Asexual.cz
Kam se vlastně řadím? - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: Uvítací koutek (https://www.asexual.cz/forum/forum-5.html)
+--- Téma: Kam se vlastně řadím? (/thread-2221.html)

Stran: 1 2 3


Kam se vlastně řadím? - Jojo-diskusni-forum--chan - 06. 02. 2013

Ahojte všichni. Dneska jsem natrefila na tohle fórum a po dlouhém uvažování mě napadlo, že se taky svěřím se svým problém. Vůbec nevím, co si o tom myslet. Je asexualita a frigidnost ženy to samé? Protože ačkoliv jsem už hodně starší 18 let tak jsem ještě neměla své poprvé..Chodila jsem půl roku s klukem..snažili jsme se..ale nešlo to. Vadilo mi cokoliv jiného než mazlení. Tak jsem ho raději opustila. Ale do budoucna se bojím, jak budu žít bez muže? Mám si najít kamarádku se kterou bych táhla domácnost? Protože mě sex netáhne...po dětech netoužím...rodina říká, že se to změní...to je furt počkej za 5 let...těch 5 let uběhlo aspoň 3x..a je to horší..Co jsem vlastně zač a jak žít? Doufám, že mě za to nikdo nesežere :D jsem tu poprvé a ještě se nevyznám


RE: Kam se vlastně řadím? - Ral-diskusni-forum-feek - 06. 02. 2013

Ako to popisujes, tak by to na asexualitu aj vypadalo :) mas to podobne ako ja. Jaj, skoro som zabudol. Vitaj :)


RE: Kam se vlastně řadím? - Jojo-diskusni-forum--chan - 06. 02. 2013

(06. 02. 2013, 20:08:59)Zafod Biblbrox Napsal(a): Ako to popisujes, tak by to na asexualitu aj vypadalo :) mas to podobne ako ja. Jaj, skoro som zabudol. Vitaj :)

Díky. Nevím si s tím rady. Při tom kluci se mi líbí...ale jak jsem psala dříve...jen po to mazlení...


RE: Kam se vlastně řadím? - ic-diskusni-forum-e80 - 06. 02. 2013

Nikdo z nás asi do konce života nenajde odpověď na to, čím je. Ale zkus si tu pročíst nějaké příspěvky, možná najdeš hodně společného a dokážeš se nějak zařadit. Svůj život si rýsuje každý sám. Problematika asexuality je relativně nová, takže neexistují žádné normy, jak se věci mají. Možná jsme všichni tady průkopníci v tom, že tuto věc takhle relativně kolektivně sdílíme s větším množstvím lidí, kteří na tom jsou podobně.


RE: Kam se vlastně řadím? - Ral-diskusni-forum-feek - 06. 02. 2013

Mne sa zase pacia dievcata, tiez to mam spravne naprogramovane, ale tiez tam mam taku podobnu hranicu ako ty :)


RE: Kam se vlastně řadím? - Jojo-diskusni-forum--chan - 06. 02. 2013

(06. 02. 2013, 20:21:42)ice80 Napsal(a): Nikdo z nás asi do konce života nenajde odpověď na to, čím je. Ale zkus si tu pročíst nějaké příspěvky, možná najdeš hodně společného a dokážeš se nějak zařadit. Svůj život si rýsuje každý sám. Problematika asexuality je relativně nová, takže neexistují žádné normy, jak se věci mají. Možná jsme všichni tady průkopníci v tom, že tuto věc takhle relativně kolektivně sdílíme s větším množstvím lidí, kteří na tom jsou podobně.

Pročítám tu příspěvky, spousta tu zkušenost už má...Já jen když na to pomyslím, tak je mi špatně. Ale děkuji za odpověď
(06. 02. 2013, 20:22:39)Zafod Biblbrox Napsal(a): Mne sa zase pacia dievcata, tiez to mam spravne naprogramovane, ale tiez tam mam taku podobnu hranicu ako ty :)

Je teda pravda, že mě přitahují mladí kluci...tak o ty 3 roky mladší než já..pomyšlení na staršího vnímám jako fuj :D


RE: Kam se vlastně řadím? - MadRat - 06. 02. 2013

Vítej! :-)

Je dost pravděpodobné, že jsi asexuálka.
Když nechceš ani děti, tím spíš by bylo zbytečné, aby ses k sexu nutila. Spolubydlící kámoška je dobrý nápad. Sice si pak beztak bude každý myslet, že jsi lesbička, ale to je fuk. Hlavně že budeš spokojená.


RE: Kam se vlastně řadím? - Jojo-diskusni-forum--chan - 06. 02. 2013

(06. 02. 2013, 20:32:03)MadRat Napsal(a): Vítej! :-)

Je dost pravděpodobné, že jsi asexuálka.
Když nechceš ani děti, tím spíš by bylo zbytečné, aby ses k sexu nutila. Spolubydlící kámoška je dobrý nápad. Sice si pak beztak bude každý myslet, že jsi lesbička, ale to je fuk. Hlavně že budeš spokojená.

Už takhle se mě normální lidi straní, protože musím být na holky. Jako neříkám, že se mi nelíbí. Některé jsou vážně bomba...ale neberu to jako jinak než hezká holka fajn..kéž bych vypadala jako ona :D Vůbec nevím, jestli někoho takového najdu :D


RE: Kam se vlastně řadím? - ad-diskusni-forum-evr - 06. 02. 2013

No, líbí se ti mladí kluci, a ráda by jsi se s nimi mazlila...no ta hranice je asi dost široká.:)
A rozdíl mezi frigidní ženiu a asexuálkou...tak na to bych si vůbec netroufl odpovědět..
Takže za mě: - http://zeny.e15.cz/clanek/sex-a-vztahy/sex-bez-souloze


RE: Kam se vlastně řadím? - Jojo-diskusni-forum--chan - 06. 02. 2013

(06. 02. 2013, 21:06:55)adevr Napsal(a): No, líbí se ti mladí kluci, a ráda by jsi se s nimi mazlila...no ta hranice je asi dost široká.:)
A rozdíl mezi frigidní ženiu a asexuálkou...tak na to bych si vůbec netroufl odpovědět..
Takže za mě: - http://zeny.e15.cz/clanek/sex-a-vztahy/sex-bez-souloze

Až se za sebe stydím, jak to zní :) Jelikož je to nový termín, tak ještě nebude tolik probádaný, co to vlastně je..