Asexual.cz

Úplná verze: Článek na Heroine.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Článek na Heroine (je to feministický magazín, ale tenhle článek se myslím dá číst) s interview a anketou. ;) 

(15. 02. 2023, 04:17:44)Juliana Napsal(a): [ -> ]
Článek na Heroine (je to feministický magazín, ale tenhle článek se myslím dá číst) s interview a anketou. ;) 


Tak už je to LGBTQIAP+.  LOL
Adevr: Jo jo, to jsem taky s pobavením zaregistrovala. :D Dobrá zpráva je, že až jim v nadcházejících letech dojde abeceda, můžou vyměnit latinku za nějakou abecedu progresivnější, třeba arabskou, a jet znovu od prvního písmena. Pokrok nezastavíš!
Jak tam popisuje tu pubertu a svoje studentská léta, tak mi úplně mluví z duše :D

adevr: Já nevím proč se to rovnou nejmenuje "Abeceda", stejně už mají snad všechny písmenka. Někde jsem četla, že to není jenom "LGBTQIAP+", ale je tam těch písmenek víc :D
(15. 02. 2023, 17:35:36)Juliana Napsal(a): [ -> ]
Adevr: Jo jo, to jsem taky s pobavením zaregistrovala. :D Dobrá zpráva je, že až jim v nadcházejících letech dojde abeceda, můžou vyměnit latinku za nějakou abecedu progresivnější, třeba arabskou, a jet znovu od prvního písmena. Pokrok nezastavíš!

:) A hlavně by tam, tito levicový sexuální aktivisté, namísto toho plus na konci, měli mít znaménko děleno, protož jen rozdělují společnost.