Asexual.cz
aktivita uživatelů - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: O webu (https://www.asexual.cz/forum/forum-4.html)
+--- Téma: aktivita uživatelů (/thread-1881.html)

Stran: 1 2 3


aktivita uživatelů - -diskusni-forum- - 19. 10. 2011

nechci být hnidopych,ale slečna Linda mě upozornila, že se záhadně zkazilo políčko aktivita uživatelů, oba teď nemáme přehled, co je zde nového, což nás upřímně děsí :D a navíc se zkazily návštěvy profilu :D


RE: aktivita uživatelů - Ral-diskusni-forum-feek - 19. 10. 2011

da da, treba s tym urychlene nieco robit, lebo prehlad je to, co mi tu teraz chyba :) som dezorientovany a strateny, tapem v tme a som navysost nespokojny ;)


RE: aktivita uživatelů - Anat-diskusni-forum-hema - 19. 10. 2011

Přesně tak, teď nejen že nevím, co se zde nového děje a proto musím po profilech ostatních šmejdit ještě usilovněji než dříve ve snaze zachytit aspoň nějakou aktualitu, ale dokonce nemám přehled ani o tom, kdo šmejdí po profilu mém, tím pádem jsem ve stavu těžké zmatenosti a nervozitou nemohu ani spát. :D


RE: aktivita uživatelů - Backstr-diskusni-forum-eet Boy - 19. 10. 2011

jj, vím o tom, a ještě nefunguje barva jmen a fotka po najetí na ně. Kexík to rozbil, když instaloval novou verzi :-D. Až budu mít čas, mrknu na to, teď mám spoustu práce se stěhováním, ale pokusím se na tom zapracovat co nejdřív


RE: aktivita uživatelů - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 20. 10. 2011

(19. 10. 2011, 21:17:28)Anathema Napsal(a): Přesně tak, teď nejen že nevím, co se zde nového děje a proto musím po profilech ostatních šmejdit ještě usilovněji než dříve ve snaze zachytit aspoň nějakou aktualitu, ale dokonce nemám přehled ani o tom, kdo šmejdí po profilu mém, tím pádem jsem ve stavu těžké zmatenosti a nervozitou nemohu ani spát. :D

Myslím, že se dalo zakázat ukazování na navštěvovaných profilech. Takže tě mohl šmírovat každý, kdo byl jen trochu chytřejší.


RE: aktivita uživatelů - Anat-diskusni-forum-hema - 20. 10. 2011

(20. 10. 2011, 04:36:13)ChildFreeMan Napsal(a): Myslím, že se dalo zakázat ukazování na navštěvovaných profilech. Takže tě mohl šmírovat každý, kdo byl jen trochu chytřejší.

Já vím, že se funkce zobrazování vlastních návštěv na cizích profilech dala vypnout - vždyť jsem jí sama měla vypnutou. :) Můj předešlý příspěvek byl myšlen poněkud s nadsázkou. ;)



RE: aktivita uživatelů - Ral-diskusni-forum-feek - 20. 10. 2011

zakazat vsetky zakazy, sloboda a rovnost pre vsetkych ;)


RE: aktivita uživatelů - Backstr-diskusni-forum-eet Boy - 02. 11. 2011

Tak, vše by mělo být opraveno :-)
Kdyby něco nefungovalo, samozřejmě dejte vědět


RE: aktivita uživatelů - hic -diskusni-forum-iacet - 02. 11. 2011

Mne to tvrdi, ze za poslednich 14 dni zadna aktivita. Tak jsem to chtela vyzkouset, jestli se to zobrazi, zkusila jsem si neco doplnit do profilu, ale ouha, po ulozeni se mi objevilo jen "Fatal error".
Ja vim co s tim je, je to rozbity.


RE: aktivita uživatelů - -diskusni-forum- - 02. 11. 2011

myslím, že naše forum je na vyhození :D