Asexual.cz

Úplná verze: ahoj
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ahoj, jsem tu nová. Jak se tak rozhlížím, je vás asi většina mladých, ale třeba najdu spřízněnou i starší osobu. Mám 2 děti, jsem vdaná, ale nikdy jsem nebyla zrovna sexuální nadšenec a po dětech se to jen horšilo. Manžel je "normální", ale naštěstí respektuje, že mě TO nebaví, stačí mi občas pusa na dobrou noc a víc nepotřebuju. Dlouho jsem si myslela, ža jsem nějak vadná, moc mě potěšilo tohle fórum, konečně mám pocit jakési normálnosti, ještě najít vhodnou formu, jak to vysvětlit manželovi.
Vitaj a dufam, ze tu najdes co hladas a pomoze ti to. Cit sa medzi nami fajn :)
Ahoj, vítej :) a snad zde pro sebe najdeš nějakou inspiraci....:)
Díky. Je to úžasný, číst názory lidí, kteří mají podobné pocity a zkušenosti. Konečně si nepřipadám jako cvok.
Katka
(06. 01. 2010, 12:25:38)kaberucha Napsal(a): [ -> ]Ahoj, jsem tu nová. Jak se tak rozhlížím, je vás asi většina mladých, ale třeba najdu spřízněnou i starší osobu. Mám 2 děti, jsem vdaná, ale nikdy jsem nebyla zrovna sexuální nadšenec a po dětech se to jen horšilo. Manžel je "normální", ale naštěstí respektuje, že mě TO nebaví, stačí mi občas pusa na dobrou noc a víc nepotřebuju. Dlouho jsem si myslela, ža jsem nějak vadná, moc mě potěšilo tohle fórum, konečně mám pocit jakési normálnosti, ještě najít vhodnou formu, jak to vysvětlit manželovi.

Ahoj:) Ne každý je tady mladý a bezdětný, např. mně je 37 + 3 děti.
Tak vítej doma Velmi šťastný;)