Asexual.cz
Nova mapa uzivatelu - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: O webu (https://www.asexual.cz/forum/forum-4.html)
+--- Téma: Nova mapa uzivatelu (/thread-2271.html)

Stran: 1 2 3


RE: Nova mapa uzivatelu - pan-diskusni-forum-oška - 27. 05. 2013

(27. 05. 2013, 20:39:46)Dobra Napsal(a): Není nikde, protože všichni vědí, kde Morava je a že to není bydliště jako takové. Bydlišť můžeš mít na Moravě několik, ale neobýváš celou Moravu. Na Moravě žiješ. Pochopitelně když chceš svoje bydliště udržet v tajnosti tak je jasné, že napíšeš v podstatě anonymně bydliště Morava.
Ale pokud máš zájem o kontakt s někým kdo bydlí blízko tebe, tak by možná bylo dobré napsat alespoň u kterého většího města bydlíš.Posmívající se

A co když mám zájem o kontakt s kýmkoli z Moravy, hm?


RE: Nova mapa uzivatelu - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 27. 05. 2013

(27. 05. 2013, 22:26:46)panoška Napsal(a): A co když mám zájem o kontakt s kýmkoli z Moravy, hm?

To je diškriminácia! :D Jak k tomu přijdou Češi?

Tak tam napiš Klenovice na Hané (geografický střed Moravy) a v profilu upřesní, co máš za lubem.


RE: Nova mapa uzivatelu - ke-diskusni-forum-x!k - 28. 05. 2013

Proste bych vybral nejvetsi mesto co je pobliz kde muze byt vic lidi. A pak to treba uprasni v popisku profilu ;)
Nebrat si priklad odeme, ja tam mam nekolik mest, takze me to do mapy nehodi (zatim). :P


RE: Nova mapa uzivatelu - ke-diskusni-forum-x!k - 28. 05. 2013

To jo, jen zrovna v Trinci jsem malo. ;) Ale je to zajimave videt kolik lidi je odkud...


RE: Nova mapa uzivatelu - pan-diskusni-forum-oška - 28. 05. 2013

(28. 05. 2013, 17:38:12)kexik Napsal(a): To jo, jen zrovna v Trinci jsem malo. ;) Ale je to zajimave videt kolik lidi je odkud...

Já se taky na trochu dívala a odhadla bych, že tak 80 % registrovaných už tu buď hodně dlouho nebyla, nebo tu byla jen v okamžiku založení účtu.


RE: Nova mapa uzivatelu - ke-diskusni-forum-x!k - 28. 05. 2013

(28. 05. 2013, 20:36:41)vendemiaire Napsal(a):
(28. 05. 2013, 17:38:12)kexik Napsal(a): To jo, jen zrovna v Trinci jsem malo. ;) Ale je to zajimave videt kolik lidi je odkud...

Zajímavé to je určitě. Také je dobře že se to doplňuje samo, protože předtím na to většina lidí kašlala a do mapy se nepřidala. Akorát si myslím že by mohla být viditelnější. Třeba jí dát vedle seznamu uživatelů. Nebo by mohlo být v profilu u bydliště třeba něco jako "najít uživatele z okolí" a byla by to právě ta mapa.

A také by nebylo od věci upravit aktivity uživatelů. Momentálně se zobrazuje děsně dlouhý seznam až do 3.11. Myslím že by stačili aktivity za poslední měsíc.

V mape jsou ted uzivatele razeni podle aktivity od tech aktualne nejaktivnejsich az po ty stare neaktivni. Snad to pomuze. :P

Pravda, aktivity vypisovaly zbytecne moc, oriznul jsem to. Diky za tip. :) Tu mapu chci dat nekam do menu nahoru misto Help treba ale to musim jeste prijit na to jak to udelat. :D Asi musim smazat nejakou cache po editaci sablony...





RE: Nova mapa uzivatelu - Bl-diskusni-forum-ues - 29. 05. 2013

Týýýý jo. Velký skok kupředu na mapě uživatelů. Děkujeme Kexiku za vylepšení :)


RE: Nova mapa uzivatelu - ke-diskusni-forum-x!k - 29. 05. 2013

Tak neni spatny rict, ze jsi byl na Merkuru :D Neni to az tak daleko. :P Ten prevod nazvu na polohu dela google... a samozrejme to zalezi na uzivateli jak to tam uvede...


RE: Nova mapa uzivatelu - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 29. 05. 2013

S povinnou povahou něco dělat nebudeš? Vybrat si natvrdo jednu ze čtyř možností je jako mít jen 4 světový strany a jeden směr si vyber.
Přitom je uznáván i SV SZ JV JZ a pak dvě možnosti, že člověk žádným směrem nejde a nebo už je v cíli.


RE: Nova mapa uzivatelu - ke-diskusni-forum-x!k - 29. 05. 2013

Tak ja smer urcuju ve stupnich (heading one three zero). Myslim ze staci 4 moznosti, zbytek jde dodefinovat v "O mne", nemusime to prehanet... ;)