Asexual.cz
Som asexual? - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: Uvítací koutek (https://www.asexual.cz/forum/forum-5.html)
+--- Téma: Som asexual? (/thread-1721.html)



Som asexual? - ami-diskusni-forum-skoa - 02. 01. 2011

Neviem ci som asexual. Ale pripada mi to tak. Mam 20 rokov som z Bratislavy a nebavi ma sex. jednoducho nevidim v tom nejake potesenie. Maznanie sa, bozkavanie s dievcatom, obimanie, drazdive tancovanie to vsetko mam rad ide len cisto o ten sex. Teda tieto veci mam rad len ked som opity Posmívající se inak nepotrebujem ani tie.... naozaj neviem co to je. skuste mi poradit. dakujem....


RE: Som asexual? - hic -diskusni-forum-iacet - 02. 01. 2011

Podle toho strucneho popisu asi asexual budes. I kdyz je zajimavy, ze libani atd. kdyz ses opilej jo, ale sex ne. Ale... proc ne...


RE: Som asexual? - Levíča - 03. 01. 2011

Ja mam tiez rada maznanie, bozkavanie, obimanie a pod., ale sex ma vobec nebavi, ani nelaka ani nic. A povazujem sa za asexuala a teda i teba :). Pointa asexuala je ze nema potrebu sexovat; to ci ma rad libanie a maznanie alebo nie, to uz su rozne "typy" alebo neviem ako to mam nazvat vramci asexuality.. podla mna...


RE: Som asexual? - ami-diskusni-forum-skoa - 03. 01. 2011

jaj no tak v tom pripade som asexual ale co teraz... ked si najdem priatelku tak asi ten sex bude chciet a co jej potom poviem? ze aha boli ma hlava? LOL to je ten problem :)


RE: Som asexual? - hic -diskusni-forum-iacet - 03. 01. 2011

Tak to je jednoduche - najdi si pritelkyni, ktera sex chtit nebude (coz bude asi asexualka) ;)


RE: Som asexual? - Levíča - 03. 01. 2011

(03. 01. 2011, 20:32:36)amiskoa Napsal(a): ked si najdem priatelku tak asi ten sex bude chciet a co jej potom poviem? ze aha boli ma hlava? LOL to je ten problem :)
:D no tak s tym mame ale vsetci problem :D inak by sme sa tu asi "nezdruzovali" keby to bolo take easy ako povedat - nejem maso, nevadi laska nie? :) Ale ako hovorila hic iacet - bud si najst asexualku, alebo veeeelmi chapavu priatelku.. aj ked myslim ze v tvojom pripade (si chalan) budes mas ovela vacsiu sancu (nez zeny - asexualky) najst si chapavu priatelku, ktora sa s tym proste nauci zit.. Aj ked vlastne, neviem posudit ze ano.. :D


RE: Som asexual? - Outdoor - 04. 01. 2011

Levica: hm,tezko rici,ale ja poznal jen "ty mene chapave"(pro nekoho raj,pro mne ne).V souctu to bude asi dost vyrovnane.."vecerni rajtovani" je pro nekoho opravdu smyslem ziti..
Clovek musi mit asi i krapet stesti,ale to se mi vzdy vyhlo obloukem v tomto odvetvi;))


RE: Som asexual? - Levíča - 04. 01. 2011

To prosim ta kde si tie baby nasiel? :D No neviem, povedala by som ze mladsie zeny su menej sexuchtive, a s vekom sa to otaca - muzi su unaveni z roboty a baby chcu seeeex :) Aj ked je pravda, ze ked som bola mladsia som tiez sexovala, ale ci to bolo preto ze som to fakt "chcela" alebo preto ze sa to predsa robi.. neviem.. A mozno su to len tie hormonmi napumpovane zaciatky vztahov, ze tam je taka velka potreba a potom sa to vytrati do strane.. Neviem, vela teorii, mozno kazda spravna.. Neostava nam nic ine nech hladat a dufat ze budeme mat stastie :) good luck ;)


RE: Som asexual? - Adria-diskusni-forum-ne Fox - 07. 01. 2011

Tak to tak nějak člověk uvnitř sebe vycítí sám ;o)