Asexual.cz
Jak proměnit partnera v asexuála - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Média a viditelnost (https://www.asexual.cz/forum/forum-12.html)
+--- Fórum: Noviny, časopisy, magazíny, pořady, ... (https://www.asexual.cz/forum/forum-18.html)
+--- Téma: Jak proměnit partnera v asexuála (/thread-2320.html)

Stran: 1 2


Jak proměnit partnera v asexuála - Sunnylo-diskusni-forum-vesToby - 29. 07. 2013

Zajímavý nápad prezentuje server novinky.cz. (Doufám, že to tu už někde není?) Autor varuje před používáním infantilních přezdívek, které mohou ohrozit váš sexuální život. Mě osobně to inspirovalo k tomu jak postupovat v případě, že bych se zalíbila nějakému sexuálovi :D
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/225462-zdrobnele-intimni-prezdivky-meni-partnery-v-asexualni-medvidky.html


RE: Jak proměnit partnera v asexuála - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 29. 07. 2013

(29. 07. 2013, 13:28:20)SunnylovesToby Napsal(a): Zajímavý nápad prezentuje server novinky.cz. (Doufám, že to tu už někde není?) Autor varuje před používáním infantilních přezdívek, které mohou ohrozit váš sexuální život. Mě osobně to inspirovalo k tomu jak postupovat v případě, že bych se zalíbila nějakému sexuálovi :D
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/225462-zdrobnele-intimni-prezdivky-meni-partnery-v-asexualni-medvidky.html

Berem to na vědomí, Beruško Šklebící se


RE: Jak proměnit partnera v asexuála - Cha-diskusni-forum-rlie - 29. 07. 2013

Fuj t je hnus, ako môže niekto používať také slová celkovo v hovorovej reči? Ved to by som nepoužil ani mimo sexuálnych hrátok, keby som teda sexuálne založený človek -_-


RE: Jak proměnit partnera v asexuála - Magr-diskusni-forum-amal - 30. 07. 2013

No, někteří lidé provozující nevěru to používají jako zástupná jména, protože to zabranǔje prořeknutí se. Pamatuju na reportáž o jakémsi americkém bigamistovy, co si udržoval léta dvě rodiny (každou v jiném státě) a oslovování obou manželek univerzálním "Zlato" bylo jedním z opatřením, jak vyřešit "přepínaní kontextu" mezi rodinami.

Ono obecně všechno, co dělá z páru spíše přátele než milence má negativní vliv na sex, snad s vyjímkou párů, kterým vydrží zamilovanost v určité formě po celý život (ale je to dost vzácné). Tudíž na předměnu páru na plně asexuální by mělo stačit najít partnera, se kterým si dokonale rozumíte, protože se tak z původních milenců stane něco jako sourozenci a sex pak podvědomně považují za incest (tedy alespoň odkazovaný článek na Novinkách to tvrdí, osobně myslím, že je to složitější). Případně si je možné si nechat narůst plnovous, ale to prý funguje jen u mužů :-)


RE: Jak proměnit partnera v asexuála - Aline-diskusni-forum-Daryen - 30. 07. 2013

(29. 07. 2013, 20:26:18)Charlie Napsal(a): Fuj t je hnus, ako môže niekto používať také slová celkovo v hovorovej reči? Ved to by som nepoužil ani mimo sexuálnych hrátok, keby som teda sexuálne založený človek -_-

Nezapomeň, že v tom článku citují americkou psycholožku, takže ta uvedená slova jsou překlady (zřejmě amerických něžnůstek typu pumpkin-pie, muffin a sweetie). U nás spíš než sladké pečivo frčí všelijaký hmyz, co jsem si tak všimla. Zajímalo by mě, jestli redukce na jídlo má horší efekt na sexuální život páru než hmyzí jména. Nechce někdo napsat diplomku?


RE: Jak proměnit partnera v asexuála - ad-diskusni-forum-evr - 30. 07. 2013

(30. 07. 2013, 07:13:22)AlineDaryen Napsal(a): U nás spíš než sladké pečivo frčí všelijaký hmyz, co jsem si tak všimla. Zajímalo by mě, jestli redukce na jídlo má horší efekt na sexuální život páru než hmyzí jména.
Osobně jidlo miluji, takže láskyplná jména jako štrůdle, řízečku vysmaženey nebo rizoto, bych dokázal skousnout...
Ale nevím co za brouka je ta Džambulka?


RE: Jak proměnit partnera v asexuála - ad-diskusni-forum-evr - 30. 07. 2013

(30. 07. 2013, 07:13:22)AlineDaryen Napsal(a): U nás spíš než sladké pečivo frčí všelijaký hmyz, co jsem si tak všimla. Zajímalo by mě, jestli redukce na jídlo má horší efekt na sexuální život páru než hmyzí jména.
Osobně jidlo miluji, takže láskyplná jména jako štrůdle, řízečku vysmaženey nebo rizoto, bych dokázal skousnout...
Ale nevím co za brouka je ta Džambulka?


RE: Jak proměnit partnera v asexuála - Cha-diskusni-forum-rlie - 30. 07. 2013

(30. 07. 2013, 07:13:22)AlineDaryen Napsal(a):
(29. 07. 2013, 20:26:18)Charlie Napsal(a): Fuj t je hnus, ako môže niekto používať také slová celkovo v hovorovej reči? Ved to by som nepoužil ani mimo sexuálnych hrátok, keby som teda sexuálne založený človek -_-

Nezapomeň, že v tom článku citují americkou psycholožku, takže ta uvedená slova jsou překlady (zřejmě amerických něžnůstek typu pumpkin-pie, muffin a sweetie). U nás spíš než sladké pečivo frčí všelijaký hmyz, co jsem si tak všimla. Zajímalo by mě, jestli redukce na jídlo má horší efekt na sexuální život páru než hmyzí jména. Nechce někdo napsat diplomku?

Pumpkin-pie a muffin? Tí ľudia sa fakt zbláznili =D však také meno by som dal možno niekomu iba za trest.... Sestra s priateľom sa oslovujú "jašterík" ale oni sa tak volajú stále a je to niečo ako ked sa oslovujú ľudia "láska" alebo "zlato" ... ani neviem, kde na to prišli. Viem, že ju začal najskôr volať jašterička a potom ona jeho jašterík a potom vzniklo jašterík pre obe pohlavia =D Otec si z toho občas robí srandu... je to ale oveľa príjemnejšie a znesiteľnejšie ako "chrobáčik" a ostatný hmyz, ktorý je mimochodom nechutný.
Keby mám osloviť partnerku nejakým pekným hmyzím pomenovaním, tak jej poviem asi:
"Dáždovočka?"
"Och, aké pekné! To som taká štíhla?"
"Nie, si taká slizská!"

A asi by to bolo zapečatené =D
Ale dáždovky sa mi zas páčia, sú roztomilé... aj ked teraz mi tak prichádza na rozum, či je to vlastne hmyz -_-


RE: Jak proměnit partnera v asexuála - Do-diskusni-forum-bra - 30. 07. 2013

Tak Ještírci jsou nepřátelé Vesmírných lidí (viz Vesmírní lidé).LOL
Mě se taky líbí dešťovky alias žížaly - ani nevím, který název je spisovný. Ale z těhle živých provázků se mi nejvíc líbí housenky. Když nejsou ochlupené - např. ty zelené, co se z nich stávají bělásci (aspoň doufám, že se nepletu) jsou heboučké a měkoučké. Ale musí se s nimi zacházet jemně! Nebo ty chlupaté jsou takové legrační a často mají různé barvy a různé vzory na sobě a na pohlazení jsou taky příjemné. Musím si najít něco o tom z jakých housenek se po zakuklení líhnou jací motýli.Posmívající se
Kdybych někoho milovala, klidně bych ho nazývala v nějakých vhodných chvílích zdrobnělinami zvířátek, např. motýlku.:)


RE: Jak proměnit partnera v asexuála - Cha-diskusni-forum-rlie - 30. 07. 2013

Uááá húsenice sa mi naozaj hnusia.... Nikdy by som sa ich ani nedotkol....
To sú Ještěřani, nie? =D