No, beru chyby a uznávám je,dramatizuji jen na oko.

To je mi jasne, protoze jinak bys byl patrne ve svem veku nejen bez vsech koncetin, ale i bez hlavy

Bez koncetin a bez hlavy? Takze cim bys tak mohl psat, zbyva asi jen... no radsi nic

němý sluha ti nic neříká?

) ,,zbývá asi jen... špatné na psaní

)
Já myslím že je to dobré jak to je. Lidé, kteří pak budou mít větší zájem, si pak rádi dají práci s tím, aby si ten profil nějak rozpracovali a vyzdobili...a časem třeba i sebrali odvahu k "přiznání" asexuality - viz. já :o)
Proč se mi místo některých fotek zobrazuje jen bílé políčko s červeným křížkem,když jsou ty fotky zmenšené stejně,jako ty ostatní?

Serveru asexual.cz se zdály moc sexy a tak je nezobrazil.
No mě teda ruiny Střekova moc sexy nepřipadají...

Jak komu. Nějaký hradofil by z něj mohl být jak utržený ze řetězu.