Asexual.cz
Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: Uvítací koutek (https://www.asexual.cz/forum/forum-5.html)
+--- Téma: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? (/thread-3574.html)

Stran: 1 2 3 4 5 6


RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - Nevim-diskusni-forum-Neznam - 17. 08. 2022

(17. 08. 2022, 18:01:57)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 17:53:28)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 17:03:22)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 16:49:21)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 16:43:21)adevr Napsal(a): Tak to je dobře, že vám dotazník pomohl, že jste se v něm našla. Já to mám holt tak, že každému kdo má potřebu někoho testovat jako méněcenného, a tvrdí že to dělá v rámci pomoci,  ... tak mám nutkání dát mu přes hubu.
Chápu, ale pokud ten člověk svým testováním nikomu neubližuje a je to dobrovolné, tak podle mě na tom není nic špatného. Já třeba poslední dobou tak nějak "testuju" sama sebe.
Jasně, někdy neubližuje, ale já beru za špatné i to, že tahá z lidí rozumy za jakousi ničím nepodloženou pomocí, a jde mu přitom jen o vlastní výzkum pro svou bakalářskou práci na téma asexualita. 
( Nejodpuzující jsou aktivisté LGBTQ, kteří se snaží tuto komunitu, a to i za pomoci různých dotazníků, připojit a zařadit  mezi různé sexuální odchylky a úchylky. Byla zde i několikrát snaha nás dostat do průvodů Prag Pride. Ne že by mi tyto průvody osobně vadili, ale štve mne ta drzost cpát nás, kteří nemáme z principu nic se sexem společného, mezi ty s rozvinutou sexuální aktivitou. Chápu že pro levicové aktivisti z neziskovek, jsme další škatulka pro příjem peněz, ale asexuály to jen poškozuje, a staví nás to do světa praktikujících sexuálních skupin od homosexuality, sadomaso aktivit až po pedofilii a zoofilii. )

Připadne mi to prostě jako zneužití této komunity, jako falešné, prolhané a nechutné chování, jako krádež informací, ... a že už jsem tu pár takových ,,výzkumníků a pomocníků" zažil. A tipněte si, kolik z nich bylo asexuálům ku prospěchu?
No tak pokud jde o ty průvody, tak mě třeba osobně vadí, přijde mi to jako zvrácenost, která lidem akorát škodí a jiným otravuje život...
Asi netipnu, protože nevím, co to bylo za lidi a co konkrétně zkoumali.

Ony ty dotazníky bývají prakticky totožné... Jen někdy ještě zkoumají co jste za asexuála., jestli např. demisexuál ... a kdoví co ještě, ani si ty zcela zbytečné a umělé kategorie nepamatuji. Je to trochu jako horoskop, ale i tomu mnoho lidí důvěřuje.
Oni jsou někde ještě nějaké jiné? Jestli jo tak sem s nimi!  Kroutící očima


RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - ad-diskusni-forum-evr - 17. 08. 2022

(17. 08. 2022, 18:08:33)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 18:01:57)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 17:53:28)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 17:03:22)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 16:49:21)NevimNeznam Napsal(a): Chápu, ale pokud ten člověk svým testováním nikomu neubližuje a je to dobrovolné, tak podle mě na tom není nic špatného. Já třeba poslední dobou tak nějak "testuju" sama sebe.
Jasně, někdy neubližuje, ale já beru za špatné i to, že tahá z lidí rozumy za jakousi ničím nepodloženou pomocí, a jde mu přitom jen o vlastní výzkum pro svou bakalářskou práci na téma asexualita. 
( Nejodpuzující jsou aktivisté LGBTQ, kteří se snaží tuto komunitu, a to i za pomoci různých dotazníků, připojit a zařadit  mezi různé sexuální odchylky a úchylky. Byla zde i několikrát snaha nás dostat do průvodů Prag Pride. Ne že by mi tyto průvody osobně vadili, ale štve mne ta drzost cpát nás, kteří nemáme z principu nic se sexem společného, mezi ty s rozvinutou sexuální aktivitou. Chápu že pro levicové aktivisti z neziskovek, jsme další škatulka pro příjem peněz, ale asexuály to jen poškozuje, a staví nás to do světa praktikujících sexuálních skupin od homosexuality, sadomaso aktivit až po pedofilii a zoofilii. )

Připadne mi to prostě jako zneužití této komunity, jako falešné, prolhané a nechutné chování, jako krádež informací, ... a že už jsem tu pár takových ,,výzkumníků a pomocníků" zažil. A tipněte si, kolik z nich bylo asexuálům ku prospěchu?
No tak pokud jde o ty průvody, tak mě třeba osobně vadí, přijde mi to jako zvrácenost, která lidem akorát škodí a jiným otravuje život...
Asi netipnu, protože nevím, co to bylo za lidi a co konkrétně zkoumali.

Ony ty dotazníky bývají prakticky totožné... Jen někdy ještě zkoumají co jste za asexuála., jestli např. demisexuál ... a kdoví co ještě, ani si ty zcela zbytečné a umělé kategorie nepamatuji. Je to trochu jako horoskop, ale i tomu mnoho lidí důvěřuje.
Oni jsou někde ještě nějaké jiné? Jestli jo tak sem s nimi!  Kroutící očima

Tak toho ať se chytí někdo jiný, více analytický, kdo zvládne ta množství vláken a témat zde... ale určitě to půjde dohledat.
Myslím že i když dáte zde do vyhledávače slůvko ,,dotazník", tak se nějaká témata objeví.


RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - Nevim-diskusni-forum-Neznam - 17. 08. 2022

(17. 08. 2022, 18:56:45)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 18:08:33)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 18:01:57)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 17:53:28)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 17:03:22)adevr Napsal(a): Jasně, někdy neubližuje, ale já beru za špatné i to, že tahá z lidí rozumy za jakousi ničím nepodloženou pomocí, a jde mu přitom jen o vlastní výzkum pro svou bakalářskou práci na téma asexualita. 
( Nejodpuzující jsou aktivisté LGBTQ, kteří se snaží tuto komunitu, a to i za pomoci různých dotazníků, připojit a zařadit  mezi různé sexuální odchylky a úchylky. Byla zde i několikrát snaha nás dostat do průvodů Prag Pride. Ne že by mi tyto průvody osobně vadili, ale štve mne ta drzost cpát nás, kteří nemáme z principu nic se sexem společného, mezi ty s rozvinutou sexuální aktivitou. Chápu že pro levicové aktivisti z neziskovek, jsme další škatulka pro příjem peněz, ale asexuály to jen poškozuje, a staví nás to do světa praktikujících sexuálních skupin od homosexuality, sadomaso aktivit až po pedofilii a zoofilii. )

Připadne mi to prostě jako zneužití této komunity, jako falešné, prolhané a nechutné chování, jako krádež informací, ... a že už jsem tu pár takových ,,výzkumníků a pomocníků" zažil. A tipněte si, kolik z nich bylo asexuálům ku prospěchu?
No tak pokud jde o ty průvody, tak mě třeba osobně vadí, přijde mi to jako zvrácenost, která lidem akorát škodí a jiným otravuje život...
Asi netipnu, protože nevím, co to bylo za lidi a co konkrétně zkoumali.

Ony ty dotazníky bývají prakticky totožné... Jen někdy ještě zkoumají co jste za asexuála., jestli např. demisexuál ... a kdoví co ještě, ani si ty zcela zbytečné a umělé kategorie nepamatuji. Je to trochu jako horoskop, ale i tomu mnoho lidí důvěřuje.
Oni jsou někde ještě nějaké jiné? Jestli jo tak sem s nimi!  Kroutící očima

Tak toho ať se chytí někdo jiný, více analytický, kdo zvládne ta množství vláken a témat zde... ale určitě to půjde dohledat.
Myslím že i když dáte zde do vyhledávače slůvko ,,dotazník", tak se nějaká témata objeví.
Zkusím, díky  :) V analytice taky nejsem zrovna zběhlá  Šklebící se


RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - -diskusni-forum- - 18. 08. 2022

Jak fungují průzlimy veřejného mínění

https://youtu.be/FLTnFx6dHlo


RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - Nevim-diskusni-forum-Neznam - 18. 08. 2022

(18. 08. 2022, 09:58:56)Cipísek Napsal(a): Jak fungují průzlimy veřejného mínění

https://youtu.be/FLTnFx6dHlo

To je dobrý  Šklebící se Šklebící se Z čeho to je?


RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - Jul-diskusni-forum-iana - 18. 08. 2022

(18. 08. 2022, 22:59:01)NevimNeznam Napsal(a):
(18. 08. 2022, 09:58:56)Cipísek Napsal(a): Jak fungují průzlimy veřejného mínění

https://youtu.be/FLTnFx6dHlo

To je dobrý  Šklebící se Šklebící se Z čeho to je?

Z "Jistě, pane ministře".


RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - -diskusni-forum- - 19. 08. 2022

(18. 08. 2022, 23:28:19)Juliana Napsal(a):
(18. 08. 2022, 22:59:01)NevimNeznam Napsal(a):
(18. 08. 2022, 09:58:56)Cipísek Napsal(a): Jak fungují průzlimy veřejného mínění

https://youtu.be/FLTnFx6dHlo

To je dobrý  Šklebící se Šklebící se Z čeho to je?

Z "Jistě, pane ministře".

a pokračování se jmenuje - Jistě pane premiére!


RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - mar-diskusni-forum-teza - 21. 08. 2022

Je to jen bludný kruh. Vyplníš několik dotazníků, v každém ti vyjde něco trochu (nebo i úplně) jiného, a co pak s tím?
Pak už to bud jen zábava. Já se tedy dokážu bavit smysluplněji.


RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - Nevim-diskusni-forum-Neznam - 21. 08. 2022

(21. 08. 2022, 19:06:56)marteza Napsal(a): Je to jen bludný kruh. Vyplníš několik dotazníků, v každém ti vyjde něco trochu (nebo i úplně) jiného, a co pak s tím?
Pak už to bud jen zábava. Já se tedy dokážu bavit smysluplněji.


Zkoušela jsem tady najít jiné dotazníky a nic jsem nenašla (asi hledám blbě). Ale co jiného ti dá odpověď?


RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - ad-diskusni-forum-evr - 21. 08. 2022

(21. 08. 2022, 20:02:48)NevimNeznam Napsal(a):
(21. 08. 2022, 19:06:56)marteza Napsal(a): Je to jen bludný kruh. Vyplníš několik dotazníků, v každém ti vyjde něco trochu (nebo i úplně) jiného, a co pak s tím?
Pak už to bud jen zábava. Já se tedy dokážu bavit smysluplněji.


Zkoušela jsem tady najít jiné dotazníky a nic jsem nenašla (asi hledám blbě). Ale co jiného ti dá odpověď?

Nahlédni hluboko do své duše, a neboj se pravdy.