Asexual.cz

Úplná verze: Zdravím všechny
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Tyhle stránky mi snad sneslo samo nebe :o))
Protože když jsem se zde pořádně rozkoukala, zjistila jsem, že je tu spousta lidí se stejným smýšlením, jako mám já. Je mi 29 a vlastně jsem
nikdy neprožila žádný dlouhotrvající vztah s mužem. Proč? Protože jakmile došlo "na věc", zoufale jsem prchla, a to pokaždé. Sex nepovažuji za nutnou stránku života, a moc ráda bych našla partnera, se kterým bych mohla žít, mít stejné záliby, koníčky atd., aniž bych se musela děsit, co zas po mě bude chtít :o))
Nikdy jsem si nepřipadala nenormálně, ani asexualitu nepovažuji za handicap (jak jsem kdesi četla). Prostě je to tak a já jsem v pohodě Šklebící se
Přesně tak, handicap to určitě není, jen nás to dělá trochu jinými a zajímavějšími. :D Já dokonce ani svou transsexualitu nepovažuji přímo za "handicap".
jo, cesty osudu su nevyzpytatelne :) vitaj doma ;)
Čau spoluprchatelko :) , vítej.
Vítam ta a som rád ze sa nasli ludia ktorí majú rovnake zmyslanie ako ja
Ahoj. Ani jsem netušil že je i tolik asexuálních žen. Mám právě zkušenost že když ve vztahu muž nechce sex, tak jej automaticky ženy pokládají za inpotenta.
A když sex nechce žena, tak ji muži automaticky pokládají za frigidní nebo za lesbu.....jedno lepší než druhé. :D Takže si navzájem asi nemáme příliš co vyčítat.;)