Asexual.cz
Nahodne profily - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: O webu (https://www.asexual.cz/forum/forum-4.html)
+--- Téma: Nahodne profily (/thread-2198.html)

Stran: 1 2 3 4 5 6


RE: Nahodne profily - Cha-diskusni-forum-rlie - 26. 05. 2013

Ten temperament, závislosti a povaha sú dobrý nápad, bol som dnes milo prekvapený, ked som si pozrel aktivity užívateľov, čo si doplnili tieto veci a čudoval som sa, čo to, kde to, čo sa deje a potom mi došlo, že aháá je tu asi čosi nové ;)

!!Zas mám príspevok na novej strane, ja to tak neznášam!


RE: Nahodne profily - -diskusni-forum- - 27. 05. 2013

Mohla by tam byt kategorie co nemam rad.


RE: Nahodne profily - Do-diskusni-forum-bra - 27. 05. 2013

Co nemám rád můžeme dávat do rubriky o mně a seriály do filmů.Vysmátý


RE: Nahodne profily - ke-diskusni-forum-x!k - 28. 05. 2013

(27. 05. 2013, 15:39:54)Zerda Zerubis Napsal(a): Mohla by tam byt kategorie co nemam rad.

A jeste tamta a dalsi a dalsi kategorie a za chvili tu bude tolik policek ze nove prichozi clovek se zdesi a uz znovu neprijde. :D




RE: Nahodne profily - Do-diskusni-forum-bra - 28. 05. 2013

Myslím, že všechno klidně může být v rubrice "o mně". Třeba temperament je málokdy jednostranný. A vlastností je tolik, že by zabraly několik stránek. Např. moje dvě primární vlastnosti v seznamu nejsou. Ale je to lepší.:)


RE: Nahodne profily - -diskusni-forum- - 28. 05. 2013

Mam rad heslovite charakteristiky. V rubrice o mne je mnohdy sepsan cely roman a to mne odradi jej cist.


RE: Nahodne profily - ke-diskusni-forum-x!k - 28. 05. 2013

(28. 05. 2013, 06:42:04)Zerda Zerubis Napsal(a): Mam rad heslovite charakteristiky. V rubrice o mne je mnohdy sepsan cely roman a to mne odradi jej cist.

To chapu :D na druhou stranu 100+ hesel by se ti taky chtit nechtelo :D Ale aspon bys tam moh preskakovat, pravda...



RE: Nahodne profily - ad-diskusni-forum-evr - 28. 05. 2013

(28. 05. 2013, 11:02:18)kexik Napsal(a):
(28. 05. 2013, 06:42:04)Zerda Zerubis Napsal(a): Mam rad heslovite charakteristiky. V rubrice o mne je mnohdy sepsan cely roman a to mne odradi jej cist.

To chapu :D na druhou stranu 100+ hesel by se ti taky chtit nechtelo :D Ale aspon bys tam moh preskakovat, pravda...

Ale i to patří k charakteristice toho kterého člověka.. Vždyť je to o lidské pestrosti..Proč něco škatulkovat a zkratkovitě heslovat?
Já jsem v armádě pár let zažil...a tam by se takový systém líbil..
Možná si tu někdo šlape po štěstí.. :D



RE: Nahodne profily - Do-diskusni-forum-bra - 29. 05. 2013

Vlastnosti v rubrikách se mi zdají všechny sebechválící. A možná by bylo dobré, kdyby za tou sebechválící byl hned pravý opak - například já bych zatrhla veselá i smutná, aktivní i pasivní, klidná i vzteklá.... až k vůdčí i ovčí. A také bych zatrhla i třeba jen ty negativní: nudná, domýšlivá, vypočítavá, rozkazovačná, falešná, pokrytecká,... hnusná a zlá. To všechno jsem já.Pán zelený

Mám příspěvek na nové straně! To já tak miluju!:p


RE: Nahodne profily - ad-diskusni-forum-evr - 29. 05. 2013

(29. 05. 2013, 09:17:04)Dobra Napsal(a): Vlastnosti v rubrikách se mi zdají všechny sebechválící. A možná by bylo dobré, kdyby za tou sebechválící byl hned pravý opak - například já bych zatrhla veselá i smutná, aktivní i pasivní, klidná i vzteklá.... až k vůdčí i ovčí. A také bych zatrhla i třeba jen ty negativní: nudná, domýšlivá, vypočítavá, rozkazovačná, falešná, pokrytecká,... hnusná a zlá. To všechno jsem já.Pán zelený

Mám příspěvek na nové straně! To já tak miluju!:p
Nedá se to shrnout do jedné kategorie, a to hysterie? Mě to tak připadá..ale nic ve zlým...:)

No, tak tedy i já jdu chvilku spiritovat svědomí...a odhalovat svoji temnější stránku..abych si tam přidal i nějakou negaci..Ale kontrolovaná agresivita a řízená výbušnost tam nejsou... Ale i tak se mi s nimi docela fajn žije... Tak nevím jestli jsou to ty špatné vlastnosti..i když to asi nezní úplně nejlíp... A co teď s tím??!!! Do Pr...!!! !§§§:/ k..fix...himllaudónkrucajc sexelement..anče,Cubo,hajney!!!!!