Asexual.cz
zdravím vás - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: Uvítací koutek (https://www.asexual.cz/forum/forum-5.html)
+--- Téma: zdravím vás (/thread-1831.html)

Stran: 1 2


zdravím vás - pli-diskusni-forum-sken - 19. 07. 2011

Ahoj je mi skoro 28 a jsem panic,sex mi nikdy nic neříkal.ženy jako takové se mi líbí,ale sex s nima nějak mít nemusím.sex jsem uz parkrát v životě mohl mít,ale vždy jsem z něj nějak vycouval,prostě jsem štastný i bez něj.myslím že jsem asexuál.hledám partnerku se kterou by mi bylo dobře,ale docela těžko se hledá at už pro to že jsem docela introvert a nebo pro to že v dnešním světě se sex dává až na první místo.


RE: zdravím vás - Sir -diskusni-forum-Erik - 19. 07. 2011

Hlavně neztrácej naději a hledej, najdeš 8-)


RE: zdravím vás - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 19. 07. 2011

Kdo nemá, s kým by se vadil, pojme sobě ženu.
(prý české přísloví)


RE: zdravím vás - mušelín - 20. 07. 2011

(19. 07. 2011, 17:02:59)ChildFreeMan Napsal(a): Kdo nemá, s kým by se vadil, pojme sobě ženu.
(prý české přísloví)

Ach jo, že musí být někdo vtipný 24 hodin denně...
Někdy je lepší mít se s kým pohádat, než být úplně sám:)


RE: zdravím vás - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 20. 07. 2011

Přitom se tak ímrvére snažím..

Tak já třeba hádky nevyhledávám. Kde se to léčí?


RE: zdravím vás - Art-diskusni-forum-hur - 21. 07. 2011

(20. 07. 2011, 17:39:20)mušelín Napsal(a):
(19. 07. 2011, 17:02:59)ChildFreeMan Napsal(a): Kdo nemá, s kým by se vadil, pojme sobě ženu.
(prý české přísloví)

Ach jo, že musí být někdo vtipný 24 hodin denně...
Někdy je lepší mít se s kým pohádat, než být úplně sám:)

No, já beru jako posun, že se odpoutává od té otřepané, nudné, někdy až primitivní cimrmanovštiny ke konečně inteligentnějšímu humoru.:)

Jinak k tématu: dokud je člověk panic a nepotká tu "pravou", pak je vždy asexuál, a to do doby, než bude moct milovat celistvě, do doby než najde ženu, které bude moci důvěřovat. (a teď mě sežerte!)Pán zelený

Podle mě by měl být každý asexuálem, nenajde-li v druhém i v sobě samém důvěru.:)


RE: zdravím vás - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 21. 07. 2011

Právě Cimrman je založen na běžných omletých frázích ze života.
Denně odpovídáme druhým na spoustu otázek, odpovědi jsou však předem známy, nalinkovány obvyklostí a nikdo je od nás proto ani nečeká. Takže je stejně jedno čím odpovíme. Dá se bezmyšlenkovitě plácnout cokoli a uspokojí to. Cimrmani si z takové zjednodušené odpovědní zásoby a primitivismu právě dělaji legraci.


RE: zdravím vás - mušelín - 21. 07. 2011

(21. 07. 2011, 12:41:26)ChildFreeMan Napsal(a): Právě Cimrman je založen na běžných omletých frázích ze života.
Denně odpovídáme druhým na spoustu otázek, odpovědi jsou však předem známy, nalinkovány obvyklostí a nikdo je od nás proto ani nečeká. Takže je stejně jedno čím odpovíme. Dá se bezmyšlenkovitě plácnout cokoli a uspokojí to. Cimrmani si z takové zjednodušené odpovědní zásoby a primitivismu právě dělaji legraci.

Cimrmany mám ráda, jenže Ty oproti nim používáš fráze někde slyšené (filmy, divadlo, přísloví atd.), kdežto oni ty vtipy vymýšlejí, v tom je velký rozdíl.

Téměř na všechno na světě se dá odpovědět otřepanou frází, ale jde taky zapojit mozek a říct to trochu jinak, ne zcela běžně, či dokonce tak, jak by to nikdo jiný neřekl. To je ovšem Umění.


RE: zdravím vás - Art-diskusni-forum-hur - 21. 07. 2011

(21. 07. 2011, 14:15:42)mušelín Napsal(a): Cimrmany mám ráda, jenže Ty oproti nim používáš fráze někde slyšené (filmy, divadlo, přísloví atd.), kdežto oni je ty vtipy vymýšlejí, v tom je velký rozdíl.

Téměř na všechno na světě se dá odpovědět otřepanou frází, ale jde taky zapojit mozek a říct to trochu jinak, ne zcela běžně, či dokonce tak, jak by to nikdo jiný neřekl. To je ovšem Umění.

Ano, chce to mít smysl pro ironii a cit pro "situačnost". A právě v tom mi cimrmanovština moc nesedí, protože už je to moc čitelné. Ale některé hlody mají fakt dobrý.


RE: zdravím vás - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 21. 07. 2011

Není příliš lidí, co by z fleku sypali z rukávu jen samý hlody. Ve zmiňovaném divadle to byla práce dvou lidí + nápady při zkouškách celého ánsáblu. A ne pokaždý dobrý a ne vždy použitelný v původní podobě.
Scénář s hláškama do filmů se píše a piluje týdny, i roky.
A já rozhodně nematřim k suverénním tvůrcům zábavy. Baví mě hrátky s češtinou a aplikace trefných slovních spojení v naskytnuvších se situacích.