Asexual.cz

Úplná verze: tak jsem vas nasla
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ahoj vsichni,
pred 2 dny jsem se dozvedela,ze existuje neco jako asexualita a vypada to,ze jsem konecne pojmenovala svuj problem. je mi 36 let,nejake sexualni zkusenosti mam ,ale nikdy to za moc nestalo - tedy alespon z meho pohledu :-) V okoli si o mne mysli,ze jsem homosexualka,protoze neni moc normalni v mem veku nemit partnera.Ja jsem schopna se blaznive zamilovat,ale jakmile ma dojit k sexu,stane se neco,co nedokazu ovlivnit. abych pravdu rekla,ja jsem vubec nevedela ,co se se mnou deje. byla a jsem presvedcena,ze holky se mi nelibi,kluci ano,ale sex proste nevyhledavam. Nemam z neho prazadny pozitek a strasne se za to stydim a pripadam si menecenna. Tad jsem narazila na tyto stranky a zjistila jsem,ze takovych lidi je na svete vic ! JAKA ULEVA - ja jsem si vazne myslela,ze jsem mimozemstan!
Nechci zustat sama a rodinu narozdil od nekterych tady povazuju za zdravy a normalni zpusob zivota.Koneckoncu,jinak by se malokdo z nas narodil ...... :-) Touzim po detech a urcitou frekvenci pohlavniho styku jsem schopna zvladnout bez ujmy na psychickem stavu.
Mam skvelou partu kamaradu,bohuzel jsem natolik stydliva(v tomto smeru) ze nikdo nic netusi a stale cekaji jaky zazrak mezi ne privedu.
Jestli je mezi vami chlapik - nejlepe z Brna nebo Jizni Moravy,ktery by me mel rad i s mymi problemy,bude to moje nejvetsi zivotni vyhra.
Ahoj, vítej a hodně štěstí :)
:) ahoj a vitaj medzi nami mimozemstanmi z planety asex :D
Ty jsi z Brna? :-) V Brne nas je pomerne malo proti Prazakum. Kdyz bude dalsi sraz, muzes treba prijit. :))
Zdravííííím!!!!:-)