Asexual.cz
Čistka fóra - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: O webu (https://www.asexual.cz/forum/forum-4.html)
+--- Téma: Čistka fóra (/thread-1593.html)

Stran: 1 2 3


Čistka fóra - -diskusni-forum- - 13. 06. 2010

Včera a dnes jsem byl nucen smazat všechny příspěvky našeho bývalého uživatele Tte. Snažil jsem se to udělat co nejlépe tak, aby nebyla přerušena kontinuita vláken. Při tak velkém množství promazaných příspěvků však mohlo kdekoli dojít k chybě, takže jestli někde najdete neúplný/nesmyslně rozhozený topic, nebo reakci na příspěvek uživatele Tte/Tte2/Maxmilián/Pán s buřinkou, dejte mi prosím vědět. Také se omlouvám všem, jejichž příspěvky jsem byl při tomto zásahu nucen smazat nebo upravit.


RE: Čistka fóra - hic -diskusni-forum-iacet - 13. 06. 2010

Jestli by skoro nebylo lepsi vsechna ta vlakna rovnou smazat a pokud byla nejakym zpusobem tematicky dulezita, tak zalozit znova. Jinak totiz nejen ze nektere reakce nemusi davat vubec smysl, ale zaroven jelikoz byly ovlivneny temi jeho prispevky, muzou takhle bez jejich kontextu pusobit o dost jinak, treba prehnane apod.
Aspon by se k tomu vyjadrilo treba vic lidi kdyby se to nove zalozilo, protoze nove zaregistrovani asi tak moc "stara" temata neprocitaji (jen malo z nich je vynese ze zapomneni casu novym prispevkem).


RE: Čistka fóra - -diskusni-forum- - 13. 06. 2010

Taky mě to napadlo, že by možná nebylo špatné promazat fórum ještě radikálněji:) No uvidím:)


RE: Čistka fóra - -diskusni-forum- - 13. 06. 2010

možná že to radikální promazání nebo spíš vymazání celých vláken by bylo nejlepší, mám totiž dojem, že mnozí se raději reakce zdrželi, než aby přidali svou, když viděli, co tam bylo napsáno před nima


RE: Čistka fóra - hic -diskusni-forum-iacet - 13. 06. 2010

Navrhuju zalozit hlasovani, jestli by to nekomu vadilo. A nechat pripadne pote nejakou lhutu, kdyby si chtel nekdo sve prispevky zalohovat a pak je poslat znova do noveho stejneho tematu, pokud by vzniklo. Preventivni zalohovani tady totiz asi jinak nikdo nepraktikuje, to byla zase vysada Evremonda :-)
Pokud se cela temata smazou, tak me osobne to je jedno, ale treba Nela si tu s mnoha prispevky dala evidentne dost velkou praci, tak nevim...


RE: Čistka fóra - -diskusni-forum- - 13. 06. 2010

s tím hlasováním to není špatný nápad


RE: Čistka fóra - Ral-diskusni-forum-feek - 13. 06. 2010

neviem preco to vobec mazes, je to nazor cloveka a to sem patri. Ja by som to tu nechal


RE: Čistka fóra - -diskusni-forum- - 13. 06. 2010

Protože kdybych to nesmazal, tak ten idiot by nás žaloval za krádež osobních údajů, či co:D Ne že by měl nějakou šanci uspět, ale i tak to radši smažu, než se hádat u soudu s blbcem:)


RE: Čistka fóra - Ral-diskusni-forum-feek - 13. 06. 2010

Překvapený Překvapený to jako fakt??? To co je za typka preboha?


RE: Čistka fóra - Backstr-diskusni-forum-eet Boy - 13. 06. 2010

Hlavně doufám, že sem ten hajzl už nepoleze. Na druhou stranu by bylo možná dobře, kdyby nás žaloval, protože by aspoň vypluly na povrch ty svinstva co dělal a v ideálním případě by mohl skončit v blázinci. To by za ty tahanice myslím stálo :-)