Asexual.cz
prozření - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: Uvítací koutek (https://www.asexual.cz/forum/forum-5.html)
+--- Téma: prozření (/thread-2627.html)

Stran: 1 2 3 4


RE: prozření - Kri-diskusni-forum-stý - 26. 02. 2015

Samozřejmě tím narážíš na mě...ale to já fakt nehodlám někomu něco zakazovat (to by stejně nemělo efekt), můžu se tomu jenom divit, a přát si, aby ten další svět nebyl takhle zkažený...

Přesně...taky bych na svém blogu o tom psala, už jsem tam dlouho nebyla, tak doufám že mě nesmazali.
Ale bylo by to fajn mít někde na netu články o tom...popř. svůj příběh, lidi jako my by si to přečetli a byli by rádi, že v tom nejsou sami :-).


RE: prozření - So-diskusni-forum-sna - 26. 02. 2015

(26. 02. 2015, 00:15:12)Kristý Napsal(a): Samozřejmě tím narážíš na mě...ale to já fakt nehodlám někomu něco zakazovat (to by stejně nemělo efekt), můžu se tomu jenom divit, a přát si, aby ten další svět nebyl takhle zkažený...

Přesně...taky bych na svém blogu o tom psala, už jsem tam dlouho nebyla, tak doufám že mě nesmazali.
Ale bylo by to fajn mít někde na netu články o tom...popř. svůj příběh, lidi jako my by si to přečetli a byli by rádi, že v tom nejsou sami :-).

Nenarážím tím na tebe, to bych se tě přece předtím nezastávala. Oni na nás bohužel nemůžou brát ohled, protože nevědí, že existujeme, a nechtějí tomu věřit. Samozřejmě, že by bylo fajn, kdyby ty články o sexu nepsali, nebo alespoň zminimalizovali jejich počet.


RE: prozření - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 26. 02. 2015

Buďme rádi za současno. Mohlo by to být ještě horší. Nějakého magora napadne, že nemít sex, tím pádem i děti je nepřípustné a začalo by se psát proti asexuálům a tyranizovat bezdětné nebo jinak orientované. Ta tendence už zase začala u soudruhů v Říši zla.
Už i tady jsou pokusy potírat lidi odlišné ve svém chování, než schvaluje hlava namazaná, strana a vláda. Naposledy přáním smrti vegetariánům a abstinentům.


RE: prozření - Kri-diskusni-forum-stý - 26. 02. 2015

(26. 02. 2015, 00:25:21)Sosna Napsal(a):
(26. 02. 2015, 00:15:12)Kristý Napsal(a): Samozřejmě tím narážíš na mě...ale to já fakt nehodlám někomu něco zakazovat (to by stejně nemělo efekt), můžu se tomu jenom divit, a přát si, aby ten další svět nebyl takhle zkažený...

Přesně...taky bych na svém blogu o tom psala, už jsem tam dlouho nebyla, tak doufám že mě nesmazali.
Ale bylo by to fajn mít někde na netu články o tom...popř. svůj příběh, lidi jako my by si to přečetli a byli by rádi, že v tom nejsou sami :-).

Nenarážím tím na tebe, to bych se tě přece předtím nezastávala. Oni na nás bohužel nemůžou brát ohled, protože nevědí, že existujeme, a nechtějí tomu věřit. Samozřejmě, že by bylo fajn, kdyby ty články o sexu nepsali, nebo alespoň zminimalizovali jejich počet.

Já nemyslela tebe, ale toho "UweFiltra" a jeho poslední větu v příspěvku.
S tvými názory naprosto souhlasím :-)
A za podporu samozřejmě děkuju :-) znamená to pro mě moc...
Ty narozdíl od něho moje příspěvky chápeš :-)


RE: prozření - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 27. 02. 2015

My jsme nechápající dva. Je to fifty fifty.


RE: prozření - Kri-diskusni-forum-stý - 27. 02. 2015

(27. 02. 2015, 00:04:38)ChildFreeMan Napsal(a): My jsme nechápající dva. Je to fifty fifty.

No jo no, chlapi...:D


RE: prozření - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 27. 02. 2015

(26. 02. 2015, 12:11:11)ChildFreeMan Napsal(a): Buďme rádi za současno. Mohlo by to být ještě horší. Nějakého magora napadne, že nemít sex, tím pádem i děti je nepřípustné a začalo by se psát proti asexuálům a tyranizovat bezdětné nebo jinak orientované. Ta tendence už zase začala u soudruhů v Říši zla.
Už i tady jsou pokusy potírat lidi odlišné ve svém chování, než schvaluje hlava namazaná, strana a vláda. Naposledy přáním smrti vegetariánům a abstinentům.

Ještě si myslíte, že nežijete v celkem slušný a tolerantní společnosti?
http://jedensvet.cz/2015/filmy-a-z/26853-putinovy-deti-404
Pro české boševiky od dělníků po Hrad je to režim nejlepší, jediný demokratický a pokrokový.


RE: prozření - UweF-diskusni-forum-iltr - 27. 02. 2015

Kristý: Zatim jsem pochopil akorát to, že články o sexu tě sice vůbec nezajímaj, ale z nějakýho záhadnýho důvodu ty články čteš a pak si stěžuješ, že by se ty články měly nějak zakázat/omezit. Nabízí se otázka, proč to teda čteš.


RE: prozření - So-diskusni-forum-sna - 27. 02. 2015

(27. 02. 2015, 22:21:45)UweFiltr Napsal(a): Kristý: Zatim jsem pochopil akorát to, že články o sexu tě sice vůbec nezajímaj, ale z nějakýho záhadnýho důvodu ty články čteš a pak si stěžuješ, že by se ty články měly nějak zakázat/omezit. Nabízí se otázka, proč to teda čteš.

Ona si to třeba ani sama úmyslně nečte, ale ta zmínka o sexu se vytasí sama z nějakého naoko rozumného článku. Nebo prostě otevřeš Seznam, chceš se třeba přihlásit na mail nebo si něco vyhledat a na titulce jsou, no jak jinak, než prasárny.
Tím nechci říct, že ty články považuju za bezohlednost. Jenom říkám, že si ty články lze přečíst neúmyslně.


RE: prozření - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 27. 02. 2015

Ty chodíš na Seznam? To nikdy nedělej, chceš-li si zachovati zdraví své!