Asexual.cz
lide.cz - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: O webu (https://www.asexual.cz/forum/forum-4.html)
+--- Téma: lide.cz (/thread-165.html)

Stran: 1 2


lide.cz - -diskusni-forum- - 13. 11. 2008

Netýká se to sice přímo tohoto webu, ale stejně bych se o tom rád zmínil. Psal jsem si s technickou podporou diskuzního portálu lide.cz a ptal jsem se jich, jestli by zvážili přidat do profilu u výběru s. orientace položku asexuál. Moc jsem se toho nedozvěděl, ale aspoň něco. Urývky:

Citace:Martin Kožíšek: rozsireni moznosti udaju na profilu planujeme, toto nastaveni vam ale nemohu slibit

Citace:Martin Kožíšek: ja termin asexual znam. Bohuzel je komunitni sluzba Lide.cz delana pro masy a podobne nastaveni vyzaduje vetsi zajem

Citace:Martin Kožíšek: Predam tento namet produktovemu oddeleni Lide.cz

Zajímalo by mě, jestli to fakt navrhne, nebo to nakonec napsal jenom proto, aby se mě zbavil LOL Spíš bych to viděl na to druhé, ale aspoň jsem to zkusil :) Btw docela mě poslední dobou štve sovní spojení "pro masy".Všechno je pro masy Kroutící očima


Re: lide.cz - Fr-diskusni-forum-igi - 13. 11. 2008

Tak. Já vedl s technickou podporou Lidí.cz (a náhodou taktéž s panem Kožíškem) rozhovor na totéž téma přibližně před dvěma měsíci :)
Nemohu už sloužit přesným přepisem, ale bylo to asi tak, že se pan Kožíšek nejprve vymlouval, že současná verze jejich systému takovou možnost nastavení vůbec neumožňuje, následně připustil, že by to teda vlastně i možné bylo, ale momentálně se věnují optimalizacím jiných součástí, no a v závěru už otevřeně přiznal: "Víte, on to po nás nikdo nechce..."

Myslím si, že pan Kožíšek nepatří mezi úplné zabedněnce - vidím v jeho případě obrovský pokrok, když teď dokonce píše, že pojem "asexuál" zná! :DTakže bych to navrhoval následovně: Kdykoli ve volných chvílích bombardujme technickou podporu Lidí.cz svými žádostmi a prosbami, no a třeba se - jednou - i dočkáme :) Úplně bledě to každopádně nevidim ;)


Re: lide.cz - Lady -diskusni-forum-Chloë - 13. 11. 2008

Ehm... pridat jednu polozku do seznamu, to nemuze byt vubec zadny problem. :?
Mimochodem, jake sexualni orientace tam maji ted? Je tam i homosexual? Podle toho, co jsem cetl je homosexualnich tak 4% populace... a jestli jsou asexualu 3%, to uz moc velky rozdil neni. "pro masy" no jiste... :twisted:


Re: lide.cz - Fr-diskusni-forum-igi - 13. 11. 2008

Ono je to teď tak nějak napůl cesty, jak jsem si všiml. V obecných informacích je na výběr pouze hetero/homo. Ale pak je tam ještě odstavec o vztazích atp. a tam už je hetero/homo/jiná. Alespoň, že tak :)


Re: lide.cz - -diskusni-forum- - 18. 11. 2008

Anshin Napsal(a):Ehm... pridat jednu polozku do seznamu, to nemuze byt vubec zadny problem. :?
Přesně tak, nevím, o co jim jde. Myslím, že taková úprava moc času nezabere Kroutící očima

Frigi Napsal(a):Kdykoli ve volných chvílích bombardujme technickou podporu Lidí.cz svými žádostmi a prosbami, no a třeba se - jednou - i dočkáme :)
To by nám asi zablokovali účty LOL , ale určitě by bylo dobré, kdyby jim ještě někdo napsal ;) Kdo se dobrovolně hlásí? :)


Re: lide.cz - Sir -diskusni-forum-Erik - 18. 11. 2008

Na libku totaky není. Tam je na výběr:
-nevyplňo-
heterosexuální
homosexuální
a bisexuální.
asexuální tám chybí. :D


Re: lide.cz - Fr-diskusni-forum-igi - 18. 11. 2008

Chce to jim napsat - sami si nás nevšimnou... Tak ewiku - do toho ;)


Re: lide.cz - Backstr-diskusni-forum-eet Boy - 23. 11. 2008

A kam jim to máme napsat?? Nenašel jsem na jejich stránkách žádnej kontakt :-(


Re: lide.cz - -diskusni-forum- - 23. 11. 2008

Tady klepni dole na "vyřešit problém hned teď" Funguje to od pondělí do pátku vždy od 7:00 do 20:00 hodin


Napište na libimseti! - Backstr-diskusni-forum-eet Boy - 05. 12. 2008

Vím, že už tu podobná diskuze proběhla, ale šlo o lide.cz, kde mají poněkud špatně vyřešenou technickou podporu, takže jsem jim tam zatím nepsal. Ale na libimseti.cz mají normálně e-mail. Tak jsem jim napsal, proč nelze vybrat možnost asexuální, a oni mi neodpověděli, ale pokud je bude otravovat víc lidí, tak by s tím mohli začít něco dělat. Takže prosím pomozte :-). Je to info@libimseti.cz

-Lur Raven: Témata sloučeny, pohromadě to bude lepší-