Asexual.cz
Čistka fóra - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: O webu (https://www.asexual.cz/forum/forum-4.html)
+--- Téma: Čistka fóra (/thread-1593.html)

Stran: 1 2 3


RE: Čistka fóra - Ne-diskusni-forum-la - 19. 06. 2010

(13. 06. 2010, 12:56:51)hic iacet Napsal(a): Navrhuju zalozit hlasovani, jestli by to nekomu vadilo. A nechat pripadne pote nejakou lhutu, kdyby si chtel nekdo sve prispevky zalohovat a pak je poslat znova do noveho stejneho tematu, pokud by vzniklo. Preventivni zalohovani tady totiz asi jinak nikdo nepraktikuje, to byla zase vysada Evremonda :-)
Pokud se cela temata smazou, tak me osobne to je jedno, ale treba Nela si tu s mnoha prispevky dala evidentne dost velkou praci, tak nevim...

Mne to vůbec nevadí, klidně to smažte, jak je potřeba, hlavně tedy, aby už s tím nebyly žádné zbytečné problémy.Nechápavě zírající

Jinak ano, souhlasím, Max možná nebyl špatným společníkem na výletech, to mu nikdo nebere, ovšem určitá základní potíž je v tom, že jaksi člověk nebyl v obraze, kdože mu vlastně tu společnost dělá. A já osobně tedy považuji za základ slušného jednání vůči druhým představit se vlastním jménem a ne vystupovat, byť možná prý s "bohulibými" úmysly, pod falešnou identitou. To je snad jasné.

Takže "Maxovi" nelze než popřát, aby v sobě časem nalezl tu tolik potřebnou alespoň poměrnou duševní vyváženost, aby pochopil, že duchovno není o primitivní polarizaci na bílé - černé, dobré a zlé, ale že to má být snaha o vyváženost, vyváženost v celkovém životním projevu. Nic více a nic méně...pak je obvykle člověk "uchráněn" takových excesů a ambivalencí jako momentálních vynoření se a dominancí některých složek své osobnosti nad jinými v důsledku potlačení ( Tte/Max atd...), ovlivněným třeba právě tou vírou, což bývá celkem časté. A to právě proto, že vlastní niternou přirozenost dlouhodobě oblafnout nelze a to ani systémem rádoby vznosných a "pěkně zaobalených" věroučných pouček. Ten vnitřní konflikt, existuje-li již, mezi tím, kým jsem a kým cítím, že bych chtěl či měl být...., si stejně nakonec musí odžít a vyřešit každý z nás sám za sebe...
A obzvláště by to mělo platit, ten požadavek na vnitřní vyrovnanost, pro toho, kdo se cítí na to, vystupovat vzhledem k druhým z pozice "duchovního učitele", jinak může akorát napáchat, byť možná v dobré víře,více škody než užitku...ovšem, věřím, není to nic, co by Max už nevěděl....


RE: Čistka fóra - Sir -diskusni-forum-Erik - 19. 06. 2010

nela: se mi zdá, že já osobně cítím i vnitřní konflikt mezi tím, co chce okolí ať tím jsem a čim chci být já ...


RE: Čistka fóra - wien-diskusni-forum-etta - 21. 07. 2010

Tak ja napriklad vobec nie som v obraze, ale po precitani vsetkych prispevkov som si aky taky obraz utvorila. A aj ked do toho nevidim, tak moj taky vseobecny nazor je, ze pravo na vyjadrenie svojich nazorov a postojov ma kazdy z nas ale do tej miery kym nezasahuje do zivota a sukromia ostatnym a neublizuje im. Kazdy si musi na danu osobu vytvori svoj nazor, pretoze kazdy s nim ma ine skusenosti. Niekomu skutocne ublizil a k niekomu je skutocne mily. Kazdopadne zastavam nazor, ze ak niekoho ohrozuje alebo mu ublizuje, urcite to netreba nechat tak, ale zacat sa branit a predovsetkym chranit sam seba. Dufam, ze tento moj prispevok nebol uplne odveci :-)


RE: Čistka fóra - Ke-diskusni-forum-nny - 18. 01. 2020

Ahoj, já kenny jsem chtěl napsat příspěvek na psychické problémy, a když jsem to otevřel tak jsem se lekl co tam píší!!?
Já jsem to tedy nečetl všechno , ale ti pánové mají nějakéj problém sexualni a nevím proč to řeší na takovém fóru.