Asexual.cz
ahojky - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: Uvítací koutek (https://www.asexual.cz/forum/forum-5.html)
+--- Téma: ahojky (/thread-2410.html)

Stran: 1 2 3 4 5


RE: ahojky - UweF-diskusni-forum-iltr - 22. 12. 2013

Co se týče těch fotek a možnosti odhalení, tak si k tomu neodpustim jednu krátkou (možná off-topic) poznámku.
Nedokážu si představit, že mě tu náhodou objeví někdo známej, kdo je "normální sexuál". Podle mě je totiž tohle diskuzní fórum pro sexuály totálně nezajímavý, takže pochybuju, že by se někdo z nich jen tak zaregistroval a začal to tady pročítat, prohlížet fotky v profilech, atd... Asi jako kdybych já si z nudy začal číst někde diskuze o análnim sexu a podobně. A kdyby mě tu někdo objevil, tak by mi to stejně nevadilo.


RE: ahojky - kirma-diskusni-forum-kX6on - 22. 12. 2013

(22. 12. 2013, 04:07:03)UweFiltr Napsal(a): Podle mě je totiž tohle diskuzní fórum pro sexuály totálně nezajímavý, takže pochybuju, že by se někdo z nich jen tak zaregistroval a začal to tady pročítat, prohlížet fotky v profilech, atd... Asi jako kdybych já si z nudy začal číst někde diskuze o análnim sexu a podobně.
připadá ti, že tu mám málo příspěvků? :D :D

a heterosexoušů je tu dost

9.12., kdy ses registroval ty, se registroval i heterosexuál Solitairee
10.12. se registrovala heterosexuálka Dixie
11.12. se registroval heterosexuál dvori
15.12. se registrovala heterouška bezula
17.12. se registrovaly rovnou dvě heterosexuálky... Keeejt a lada novotná
20.12. heterosexuál mkl24
21.12. zatím poslední heterosexuálka icecube


takže jen za tu dobu ani ne jednoho měsíce, co jsi tu ty, se tu registrovalo dalších 8 neasexuálních jedinců... Většina z nich tu nic nehledá...takže tu je jen ze zvědavosti.


RE: ahojky - Jakub - 22. 12. 2013

Normalne s Kirmakem nesouhlasim v nicem... Ale dnes to poprvy trefil a ma pravdu...


RE: ahojky - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 22. 12. 2013

(22. 12. 2013, 08:39:18)Jakub Napsal(a): Normalne s Kirmakem nesouhlasim v nicem... Ale dnes to poprvy trefil a ma pravdu...

Protože jen vypsal statistický údaje Velmi šťastný


RE: ahojky - UweF-diskusni-forum-iltr - 22. 12. 2013

kirmakX6on: Já jsem tady dost krátce, ale nevšim jsem si, že by se jiný "sexuálové" nějak účastnili diskuzí, takže ty jsi spíš taková výjimka potvrzující pravidlo.
Jinak když jsem koukal na ty profily, který jsi tady vypsal, tak tam někdo z nich má v seznamce inzerát, kde píše, že hledá asexuála, někdo zase nemusí mít ve svý orientaci tak úplně jasno... A většina z nich byla online dohromady jenom pár minut, takže si myslim, že třeba se zaregistrovali, přečetli si 2-3 příspěvky, zjistili, že to pro ně opravdu neni moc zajímavý, a už se víckrát nevrátěj...


RE: ahojky - ad-diskusni-forum-evr - 22. 12. 2013

(22. 12. 2013, 10:00:56)ChildFreeMan Napsal(a):
(22. 12. 2013, 08:39:18)Jakub Napsal(a): Normalne s Kirmakem nesouhlasim v nicem... Ale dnes to poprvy trefil a ma pravdu...

Protože jen vypsal statistický údaje Velmi šťastný

Ale teda...cením si že mu to stálo za to. :)


RE: ahojky - Dark -diskusni-forum-Knight - 22. 12. 2013

Že je tu heterosexuálů dost si nemyslím. Tací, kdo si dají do profilu heterosexuál buď neznají význam slova asexuál (viz slečna v seznamce, která si nepřipadá jako asexuálka protože se jí líbí všechno ostatní mimo sex..) nebo chtějí vyjádřit, že hledají pouze opačné pohlaví (pokud někoho hledají). Chybí tam zkrátka možnosti heteroasexuál a homoasexuál.


RE: ahojky - Jakub - 22. 12. 2013

A vis to, ze tyhle 2 moznosti navic by bodly?


RE: ahojky - ad-diskusni-forum-evr - 22. 12. 2013

Hmm...pokud je někdo asexuální...nevím k čemu by tam mělo být homo nebo hetero.
Jednou nemám zájem o sex, tak k čemu tyhle kategorie.
Buď tedy jsem asexuál nebo ne. Nebo... chybí třeba kategorie- poloviční?
Pak tedy ještě dodat další rozlišení. Třeba frigidita, ale to fakt nevím...nebo asexuál z psychických důvodů...
Nejlepší by byl tedy asexuál od narození...Velký, mega anti homo-hetero-sexuálo boss.
Byl by to ten nadškatulkovej...!!!!


RE: ahojky - Sh-diskusni-forum-ari - 22. 12. 2013


Ale no tak! Přece si po takový době tady nenecháš vysvětlovat "estetickou" přitažlivost... samozřejmě, že je každý asexuál různě asexuální, jde ale o zpochybnění braní těch členů jako sexuálů v kirmaxově slova smyslu, protože je možný, že to při vyplňování mysleli tak, že jsou na třeba na holky, ale spát s nima nechtěj. Nejde o škatulkování, jak naznačuješ, ale o možnost záměny kvůli už používaným škatulkám tady.