Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoprocentní asexuálka
(19. 03. 2019, 20:28:49)adevr Napsal(a): Já prosím, já to vím, ... já se hlásííííím!!!
Ty jsi ten Childfrídeman! Jóóó!!

Zvláštní, mně přišlo na mysl stejné jméno. A to jsem tu před čtyřmi roky ještě nebyla. Nebo jen jako čerstvý a dezorientovaný nováček. 
U některých nedávno registrovaných profilů si všímám podezřele shodných znaků a vzorců chování nebo vyjadřování. Ale možná jenom začínám být paranoidní? Kroutící očima
"Když odejde naděje na štěstí v lásce, člověk se trpce souží, ale nemiluje proto o nic míň." královna Kristina
"Kníže se musí umět přetvařovat; ne z bázně, ale z opatrnosti. Měl by usilovat o to, aby se dozvěděl všechno, ale nemusí tuto znalost stále dokládat." královna Kristina
Odpovědět
Peter.lacey: Jasně, už chápu. ;)

Adevr: Jsou roztomiloučké! :)

Ilmatar: Adevr si dělal legraci... teda doufám. Porovnej si styl Veverčina představení v uvítacím koutku a tohoto příspěvku. :) Nemyslím, že jsi paranoidní.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
Dříve nebo později majitelka mulťáku možná zapomene přepnout si účet a provalí se veřejně.
Odpovědět
(20. 03. 2019, 02:07:11)Ziriath Napsal(a): Dříve nebo později majitelka mulťáku možná zapomene přepnout si účet a provalí se veřejně.
Anebo až se s ní všichni přestanou bavit, dá si své druhé já do přátel a budou si spolu psát vzkazy přes chat, případně si vzájemně pochválí příspěvky. P
Odpovědět
Ilmatar

Jo, s tim Childfrídmanem to fakt byla legrace. Ten pán mne myslim že i nenáviděl , a mé názory zhusta negoval, tak mi to v tom kontextu přišlo legrační.

Já někdy dělám ,,vtipky" kterým rozumím jen já. A koukám že i Juliana... :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
(20. 03. 2019, 04:24:06)peter.lacey Napsal(a):
(20. 03. 2019, 02:07:11)Ziriath Napsal(a): Dříve nebo později majitelka mulťáku možná zapomene přepnout si účet a provalí se veřejně.
Anebo až se s ní všichni přestanou bavit, dá si své druhé já do přátel a budou si spolu psát vzkazy přes chat, případně si vzájemně pochválí příspěvky. P

A třeba se nakonec i dají dohromady... :)
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
(20. 03. 2019, 10:52:52)adevr Napsal(a):
(20. 03. 2019, 04:24:06)peter.lacey Napsal(a):

A třeba se nakonec i dají dohromady... :)
Ani to se nedá na 100% vyloučit :)
Absolutně stoprocentní je jenom to, že alespoň jedna z nich je naprostá asexuálka.
Odpovědět
Adevr: Mě k tomu přivedlo právě to, že mě nenapadal nikdo jiný, kdo by na tebe měl tolik spadeno. A vypadá to, že u Veverky sis taky získal zvláštní míru pozornosti ;)
"Když odejde naděje na štěstí v lásce, člověk se trpce souží, ale nemiluje proto o nic míň." královna Kristina
"Kníže se musí umět přetvařovat; ne z bázně, ale z opatrnosti. Měl by usilovat o to, aby se dozvěděl všechno, ale nemusí tuto znalost stále dokládat." královna Kristina
Odpovědět
(20. 03. 2019, 11:48:55)Ilmatar Napsal(a): Adevr: Mě k tomu přivedlo právě to, že mě nenapadal nikdo jiný, kdo by na tebe měl tolik spadeno. A vypadá to, že u Veverky sis taky získal zvláštní míru pozornosti ;)

No,  Childfrímana k té zášti  vedl můj příklon k pravicovým názorům,  a marně  se snažil nacpat mne  do letadla směr  Moskva.  Což je sice zajímavé  město, ale už jsem tam byl. 
Ale Veverka a její ataky,  tak to je jiná kapitola, ta mne možná i tajně  miluje!  Srdce LOL :p Srdce Avšak je tak stoprocentní, možná i stojedna procentní, že  to nikdy nepřizná.
Odpovědět
A já měla takovou radost, že si myslíš, že jsem CHFM. :-( Já jsem tě akorát nikdy nenapadala :D Jenom jsem s tebou vedla dlouhé debaty, v nichž i nějaké veverky účinkovaly... :P Heleď, nemiluju tě, ale nikdy jsem tebou neopovrhovala. Ani teď. Bavilo mě si s tebou psát ty litanie.

Konečně už to tu začíná být v klidu :). Jako, bylo mi jasný, že když ve své úvodní řeči použiju stejné názory, jako má Sosna, tak je riziko, že mě za ni budete považovat. Plemenitbu tady obhajoval někdo jiný, já to jen použila do svého repertoáru, páč mi to přišlo cool a mohla jsem víc střídat slova, než jen furt "koitus", "sex", "soulož". Je to slovo, které by mě nikdy nenapadlo, a tím, že jsem tu na něj narazila, se mi zalíbilo.

Ted vím, že příští pokus uvést se zde jako někdo jiný bude vyžadovat vůbec se tu neuvádět. Protože lhát tady fakt nechci. Jenže pak je zase jasný, že až přijdu na sraz, tak mě za mé názory lidi stejně poznají.

Konečně se opravdu STOPROCENTNĚ bavím.

Zdraví stoprocentní asexuálka SOSNOVEVERKA.
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  100% asexuálka :) So-diskusni-forum-sna 21 24538 12. 04. 2019, 17:53:19
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 2547 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Ahojky, tady panromantická asexuálka Lily E-diskusni-forum-lfgreen 3 3818 26. 11. 2017, 11:37:03
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... we-diskusni-forum-rca 50 71727 27. 06. 2011, 13:19:03
Poslední příspěvek: nun-diskusni-forum-vice
  Jsem asexuálka? Li-diskusni-forum-ly 2 8606 10. 08. 2010, 08:21:57
Poslední příspěvek: Anat-diskusni-forum-hema

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex