Asexual.cz
Zviditeľnenie asexuálov – prieskum - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Média a viditelnost (https://www.asexual.cz/forum/forum-12.html)
+--- Fórum: Noviny, časopisy, magazíny, pořady, ... (https://www.asexual.cz/forum/forum-18.html)
+--- Téma: Zviditeľnenie asexuálov – prieskum (/thread-3348.html)

Stran: 1 2 3 4


RE: Zviditeľnenie asexuálov – prieskum - Mor-diskusni-forum-wen - 02. 12. 2020

Pro adevr:
S potěšením čtu, že je ti vše jasné, tudíž nebudu zbytečně plýtvat svým ani tvým drahocenným časem.  :)
Jen bych chtěla upřesnit, že mi tvoje názory ani pravdy nevadí, vadí mi pouze to, jakým způsobem je zde prezentuješ (= tvé „chování“), což jsem ti sdělila. Dále můj příspěvek obsahoval informaci o tom, že jsem měla nějaká nesplnitelná očekávání stran tvé osoby (o které jsem se s tebou podělila). I mně je jasné, že ty za má naivní očekávání přece neneseš odpovědnost.  :D
A jinak děkuji za optání: Mám se fajn.  :)

P.S.: Jako už dříve bych tě chtěla (opět) požádat, abys mi nepodsouval svoje výklady toho, co jsem napsala a pokud bys chtěl rozvíjet tuto naši (osobní) „debatu“ dál, (opět) nabízím pokračování v SZ.   :)


RE: Zviditeľnenie asexuálov – prieskum - ad-diskusni-forum-evr - 02. 12. 2020

(02. 12. 2020, 14:57:37)Morwen Napsal(a): Pro adevr:
S potěšením čtu, že je ti vše jasné, tudíž nebudu zbytečně plýtvat svým ani tvým drahocenným časem.  :)
Jen bych chtěla upřesnit, že mi tvoje názory ani pravdy nevadí, vadí mi pouze to, jakým způsobem je zde prezentuješ (= tvé „chování“), což jsem ti sdělila. Dále můj příspěvek obsahoval informaci o tom, že jsem měla nějaká nesplnitelná očekávání stran tvé osoby (o které jsem se s tebou podělila). I mně je jasné, že ty za má naivní očekávání přece neneseš odpovědnost.  :D
A jinak děkuji za optání: Mám se fajn.  :)

P.S.: Jako už dříve bych tě chtěla (opět) požádat, abys mi nepodsouval svoje výklady toho, co jsem napsala a pokud bys chtěl rozvíjet tuto naši (osobní) „debatu“ dál, (opět) nabízím pokračování v SZ.   :)

Víš Morwen, ono je to,, těžký" . To, že očekáváš nějaké chování, to klidně můžeš, ale to je tak všechno. Jak píšu tak se i chovám. Prostě nejsem pokrytec, a falešnou korektnost, tak propagovanou sněhovými vločkami, a jinými aktivisty, z duše nesnáším.

Uvedu příklad. Zrovna teď jsem byl na poště, dovnitř smělo jen pár lidí, a venku byly lavičky obmotané páskou, aby tam nemohli lidi, kvůli tomu aby se ,,nenakazili", sedět. 
Tak tam na chodbě stálo cca čtyřicet lidí, důchodci , tlusťoši maminky s dětma ... a třeba hodinu museli stát. 
Protože nejsem disciplinovaný, vytáhl jsem nůž, pásky rozřezal a posadil se... lidi na mne koukali ,nevěděli co s tím, ale po pár minutách si sedl první, druhý... a za chvilku to bylo normální. Lavičky sloužili ke svému účelu. A pro hnidopichy, roušky jsme měli všichni.
A určitě tam bylo pár zjevů a chrchaní co by mne za to nejraději ,,zabanovali" :) *) , nebo šli nahlásit místní ochrance. Ale naštěstí, nejsem týpek co vypadá že si všechno nechá líbit a za druhé mohli přijít o pořadí, tak soudruzi dobráci drželi klapačky a vzorně stáli. Alespoň zbylo místo na ty normálně uvažující.

Prostě nejsem ovce, nejsem součást stáda, a i když mám názory které někomu nevoní, řeknu mu to,. A věř že i mimo tento nick, osobně. 
Tak nevím proč bych měl zachovávat falešnou korektnost... a nakonec jsem měl stejně pravdu. 
Prostě si nemyslím že je normální cpát data někomu s vystupováním  aktivisty. 
Podle tebe mám mlčet, a nechat lidi ať se svěřují někomu,  kdo má přístup k LGBTQ? Ke sdružení co vymysleli levičáci, aby na sexuální úchylky mohli čerpat dotace? 
To sorry, lechtejte si ega s nihilusem, a mějte mne za hulváta, ale myslím že jsem mnohem rozumnější než vy, pokud to schvalujete.

...a ještě si dovolím otevřít politické okénko, protože to sedí jak prdel na hrnec. Nesnášíte Trumpa, a ač zvedl prosperitu Států, byl jediný prezident co od časů Cartera nerozpoutal válku, a dokázal pojmenovat věci tak jak byly, ukázal na zločince, na šmejdy a zmetky, a to se samozřejmě liberálům, a i tobě s nihilusem určitě nelíbilo, byl pro vás jen hulvát co tvrdí že čerňoši páchají procentuálně nejvíc zločinů, a a podobná fakta. Měli jste ho jen za nekorektního sprosťáka.

Líbil se vám naopak slizký demokrat a olizovač holčiček Bidet, nebo jak se ta kreatura jmenuje, a jeho falešná korektnost a skrývaná prolhanost. Tu vyžadujete dokonce od všech...
Chceš se vsadit, že ta vaše svině, pokud se dožije prezidentování, do dvou let rozpoutá brutální krvavou válku kdekoli ve světě?
Ale asi bude pro vás stále ten lepší... protože neříká pravdu na plnou pusu, maskuje to nepříjemné, a to mnohé lidi uklidňuje. A tak arciprolhance, co před krvavé skvrny strká kytičky a černé rapující děti, lidé ze stáda milují.


*) Pokud jsi tento jemný vtípek nepochopila, rád ti jej vysvětlím, třeba i v SZ.