Asexual.cz
Je tu někdo? - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: Uvítací koutek (https://www.asexual.cz/forum/forum-5.html)
+--- Téma: Je tu někdo? (/thread-3276.html)

Stran: 1 2


Je tu někdo? - Sh-diskusni-forum-ade - 20. 02. 2020

Tak jsem tady.
Pro začátek, je mi 31, jsem magistr, pracuju jako překladatel právních a technických textů. Ve volném čase vyprávím RPG příběhy. 

Věc se má tak. Hrozně moc chci založit rodinu. Bezpečné místo, vzájemná podpora, budování domova, děti. To nikdo nezvládne sám. Problém je, že naprostá většina lidí očekává od partnerského vztahu sexuální přitažlivost a sex. 
Snaha byla. Před pár lety jsme to odpískali s partnerem, protože bylo zjevné, že to nebude fungovat. Hlavní problém byl, že partner nikdy nechtěl děti, ale já vím, že šlo i o to, že nemám moc zájem o sex. Nechci aby kvůli mě někdo musel žít v celibátu. Ale všichni mi říkají, že na svět je určitě spousta lidí jako já, kterým by to vyhovovalo. Tak jdu takové lidi hledat, než budu muset vzdát své sny a být po zbytek života o samotě.


RE: Je tu někdo? - ad-diskusni-forum-evr - 21. 02. 2020

(20. 02. 2020, 15:03:49)Shade Napsal(a): Tak jsem tady.
Pro začátek, je mi 31, jsem magistr, pracuju jako překladatel právních a technických textů. Ve volném čase vyprávím RPG příběhy. 

Věc se má tak. Hrozně moc chci založit rodinu. Bezpečné místo, vzájemná podpora, budování domova, děti. To nikdo nezvládne sám. Problém je, že naprostá většina lidí očekává od partnerského vztahu sexuální přitažlivost a sex. 
Snaha byla. Před pár lety jsme to odpískali s partnerem, protože bylo zjevné, že to nebude fungovat. Hlavní problém byl, že partner nikdy nechtěl děti, ale já vím, že šlo i o to, že nemám moc zájem o sex. Nechci aby kvůli mě někdo musel žít v celibátu. Ale všichni mi říkají, že na svět je určitě spousta lidí jako já, kterým by to vyhovovalo. Tak jdu takové lidi hledat, než budu muset vzdát své sny a být po zbytek života o samotě.

Ehmmm... ale víš o tom, že dva chlapi, ať spolu sexují horem dolem, mít spolu dítě nemůžou?


RE: Je tu někdo? - Yk-diskusni-forum-ka - 21. 02. 2020

Odhaduji, že i je samotné by překvapilo, kdyby spolu nějaké měli.


RE: Je tu někdo? - Naits-diskusni-forum-irhcLM - 21. 02. 2020

Neviem, či je to aj tento prípad, ale už som sa stretol s niektorými ľuďmi - chlapmi, ktorí sa aj o ženských partnerkách vyjadrovali v mužskom rode.


RE: Je tu někdo? - Yk-diskusni-forum-ka - 21. 02. 2020

Stejně si myslím, že autora podceňujete. Ale znám i pár, ve kterém on je homosexuální a jeho partnerka, aby ho uspokojila, tak si dokoupila zvláštní plastové vybavení. Opravdová láska někdy přijde nečekaně. Ale co jsem tak slyšel, dobrý sex nikdy dlouho nevydrží.


RE: Je tu někdo? - tyg-diskusni-forum-r99 - 21. 02. 2020

Sdělení mně připadá srozumitelné.


RE: Je tu někdo? - Jul-diskusni-forum-iana - 22. 02. 2020

Nebyly už adopce homosexuálními páry povoleny?


RE: Je tu někdo? - ad-diskusni-forum-evr - 22. 02. 2020

(22. 02. 2020, 01:46:12)Juliana Napsal(a): Nebyly už adopce homosexuálními páry povoleny?

Tady šlo  o adopci?


RE: Je tu někdo? - Life.I-diskusni-forum-s.Good - 23. 02. 2020

(20. 02. 2020, 15:03:49)Shade Napsal(a): Tak jsem tady.
Pro začátek, je mi 31, jsem magistr, pracuju jako překladatel právních a technických textů. Ve volném čase vyprávím RPG příběhy. 

Věc se má tak. Hrozně moc chci založit rodinu. Bezpečné místo, vzájemná podpora, budování domova, děti. To nikdo nezvládne sám. Problém je, že naprostá většina lidí očekává od partnerského vztahu sexuální přitažlivost a sex. 
Snaha byla. Před pár lety jsme to odpískali s partnerem, protože bylo zjevné, že to nebude fungovat. Hlavní problém byl, že partner nikdy nechtěl děti, ale já vím, že šlo i o to, že nemám moc zájem o sex. Nechci aby kvůli mě někdo musel žít v celibátu. Ale všichni mi říkají, že na svět je určitě spousta lidí jako já, kterým by to vyhovovalo. Tak jdu takové lidi hledat, než budu muset vzdát své sny a být po zbytek života o samotě.

Hezká story! Taky mám rád RPG  :p

No, ať je to jak chce, tak vítej mezi námi asexuály.   Zmaten

Snad zde najdeš spřízněnou duši.  8-)


RE: Je tu někdo? - v-diskusni-forum-ye - 25. 02. 2020

(22. 02. 2020, 01:46:12)Juliana Napsal(a): Nebyly už adopce homosexuálními páry povoleny?

V žádném případě nebyly. A doufám že ani nikdy nebudou. I když v dnešní době kdy je vše naruby (majorita vydírána minoritou apod.) bych se tomu snad ani nedivil, kdyby tohle někdo uzákonil.

Nicméně, v reálu by to bylo zcela zbytečné, protože homosexuální páry ani žádný takový zákon defacto nepotřebují! Adoptovat dítě totiž může jednotlivec. Takže když se Pepík s Frantou domluví že by chtěli dítě, Franta si podá žádost a vše se rozjede. A pokud by chtěli dvě děti, rozjede to i Pepík. Každý sám za sebe, ale vlastně spolu.