Asexual.cz

Úplná verze: zdravím všechny:)
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Zdravím, o těchto stránkách jsem se dozvěděla nedávno na jedné internetové diskuzi. Jsem ráda, že takto smýšlejících lidí je víc a hned je mi líp:). Je mi skoro 20 a mám za sebou více vztahů, ale u všech byl kamenem úrazu sex. Nikdy mě nenapadlo, že bych mohla být asexuální a myslela jsem si, že časem se všechno srovná samo, třeba až najdu správného partnera...Všechny vztahy jsem radši ukončila rozchodem nebo si vymýšlela jiné problémy než abych se přiznala, že sex k životu nepotřebuju. Je mi jasné ,že je asi lepší říct všechno na rovinu, ale dokážu si představit, jak by zareagoval kluk, který není asexuál. Vztahu se vůbec nebráním, naopak, ale všechny radši odmítám, než abych šla s pravdou ven. Mrzí mě to tím spíš, že s většinou kluků, kteří by o vztah se mnou stáli, si výborně rozumím a nebýt toho, že já o sex nestojím, bylo by všechno fajn. Bohužel ještě nejsem tak daleko, abych skutečnost, že jsem asexuální řekla třeba svým kamarádům a tak radši vytvářím dojem, že mi vyhovuje svobodný život a že vztah by mě jen obtěžoval.
Vítej v klubu :-)