Asexual.cz
Jsem vadná? - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: Uvítací koutek (https://www.asexual.cz/forum/forum-5.html)
+--- Téma: Jsem vadná? (/thread-3480.html)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Jsem vadná? - Mo-diskusni-forum-nca - 23. 10. 2021

no ze jsem ho neznala prece, ted je to kamarad, nevim jak jsem to mela napsat jinak


RE: Jsem vadná? - mar-diskusni-forum-teza - 24. 10. 2021

(23. 10. 2021, 01:12:27)Monca Napsal(a): no ze jsem ho neznala prece, ted je to kamarad, nevim jak jsem to mela napsat jinak

No přece byl tam moc příjemný kolega, který mi byl od prvního okamžiku sympatický, a velmi záhy se z nás stali kamarádi.
Já samozřejmě vím, co jsi měla na mysli, ale už jenom to, jak tě vyloženě "trápí" stylizovat věty a kolik času tomu zjevně věnuješ... Jestli takhle přistupuješ i ke snaze změnit svůj život! To není (a to jsi zjevně nepochopila) teď udělám co mi kdo poradil a zítra to bude fajn. Někdo přijde s radou nebo názorem, ale je na tobě, jak a s jakou pečlivostí to použiješ. Pokud to odbudeš stejně jako psaní svých příspěvků (hlavně aby to bylo, přeci!), tak je to asi jako: "Dělám, co říkáte, a ono pořád nic." Ale tady není nikdo od toho, aby ti říkal udělej tohle. Třeba já chápu své příspěvky jako zamysli se nad tímhle, ale jak s tím naložíš je jen na tobě. Třeba i opačně než jsem myslel.
Například teď s tím kolegou: S ním jsi ráda a necítíš se sama, chápu to správně? Ale co s ním dál ti nikdo neřekne, to musí napadnout tebe. Nebo jeho.
Možná bys sis ale měla především definovat, co to kamarádství je.


RE: Jsem vadná? - ad-diskusni-forum-evr - 25. 10. 2021

Kamarád taky rád. ;)


RE: Jsem vadná? - Mo-diskusni-forum-nca - 26. 10. 2021

ja nejak nechapu proc se tu resi ten kamarad, jen jsem psala, ze se me ujal, vzdycky je fajn, kdyz se vas nekdo ujme kdyz jste nekde novi, ukaze a rekne co a jak, jak to funguje atd..ujal se me i potom s ostatnimi kolegy a i holky se me pak snazily zapojit k jejich rozhovoru a bavily se semnou, mam z ty prace i kamaradky a spolecne se vidame a jezdime na vylety, to je vse


RE: Jsem vadná? - mar-diskusni-forum-teza - 28. 10. 2021

(26. 10. 2021, 02:24:30)Monca Napsal(a): ja nejak nechapu proc se tu resi ten kamarad, jen jsem psala, ze se me ujal, vzdycky je fajn, kdyz se vas nekdo ujme kdyz jste nekde novi, ukaze a rekne co a jak, jak to funguje atd..ujal se me i potom s ostatnimi kolegy a i holky se me pak snazily zapojit k jejich rozhovoru a bavily se semnou, mam z ty prace i kamaradky a spolecne se vidame a jezdime na vylety, to je vse

Tak co ti chybí? ja nejak nechapu proc se tu resi ten kamarad - co tu tedy chceš řešit? Do společnosti jsi včleněná, jak vidím. S rodiči máš hezký vztah. Možná se občas trochu nudíš, ale to každý, a kdo ne, tak není normální. Nebo je ti to málo?


RE: Jsem vadná? - Magr-diskusni-forum-amal - 28. 10. 2021

(28. 10. 2021, 10:59:09)marteza Napsal(a): Možná se občas trochu nudíš, ale to každý, a kdo ne, tak není normální.

Tak to asi nejsem normální, protože já se nudím naprosto vyjímečně, vlastně nepamatuju, že by se mi to stalo v posledních několika letech. I pokud jsem v situaci, kde nemám v danný okamžik co děla, můžu vždy o něčem přemýšlet ...

Monca: Znám lidi, kterým chybí rodina/lidská společnost, a řeší tuto samotu dobrovolnickou prací - narozdíl od "normální" práce je tam mnohem menší pravděpodobnost, že narazí na někoho nepříjemného, protože takoví lidé většinou o dobrovolnou práci nestojí.


RE: Jsem vadná? - mar-diskusni-forum-teza - 28. 10. 2021

(28. 10. 2021, 20:27:58)Magramal Napsal(a):
(28. 10. 2021, 10:59:09)marteza Napsal(a): Možná se občas trochu nudíš, ale to každý, a kdo ne, tak není normální.

Tak to asi nejsem normální, protože já se nudím naprosto vyjímečně, vlastně nepamatuju, že by se mi to stalo v posledních několika letech. I pokud jsem v situaci, kde nemám v danný okamžik co děla, můžu vždy o něčem přemýšlet ...

Monca: Znám lidi, kterým chybí rodina/lidská společnost, a řeší tuto samotu dobrovolnickou prací - narozdíl od "normální" práce je tam mnohem menší pravděpodobnost, že narazí na někoho nepříjemného, protože takoví lidé většinou o dobrovolnou práci nestojí.

I pokud jsem v situaci, kde nemám v danný okamžik co děla, můžu vždy o něčem přemýšlet ...

Souhlasím. Většina lidí ovšem přemýšlejícího člověka označí za nudícího se. A následně má spousta lidí pocit, že musí neustále něco dělat, protože nic nedělat a jenom si přemýšlet se nesluší. I když ono není dělat jako dělat. Takže pod tím, co ty označíš jako neustále něco dělám, si každý představí něco jiného.


RE: Jsem vadná? - Mo-diskusni-forum-nca - 20. 11. 2021

je vlastne pravda proc resim svy problemy tady, uz nebudu