Asexual.cz
Další nováček - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: Uvítací koutek (https://www.asexual.cz/forum/forum-5.html)
+--- Téma: Další nováček (/thread-2299.html)



Další nováček - lamenta-diskusni-forum-blemente - 05. 07. 2013

Ahoj, dneska jsem se konečně odhodlala se k vám všem přidat. Vím o sobě už dlouho, že jsem asexuál. Pár lidí z mého okolí to o mě taky ví, ale jako by se jim nechtělo tomu věřit. Ostatní mě považují za atraktivní a jsou proto přesvědčeni, že to o sobě tvrdím jenom proto, aby mě různí chlapi neobtěžovali.
Když mám o někoho zájem, většinou to ztroskotá na nedostatku v "určité oblasti". Ostatní to prostě nechápou...


RE: Další nováček - Cha-diskusni-forum-rlie - 05. 07. 2013

Ahoj a vitaj, určite sa zapoj aj do iných diskusných for 8-)


RE: Další nováček - Aline-diskusni-forum-Daryen - 06. 07. 2013

Vítej mezi námi! Pro lidi je většinou obtížné asexualitě "uvěřit", je to prostě příliš mimo jejich zkušenost. Ale dobří přátelé to obvykle časem nějak skousnou :-)


RE: Další nováček - Jakub - 06. 07. 2013

Vítám tě. Ať se ti u nás líbí..... Já o svojí asexualitě řekl dvěma svým nejlepším kamarádům a musím říct,že mě až překvapilo jak to vzali v pohodě. Ale říct to doma se asi nikdy neodvážim. Jinak zasloužíš obdiv za to, že jsi sebrala odvahu a někomu to řekla protože vím co to obnáší. Snad tady najdeš to, co hledáš. Hodně štěstí


RE: Další nováček - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 06. 07. 2013

(06. 07. 2013, 21:29:46)Jakub Napsal(a): Já o svojí asexualitě řekl dvěma svým nejlepším kamarádům a musím říct,že mě až překvapilo jak to vzali v pohodě.

Byli rádi, že na ně statisticky vyjde více sexuchtivých žen Posmívající se
A omezil se jim okruh mužů, kteří by jim mohli partnerky odlákat.


RE: Další nováček - ad-diskusni-forum-evr - 06. 07. 2013

(06. 07. 2013, 22:57:12)ChildFreeMan Napsal(a):
(06. 07. 2013, 21:29:46)Jakub Napsal(a): Já o svojí asexualitě řekl dvěma svým nejlepším kamarádům a musím říct,že mě až překvapilo jak to vzali v pohodě.

Byli rádi, že na ně statisticky vyjde více sexuchtivých žen Posmívající se
A omezil se jim okruh mužů, kteří by jim mohli partnerky odlákat.
No, nějak tak to bude...anebo si oddechli (když už tak dlouho nemá holku ) že není gay, a ve slabší chvíli po nich nevyjede..:)


RE: Další nováček - Jakub - 07. 07. 2013

Nooooo,na tom možná i něco bude :-D Z tohoto úhlu pohledu jsem se na to nedíval :-D


RE: Další nováček - ad-diskusni-forum-evr - 07. 07. 2013

(07. 07. 2013, 09:33:39)Jakub Napsal(a): Nooooo,na tom možná i něco bude :-D Z tohoto úhlu pohledu jsem se na to nedíval :-D

No super. Smysl pro humor... :) Dík.
Tak to je tu docela vzácnost.
Možná že má zde, v různých debatách, taková mnohdy převažující suchota a zaprděnost v názorech i příčinu v životě lidí, kteří pod rouškou asexuality žijí v osamění, sebeglorifikaci a v sebezahledění.
Proto se některých takto nezdravě vyprofilovaných jedinců, jakákoli nepatrná legrácka převelice dotkne.
Jako třebaaaaa....zrovna teď ! :D


RE: Další nováček - Jakub - 07. 07. 2013

Tak tak... Já ale smysl pro humor měl vždycky.Moje žena by mohla vyprávět :-D A určitě bude až se sem dostane :-D