Asexual.cz
Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: Uvítací koutek (https://www.asexual.cz/forum/forum-5.html)
+--- Téma: Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... (/thread-1688.html)

Stran: 1 2 3 4 5 6


RE: Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... - Ne-diskusni-forum-la - 04. 12. 2010

Já bych to poopravila - 60 let: trefí na záchod a trefí se do něj :D


RE: Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... - -diskusni-forum- - 04. 12. 2010

tak trefit se nemusí ani ve 20, však víš, co jsou chlapi zač :D


RE: Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... - we-diskusni-forum-rca - 05. 12. 2010

(04. 12. 2010, 23:11:28)Zerda Zerubis Napsal(a): tak trefit se nemusí ani ve 20, však víš, co jsou chlapi zač :D

Tak tohle bych řešila zhasnutým světlem na zachode :D


RE: Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... - we-diskusni-forum-rca - 05. 12. 2010

quanta --> Tož to je taky fakt...Alespoň by ten vztah mohl vydrzet dyl, kdyžby se hledaly ty jedntlivé mista dokonalosti..:-)


RE: Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... - we-diskusni-forum-rca - 07. 12. 2010

(06. 12. 2010, 17:51:34)quanta Napsal(a): werca - to ano, ale nejdřív se musí najít chlap, kvůli kterému budeme ochotny tohle podstoupit :D

Jinak... nejdřív se bude muset najít chlap, kterej by byl ochotnej tenhle dlouhodobej proces podstoupit LOL


RE: Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... - we-diskusni-forum-rca - 08. 12. 2010

Tak... je fakt, že mám teďka vztah, co trvá cca 8 měsíců a s přítelem jsem se v podstatě zkoušela vyspat..je to asi měsíc zpět. A ještě před tím věděl, že k tomu nemám moc kladný vztah...ale držel se statečně, těch 7 měsíců, i když se sem tam nějaké náznaky nečeho intimějšího objevily.

Je ale fakt, že to, že to tak dlouho vydržel, tak že přičítám něčemu jinýmu... ale pořád říká, že nechce dělat nic, co by se mě nelíbilo Vysmátý
(07. 12. 2010, 23:26:56)quanta Napsal(a): Btw: super to video ;) =)

Jo jo, nemohla jsem být zas až tak moc sobecká a musela jsem se s vámi oňho podělit :p:)


RE: Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... - we-diskusni-forum-rca - 10. 12. 2010

Nee... on je totoiž problém úúúplně někde jinde, ale radši vám ho tu nebudu ventilovat, protože byste si pak o mě mysleli bůh ví co, i když, on má asi důvod, proč to dělá :-)


RE: Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... - we-diskusni-forum-rca - 12. 12. 2010

To fakt nemá... ale já to dělám preventivně:)


RE: Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... - Adria-diskusni-forum-ne Fox - 14. 12. 2010

Tak včera mi jeden kamarád poradil bezvadnou věc - ať zkusím gigola. V tu chvíli mi to přišlo jako báječný nápad ... prý "finančně je to stejný jak sexuolog, ale myslím že tohle bude mnohem účinější :D"...no asi bych se bála...co je to za týpka atd., jestli je zdravý..a konec konců, nedejbože mít dítě s gigolem :D Nemá někdo z vás kontakt na někoho v Praze, někoho ověřeného?


RE: Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... - Backstr-diskusni-forum-eet Boy - 14. 12. 2010

lol, tak takovej nápad jsem tu ještě neviděl, to si nech patentovat :-D. I když nevím, proč zrovna gigola, když se stačí někde na diskotéce nechat sbalit a měla bys to zadarmo...