Asexual.cz
Dobrý den... - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: Uvítací koutek (https://www.asexual.cz/forum/forum-5.html)
+--- Téma: Dobrý den... (/thread-1826.html)

Stran: 1 2


Dobrý den... - Marek-diskusni-forum- Flyer - 13. 07. 2011

Mě se hnusí, psát něco o sobě dokonce i sem. Nejste ani táta, ani máma, a i kdybych to vykládal jim, tak to stejně nevezmou. Chtěl bych prostě vědět, že existuju. Někam prostě vejít a vědět, že jsem a nemusím si na něco hrát, nemusím o to vyvíjet snahu. Od té doby, co si uvědomuju sám sebe vím, že nejsem schopen napojit se na něčí přirozenou citovost, popř. ji dokonce podpořit! Nikdy jsem neměl přátele. Děsně tím trpím (nebo netrpím??) a stále jím (přítelem) chci být. Už cca 30 let.

Jsem asexuál?


RE: Dobrý den... - Rick J-diskusni-forum-urrasic - 13. 07. 2011

Dobrý den,

možná si s tím příliš lámete hlavu, je možné, že jste extrémní samotář. Také je možné, že možná budete schizoidní typ člověka (viz. Schizoidní porucha osobnosti), nicméně od té doby, co jsem tady (asi 2 týdny) jsem stačil poznat pouze vstřícné a přátelské lidi, kteří dokáží soucítit. Přeju Vám hodně štěstí při hledání sama sebe a doufám, že najdete toho správného kamaráda, se kterým si budete moct o všem promluvit a který vás podrží vždy, když bude třeba. V případě, že jste zabrousil na tuto stránku a hodláte zde zůstávat, Vás srdečně vítám mezi námi. :)


RE: Dobrý den... - Marek-diskusni-forum- Flyer - 13. 07. 2011

No, soucítím pouze analyzujícím mozkem, nikoli city...


RE: Dobrý den... - nun-diskusni-forum-vice - 14. 07. 2011

Ahoj Marku, každý se ptáme,jestli jsme asexuálové.Je možné,že někteří z nás mají jen nějaký blok. Neutrální Fakt je,že já jsem taky člověk,co miluje přátele,jsou pro mne víc,než partner pro život.Můžeme se přátelit spolu.Mně je 34.Pocházím z Brna.A ty?

(13. 07. 2011, 18:07:11)Marek Parek Napsal(a): Mě se hnusí, psát něco o sobě dokonce i sem. Nejste ani táta, ani máma, a i kdybych to vykládal jim, tak to stejně nevezmou. Chtěl bych prostě vědět, že existuju. Někam prostě vejít a vědět, že jsem a nemusím si na něco hrát, nemusím o to vyvíjet snahu. Od té doby, co si uvědomuju sám sebe vím, že nejsem schopen napojit se na něčí přirozenou citovost, popř. ji dokonce podpořit! Nikdy jsem neměl přátele. Děsně tím trpím (nebo netrpím??) a stále jím (přítelem) chci být. Už cca 30 let.

Jsem asexuál?



RE: Dobrý den... - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 14. 07. 2011

(14. 07. 2011, 10:30:25)nunvice Napsal(a): Ahoj Marku, každý se ptáme,jestli jsme asexuálové.Je možné,že někteří z nás mají jen nějaký blok. Neutrální Fakt je,že já jsem taky člověk,co miluje přátele,jsou pro mne víc,než partner pro život.Můžeme se přátelit spolu.Mně je 34.Pocházím z Brna.A ty?

Já mám taky blok, čtverečkovaný Velmi šťastný


RE: Dobrý den... - mas-diskusni-forum-dok - 14. 07. 2011

ahoj všici


RE: Dobrý den... - mušelín - 14. 07. 2011

(13. 07. 2011, 18:07:11)Marek Parek Napsal(a): Mě se hnusí, psát něco o sobě dokonce i sem. Nejste ani táta, ani máma, a i kdybych to vykládal jim, tak to stejně nevezmou. Chtěl bych prostě vědět, že existuju. Někam prostě vejít a vědět, že jsem a nemusím si na něco hrát, nemusím o to vyvíjet snahu. Od té doby, co si uvědomuju sám sebe vím, že nejsem schopen napojit se na něčí přirozenou citovost, popř. ji dokonce podpořit! Nikdy jsem neměl přátele. Děsně tím trpím (nebo netrpím??) a stále jím (přítelem) chci být. Už cca 30 let.

Jsem asexuál?

S někým takový - úplně bez citů - jsem se dosud nesetkala. Myslím, že by to ve Vás mohlo zlomit setkání s nějakou osobou, která by Vás plně přijala bez ohledu na Vaše zvláštnosti, měla by Vás ráda bez výhrad, to by ve Vás mohlo zlomit blok, který se domnívám, že máte.
Ono je totiž hodně těžké být přítelem člověka, který je bez-citný.
Možná by Vám i pomohlo, kdybyste se snažil v sobě ty city pěstovat, třeba nejprve ke květině, ke zvířeti, rozvíjet je pomocí umění - nejlépe arteterapií.
Nebo pak varianta číslo dvě - najít si přítele podobně zaměřeného - analytika-myslitele, nějakého přírodovědce třeba.
Nic jiného poradit asi nedokážu.


RE: Dobrý den... - Marek-diskusni-forum- Flyer - 14. 07. 2011

Já už v životě potkal lidí hodně. Ta moje citovost je však.. Myslím, že ostatní lidé mají pocit jakobych je polykal, jsa zrcadlem. Nikdo na mě není zvědavý. Myslím, že lidé mají se mnou pocit ohrožení. Přitom jim však ublížit nedokážu.

Pěstovat květinu? všehcny mi dycky zdechly. Jedna paní o mně řekla, že jsem "světlo", které má svou tmu.

No a sex se mi doopravdy hnusí.


RE: Dobrý den... - Marek-diskusni-forum- Flyer - 14. 07. 2011

Já už v životě potkal lidí hodně. Ta moje citovost je však.. Myslím, že ostatní lidé mají pocit jakobych je polykal, jsa zrcadlem. Nikdo na mě není zvědavý. Myslím, že lidé mají se mnou pocit ohrožení. Přitom jim však ublížit nedokážu.

Pěstovat květinu? všehcny mi dycky zdechly. Jedna paní o mně řekla, že jsem "světlo", které má svou tmu.

No a sex se mi doopravdy hnusí.
(14. 07. 2011, 10:30:25)nunvice Napsal(a): Ahoj Marku, každý se ptáme,jestli jsme asexuálové.Je možné,že někteří z nás mají jen nějaký blok. Neutrální Fakt je,že já jsem taky člověk,co miluje přátele,jsou pro mne víc,než partner pro život.Můžeme se přátelit spolu.Mně je 34.Pocházím z Brna.A ty?

(13. 07. 2011, 18:07:11)Marek Parek Napsal(a): Mě se hnusí, psát něco o sobě dokonce i sem. Nejste ani táta, ani máma, a i kdybych to vykládal jim, tak to stejně nevezmou. Chtěl bych prostě vědět, že existuju. Někam prostě vejít a vědět, že jsem a nemusím si na něco hrát, nemusím o to vyvíjet snahu. Od té doby, co si uvědomuju sám sebe vím, že nejsem schopen napojit se na něčí přirozenou citovost, popř. ji dokonce podpořit! Nikdy jsem neměl přátele. Děsně tím trpím (nebo netrpím??) a stále jím (přítelem) chci být. Už cca 30 let.

Jsem asexuál?

Já pocházím z Kroměříže, je mi 30. Ahoj :-)


RE: Dobrý den... - spag-diskusni-forum-etka - 14. 07. 2011

No já mám dost zkušeností s tím,že některé věci pochopí lépe cizí lidé,než příbuzní... ;)