Asexual.cz
To jsem se takhle probudil... - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: Uvítací koutek (https://www.asexual.cz/forum/forum-5.html)
+--- Téma: To jsem se takhle probudil... (/thread-3294.html)



To jsem se takhle probudil... - Tho-diskusni-forum-máš - 25. 04. 2020

Je čtvrtek ráno, probouzím se do dalšího dne. Zapínám mobil jako vždy a najednou vidím článek, který mi změnil život (aspoň doufám).

Ale popořadě... Jmenuji se Tomáš a je mi 20 let. Vždycky jsem si myslel,že jsem úplně obyčejný kluk,ale vždycky jsem tak nějak tušil,že jsem v něčem jiný. Akorát jsem furt nemohl zjistit v čem. Koncem základní školy, kdy všechny začala přepadat puberta a škádlit holky byla normální věc, jsem pořád nepozoroval něco divného. Byl jsem v celku oblíbený kluk, který si dokáže pokecat s každým a s každým si i do jisté míry rozumí (to mi naštěstí zůstalo i do teď), s někým samozřejmě víc a s někým míň. 

A tak přišla střední škola. Šel jsem do toho s čistým štítem. Poznám nové lidi a třeba získám i nějakou tu holku. No a čas plynul a pořád jsem se snažil zapadnout někam, kde teď už vím, že nepatřím a to mezi klasické heterosexuály. Když prošla nějaká pěkná holka nebo se téma konverzace stočilo k holkám (a později se samozřejmě začal řešit i sex) nevěděl jsem co říct. Nikdy mně to k ním nepřitahovalo (ani ke klukům), dokázal jsem říct "Jo ta holka je fakt pěkná." Ale pro mě to bylo jenom konstatování skutečnosti a ne že ji hned musím balit a pokud možno z ní co nejrychleji strhat šaty. Kvůli tomu jsem si stále připadal, že je se mnou něco v nepořádku. Ale tak třeba se to zlepší tím až si najdu přítelkyni ne? ... 

Ne nezlepšilo. Měl jsem 2 vztahy, pokud se to tak dá považovat. Ani jeden totiž nevydržel přes 3 měsíce. V prvním vztahu jsem byl podveden a v tom druhém, přesto, že jsem dostal jiné důvody, to skončilo taky kvůli sexu. Strašně mě to trápilo, protože jsem se snažil dělat vše proto, aby ten vztah vydržel. Ale v obou případech byl ten sex problém. Dával jsem to za vinu své mladické nezkušenosti. Myslel jsem si že mě sex nebaví jenom proto,že pořádně nevím jak na to. A to jsem se fakt snažil překonávat, protože sex jednou za 2 týdny mi přišlo až až,ale vydržel jsem to nějakou tu chvíli... stejně to bylo málo.

Uplynulo pár měsíců a dostáváme se skoro až k současnosti. Zapnul jsem mobil,projížděl instagram a najednou vidím článek o lidech, kteří nepotřebují sex k životu (což mě zaujalo). Hlavně proto,že já ho nepotřeboval nikdy. "Tak proč je to teda tak zajímavé?" řekl jsem si. A tak jsem se dozvěděl o Asexualitě. Všechno najednou do sebe začalo zapadat. Najednou jsem nebyl divný heterosexuál, který to prostě jenom neumí v posteli. Najednou jsem asexuál... který to sice pořád nejspíš neumí v posteli,ale aspoň už vím proč mě to všechno nebavilo. Stačila jenom tahle ta malá informace a hned se na svět dívám o dost jinak. 

A tohle je můj příběh. Doufám,že mě mezi sebe přijmete a poznám nové lidi, kteří mají stejnou nebo podobnou zkušenost.


RE: To jsem se takhle probudil... - Jul-diskusni-forum-iana - 26. 04. 2020

Vítej. :-) Je dobře, když fórum pomáhá, od toho ho máme. A úplně nejlepší je, když mění životy.


RE: To jsem se takhle probudil... - Pri-diskusni-forum-nce - 26. 04. 2020

Na zdejším fóru nabírá život zcela novou dimenzi, tak vítej Chválící

Kontrolní otázka pro vstup mezi nás - Kolik máš koček a proč jich není víc? Nápad


RE: To jsem se takhle probudil... - Tho-diskusni-forum-máš - 26. 04. 2020

(26. 04. 2020, 06:48:54)Prince Napsal(a): Na zdejším fóru nabírá život zcela novou dimenzi, tak vítej Chválící

Kontrolní otázka pro vstup mezi nás - Kolik máš koček a proč jich není víc? Nápad

Děkuji za přivítání   :)

A má odpověď na kontrolní otázku... Kočku nemám žádnou  Nechápavě zírající  a to hlavně z toho důvodu, že jsme vždy měli doma psa. Ale kdo ví, třeba si za pár let pořídím i nějakou tu kočku... teď už věřím všemu  Velmi šťastný


RE: To jsem se takhle probudil... - Fib-diskusni-forum-ril - 26. 04. 2020

(26. 04. 2020, 10:54:30)Thomáš Napsal(a):
(26. 04. 2020, 06:48:54)Prince Napsal(a): Na zdejším fóru nabírá život zcela novou dimenzi, tak vítej Chválící

Kontrolní otázka pro vstup mezi nás - Kolik máš koček a proč jich není víc? Nápad

Děkuji za přivítání   :)

A má odpověď na kontrolní otázku... Kočku nemám žádnou  Nechápavě zírající  a to hlavně z toho důvodu, že jsme vždy měli doma psa. Ale kdo ví, třeba si za pár let pořídím i nějakou tu kočku... teď už věřím všemu  Velmi šťastný
Počet koček nula = skvělé! ::-)


RE: To jsem se takhle probudil... - Jul-diskusni-forum-iana - 26. 04. 2020

Přesně jak říká Fibril. Vítej mezi psí lidi. ;)


RE: To jsem se takhle probudil... - ad-diskusni-forum-evr - 26. 04. 2020

(26. 04. 2020, 17:07:47)Fibril Napsal(a):
(26. 04. 2020, 10:54:30)Thomáš Napsal(a):
(26. 04. 2020, 06:48:54)Prince Napsal(a): Na zdejším fóru nabírá život zcela novou dimenzi, tak vítej Chválící

Kontrolní otázka pro vstup mezi nás - Kolik máš koček a proč jich není víc? Nápad

Děkuji za přivítání   :)

A má odpověď na kontrolní otázku... Kočku nemám žádnou  Nechápavě zírající  a to hlavně z toho důvodu, že jsme vždy měli doma psa. Ale kdo ví, třeba si za pár let pořídím i nějakou tu kočku... teď už věřím všemu  Velmi šťastný
Počet koček nula = skvělé! ::-)

My pejskaři odpovíme písní! https://www.youtube.com/watch?v=Itq8_HOPEXU