Asexual.cz
Žádost: vyplnění mapy uživatelů - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: O webu (https://www.asexual.cz/forum/forum-4.html)
+--- Téma: Žádost: vyplnění mapy uživatelů (/thread-2043.html)

Stran: 1 2 3


RE: Žádost: vyplnění mapy uživatelů - Do-diskusni-forum-bra - 11. 01. 2013

Nad mapou jsou řádky. Do prvního řádku "Vaše poloha" napiš kde bydlíš, nikoli tedy poloha leh, sed nebo stoj Posmívající se. A klikni trochu níž na "Vyhledat" - objeví se na mapě tvoje poloha. Najedeš na ni šipkou, objeví se obrácená červená kapka a to jsi ty, ještě klikneš na OK a je to. Zkontrolovat to můžeš tak, že na tu kapku klikneš a tam se objeví tvůj avatár.


RE: Žádost: vyplnění mapy uživatelů - Dar-diskusni-forum-iach - 12. 01. 2013

(11. 01. 2013, 10:28:48)Dobra Napsal(a): Nad mapou jsou řádky. Do prvního řádku "Vaše poloha" napiš kde bydlíš, nikoli tedy poloha leh, sed nebo stoj Posmívající se. A klikni trochu níž na "Vyhledat" - objeví se na mapě tvoje poloha. Najedeš na ni šipkou, objeví se obrácená červená kapka a to jsi ty, ještě klikneš na OK a je to. Zkontrolovat to můžeš tak, že na tu kapku klikneš a tam se objeví tvůj avatár.

Děkuji. Tak jsem se tam doplnil. Bylo na čase, aby někdo byl i v tom prázdném prostoru na jihovýchodě naší republiky :D


RE: Žádost: vyplnění mapy uživatelů - Sir -diskusni-forum-Erik - 09. 10. 2013

Mně se tam ty kapky nezobrazují :-(


RE: Žádost: vyplnění mapy uživatelů - ke-diskusni-forum-x!k - 11. 10. 2013

(09. 10. 2013, 21:39:50)Sir Erik Napsal(a): Mně se tam ty kapky nezobrazují :-(

Predchozi prispevek totiz reagoval na puvodni, starou verzi Mapy uzivatelu, kde bylo potreba se "pridat" manualne.

Ted mame novou mapu, kde te to prida samo, pokud si spravne vyplnis Bydliste v profilu. Do toho pole muzes zadat i vice mist oddelenych carkou. :)


RE: Žádost: vyplnění mapy uživatelů - lil-diskusni-forum-ina - 17. 04. 2014

Sice máme novou mapu, ale ta mapa je nějaká rozbitá:-D
Například u mě, t.j. sever Čech, přesněji Česká Lípa, to hned na prvním řádku hlásí Čechy východní....
..nebo si mám ten noťas otočit?:-D


RE: Žádost: vyplnění mapy uživatelů - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 17. 04. 2014

(17. 04. 2014, 21:27:32)lilina Napsal(a): Sice máme novou mapu, ale ta mapa je nějaká rozbitá:-D
Například u mě, t.j. sever Čech, přesněji Česká Lípa, to hned na prvním řádku hlásí Čechy východní....

Buď ráda, že to jsou ještě vůbec Čechy, že zatím nejsme západní gubernie SSSR.


RE: Žádost: vyplnění mapy uživatelů - ke-diskusni-forum-x!k - 18. 04. 2014

Tak tam napis Ceska Lipa a bude to presne :) ono se to snazi najit nejlepsi shodu ale je to docela dzungle, protoze tam lidi zadavaji ruzne silenosti....


RE: Žádost: vyplnění mapy uživatelů - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 18. 04. 2014

Dej tam Böhmisch Leipa a máš pokoj?


RE: Žádost: vyplnění mapy uživatelů - lil-diskusni-forum-ina - 18. 04. 2014

..jo, jo, do Říše jen skok:-D
copak o to: ta Česká Lípa je správně, ale ten kraj je nějakej divnej:-D
Copak tak asi dostal ze zeměpisu stvořitel?:-D


RE: Žádost: vyplnění mapy uživatelů - kirma-diskusni-forum-kX6on - 18. 04. 2014

(17. 04. 2014, 21:27:32)lilina Napsal(a): Sice máme novou mapu, ale ta mapa je nějaká rozbitá:-D
Například u mě, t.j. sever Čech, přesněji Česká Lípa, to hned na prvním řádku hlásí Čechy východní....
..nebo si mám ten noťas otočit?:-D
ono to hlásí Východní Čechy, protože to je automat..

snaží se to podle nějakýho algoritmu najít umístění na mapě podle toho, co uživatelé do té kolonky "bydliště" napsali...

a mnozí tam napsali "Východní Čechy" ...žádné takové město v ČR ani jinde ve světě neexistuje...takže automat je v háji.

A shodou okolností to napasoval na ulici "Východní", která ..shodou okolností je na okraji České Lípy.

A protože lidí, kteří si napsali bydliště "Východní Čechy" je víc než lidí, co si napsali bydliště "Česká Lípa" ...má to za následek, že modré kolo znázorňující počet lidí z daného místa ...je kolem ulice Východní...větší než kolem středu České Lípy. Proto, když klikneš na Českou Lípu v mapě, ..trefíš se spíše do toho kola kolem ulice Východní...a zobrazí ti to obsah políčka bydliště asi prvního člověka, kterej si to tam napsal (troll1349, registrovaný v r. 2009) ...tzn. zobrazí "Východní čechy" (ještě s chybou......)

a v seznamu těch uživatelů ani nejsi uvedena.

Musíš kliknout na svůj kruh...kolem středu České Lípy...a uvidíš sebe a neuvidíš Východní čechy...