škole na severní Moravě, a pokud bych měl někdy použít slovo ,,dědek" tak právě tam. Tolik lidí bez zájmu, bez energie,  jsem ještě nikde neviděl. A byli to kluci kolem sedmnácti let. 
Ale to bys asi nepochopil, proč jsem tohle slovo vůči nim použil,  ty raději paušalizuješ, a 50+ je pro tebe něco děsivého, a hnusného co tě nikdy nepotká, co? 

No, ... pokud jsou jednorožci tak hloupí, nedivím se že byly vyhubeni. Stejně jako pták dodo, neboli blboun nejapný.
(10. 11. 2022, 14:30:29)hm, někdo si ho honí v soukromí a někdo na veřejnosti, mluvím o egu, řekl bych že jste na tomhle fóru jen proto abyste hned začal soudit každého kdo řekne slovo dědek, na vás jsem nenarážel, prakticky nevím kdo jste... ale mám takový menší tušení co jste.. ale narozdíl od vás si tu definici nechám pro sebe protože my jednorožci nemáme zapotřebí klesat tak hluboko... pokud vám vadí slovo dědek tak pláčete na špatným hrobě, přečtěte si laskavě co jste mi napsal a možná pochopíte proč starší lidi takto jmenuji... opravdu mě přirovnáváte k praseti na které je potřeba bič? potřeba mě podříznout? to jste zde seděl a čekal až si na někom vybijete zlost? zamyslete se nad sebou, jinak povědomí o starších ročnících NIKDY nebude lepší, jste zářným příkladem takové skupiny lidí, kdybyste napsal něco jako: je potřeba používat slovo dědek? co vám ti lidé udělali? ale ne, hned jste vzal řeznický nůž a začal jste porcovat, styďte se, přinejmenším za sebe...íhahá adevr Napsal(a): [ -> ]Nevím jak to vyznělo, ale každopádně považuji takové paušalizování a následné generační urážky za něco, co zdravě uvažující jedinec nedělá. 
A osobně si myslím že je škoda každé rány co padne vedle, pokud si to dotyčný provokatér, zaslouží. 
Naposledy jsem vyprovodil opilého magora z tramvaje, což v Praze dělám často,  nebo seřval několik debilů co jezdilo na kole tam kde to bylo zakázané, ale tohle je horší. Typické pro arogantní pětatřicetileté ,,teenagery", co si myslí že jim nikdy 50+ nebude. 

To generační pohrdání a diskriminace je opravdu špatné, a dělá to škodu v celé naší společnosti. 
Proto mi takové hloupé urážení na základě ničeho vadí, ač mnohdy ten kdo uráží, nesahá tomu na kterého plive, ani po kotníky. 
Prostě si napříště toho ,,dědka" nechej pro sebe. 
Můj děda by tě, za takový hanlivý titul, vyfackoval i v pětaosmdesáti. Teprve před devadesátkou přestal dělat zabíjačky, už se holt, necítil na to strhnout a podříznout sto padesáti kilové prase, a po devadesátce už taky omezil jízdu na kole. 
Ten druhý se před osmdesátkou málem rozváděl kvůli ,,flirtu" s jinou, a byl to stále chlap jak hora, fyzicky i duševně na výši. I on by oslovení ,,dědku" nesl velmi nelibě, a uměl dobře používat bič na koně. 
Takže příště přemýšlej, holt, hodnota člověka, pro zdravě uvažujícího, není v tom, kolik je mu let. 

Před časem jsem byl měl přednášet na učňovské škole na severní Moravě, a pokud bych měl někdy použít slovo ,,dědek" tak právě tam. Tolik lidí bez zájmu, bez energie,  jsem ještě nikde neviděl. A byli to kluci kolem sedmnácti let. 
Ale to bys asi nepochopil, proč jsem tohle slovo vůči nim použil,  ty raději paušalizuješ, a 50+ je pro tebe něco děsivého, a hnusného co tě nikdy nepotká, co? 

No, ... pokud jsou jednorožci tak hloupí, nedivím se že byly vyhubeni. Stejně jako pták dodo, neboli blboun nejapný.
To že jsem popisoval činnost svých prarodičů, znamená jen to, že jsem tím ilustroval jejich schopnosti. Pokud si, ostatně, myslíte že zabít prase po osmdesátce, nebo v těch letech okopat vinohrad *) je legrace, zkuste si to vy,. A ukáže se kdo je ten ,,dědek."
Že záležitost vztahujete na sebe, jako že bych z vás udělal jitrnice a vyudil váš špek... a barvitě to rozebíráte, je jen váš problém. Nebo nějaké utajené podvědomí? 

A to že jsem, občas hrubý na někoho kdo si to zaslouží, považuji spíš za pozitivum. Pokud se arogantním a zlým lidem neustále ustupovalo, získávali by stále větší prostor. 

Korektnost a aktivismus jsou pro mě sprostá slova a ač lidé za nimi používají výrazy jako ,,korektnost", není to nic jiného než nenávist ke každému kdo nesdílí jejich zvrácené náhledy na svět. 
Tyto lidi považuji za neomarxisty, a jelikož bolševismus považuji za krvavé zlo které ničilo životy, a tito, jsou prakticky pokračovatelé komunistického svazu mládeže z padesátých let, mám právo jim to dávat najevo.  I když se tu zjeví v nějaké rozjuchané aktivistické, všeslučující soudružské formě, tak vím že za těmi ,,kámo" slůvky je pořádná rudá hniloba.

Osobně je mi ale u prdele, zda se vy sám považujete za jednorožce, duhového ratlíka či poníka, zahradního trpajzlíka, nebo trolla pod nuselákem, vadí mi to vaše urážení lidí o generaci výše.
Vůbec bych na vás nereagoval, kdybyste tento paušalizující urážlivý název, nepoužil.

Tak nyní bolestínsky nevyplakávejte, jak vám ,,zlý vlk Adevr, co nemá nic jiného na práci, než zde číhat na opožděné jehňátka" ubližuje, a údajně vyhrožuje podřezáním. Je to trapné, a aktivistickým způsobem překroucené.


*) Než zde začnete hořekovat, že vám vyhrožuji atakem motykou... tak okopáním vinohradu jsem skutečné myslel okopání vinohradu.
(10. 11. 2022, 15:10:58)to by nebyl příspěvek důchodce aby nezazněla politika... já nebrečím, my jednorožci slzy roníme... nemám na vás čas, nejste jediným dědkem kterého zrovna disuji...P.S.: Pod nuselákem jsem ještě nebyl adevr Napsal(a): [ -> ]To že jsem popisoval činnost svých prarodičů, znamená jen to, že jsem tím ilustroval jejich schopnosti. Pokud si, ostatně,  myslíte že zabít prase po osmdesátce, nebo v těch letech okopat vinohrad *) je legrace, zkuste si to vy,. A ukáže se kdo je ten ,,dědek."
Že záležitost vztahujete na sebe, jako že bych z vás udělal jitrnice a vyudil váš špek... a barvitě to rozebíráte, je jen váš problém. Nebo nějaké utajené podvědomí? 

A to že jsem, občas hrubý na někoho kdo si to zaslouží, považuji spíš za pozitivum. Pokud se arogantním a zlým lidem neustále ustupovalo, získávali by stále větší prostor. 

Korektnost a aktivismus jsou pro mě sprostá slova a ač lidé za nimi používají výrazy jako ,,korektnost", není to nic jiného než nenávist ke každému kdo nesdílí jejich zvrácené náhledy na svět. 
Tyto lidi považuji za neomarxisty, a jelikož bolševismus považuji za krvavé zlo které ničilo životy, a tito, jsou prakticky pokračovatelé komunistického svazu mládeže z padesátých let, mám právo jim to dávat najevo.  I když se tu zjeví v nějaké rozjuchané aktivistické, všeslučující soudružské formě, tak vím že za těmi ,,kámo" slůvky je pořádná rudá hniloba.

Osobně je mi ale u prdele, zda se vy sám považujete za jednorožce, duhového ratlíka či poníka, zahradního trpajzlíka, nebo trolla pod nuselákem, vadí mi to vaše urážení lidí o generaci výše.
Vůbec bych na vás nereagoval, kdybyste  tento paušalizující urážlivý název, nepoužil.

Tak nyní bolestínsky nevyplakávejte, jak vám ,,zlý vlk Adevr, co nemá nic jiného na práci, než zde číhat na opožděné jehňátka" ubližuje, a údajně vyhrožuje podřezáním. Je to trapné, a aktivistickým způsobem překroucené.


*) Než zde začnete hořekovat,  že vám vyhrožuji atakem motykou... tak okopáním vinohradu jsem skutečné myslel okopání vinohradu.
No, tímto příspěvkem se vcelku ukázala ubohost aktivistického pisatele. Odkopal se sám. 
A roky pádí. A namyšlení třicetiletí  tlouštíci ¨s náběhem na cukrovku a s alergiemi a dýchavičností, se mnohdy ani k té padesátce, ve zdraví, nedohrabou. 
Možná že je za těmi urážkami starších ročníků,  závist kvůli vlastní nedostatečnosti.
(10. 11. 2022, 17:37:26)hele dědo, chceš se hádat? můžem, bydlím na Jílovská 1164/67 Praha 4, přijď třeba... budu mít čas v neděli večer,  přijď rozbij mi hubu ať si dokážeš že v tom svým inteligencí obdařeným věku zmůžeš ještě na něco jinýho než vyhrožováním na internetu, přijď si pohonit ego když už nic jinýho honit nemůžeš a cizímu nechceš... tvoje ubohost srší ze všeho co jsi mi psal a najednou když stejná medicína tak ti to vadí? seš pokryteckej dědek co si musí vylévat zlost na internetu, přijď za mnou, vem si motyku, nůž na prasata, někoho osmdesátiletého do publika ať máš před kým honit machra, je mi líto že jsem sem lez, evidentně to tu umřelo a ty se živíš mršinami, já se ti nedivím, bez zubů se dá už jen shnilé maso... :heart:adevr Napsal(a): [ -> ]No, tímto příspěvkem se vcelku ukázala ubohost aktivistického pisatele. Odkopal se sám. 
A roky pádí. A namyšlení třicetiletí  tlouštíci ¨s náběhem na cukrovku a s alergiemi a dýchavičností, se mnohdy ani k té padesátce, ve zdraví, nedohrabou. 
Možná že je za těmi urážkami starších ročníků,  závist kvůli vlastní nedostatečnosti.
Stran: 1 2