Asexual.cz
Zdravím - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: Uvítací koutek (https://www.asexual.cz/forum/forum-5.html)
+--- Téma: Zdravím (/thread-698.html)



Zdravím - Eck-diskusni-forum-hart - 08. 07. 2009

Takže na rovinu - je mi 23 a jsem panic (i když nějaké nevelké intimní zkušenosti s holkama mám), masturbace je mi sice příjemná, ale v poslední době mě ani to už nějak zvlášť nebere:-|. Holky se mi líbí, ovšem dost zásadně vnímám, řekněme, "rozpor mezi tělem a duchem". Obecně si myslím, že sex lidské vztahy jenom komplikuje. Ne že bych si sexuální vztah nedokázal představit, ale prakticky nemůžu narazit na holku, která by mě natolik komplexně zaujala, abych se vůbec o něco pokoušel. Je fakt, že jednu takovou jsem potkal, velice jsem se do ní zamiloval, ona to sice víceméně opětovala, ale zkrátka to nějak... nedopadlo (bylo to složité, na to tu není prostorKroutící očima). Jsem takový "notorický single"; nevnímám to jako problém, mám dost přátel, vůbec se necítím osaměle, vlastně ani po žádném vztahu netoužím, a docela si dokážu představit, že taky jako panic umřu. Častokrát jsem uvažoval o tom, že kdybych byl věřící, stal bych se knězem;). Jsem docela duchovně založený člověk (spíše směrem na VýchodChválící) a přiznám se, že na jednu stranu bych ten sex i zkusil, abych teda věděl "vo co gou", ale zároveň mám z toho tak nějak strach, že by se mi to třeba zalíbilo, a pak bych musel řešit další problém, kdybych ho nemělŠklebící se Je mi tak nějak sympatická určitá askeze, ostatně třeba jídlo taky vnímám jenom jako hmotu, kterou do sebe musím nasoukat, abych přežil (ale zase abstinent nejsem; nekuřák anoVysmátý) No, zkrátka, spíš jsem to potřeboval ze sebe nějak dostat, normálně na internetová fóra skoro nepřispívám. Mějte se.Mrkající


RE: Zdravím - hic -diskusni-forum-iacet - 08. 07. 2009

(08. 07. 2009, 11:30:30)Eckhart Napsal(a): vlastně ani po žádném vztahu netoužím,
Takze muzes byt vlastne naprosto v pohode :-)
Jo, pokud bys po nejakem vztahu touzil, tak bys sex asi mel vyzkouset a rozhodne by ses nemel bat, ze by se ti to zalibilo, protoze kdyby se ti to zalibilo, tim lip, protoze vyber partnerek bys mel hodne siroky (heterosexualky). Naopak kdybys po vztahu touzil, ale sex bys provozovat nechtel (treba vyzkousel a nezalibilo by se ti to), bylo by to podstatne slozitejsi, protoze bys hledal asexualku - dost omezeny vyber ;)
Takze pokud po zadnem vztahu netouzis, muzes byt maximalne v pohode, ze nic z toho nebudes muset resit a budes spokojen :-)


RE: Zdravím - Fr-diskusni-forum-igi - 08. 07. 2009

Podle mně je třeba si hlavně uvědomit, že svůj postoj k ostatním lidem a vztahy, jež je ochotný navázat, si každý musí vyřešit a určit pouze na základě svých vlastních pocitů/dojmů/názorů/argumentů atp., je častou chybou vycházet z mínění okolí. Jsme sice společenská stvoření, ale to nás v žádném případě nezavazuje k vytváření dlouhodobých vztahů nebo příspívání ke genofondu populace.
Je prima, že sis našel toto fórum, a myslím, že ať už se rozhodneš sex zkoušet nebo ne, vždy tady najdeš spoustu lidí ochotných si o čemkoli popovídat ;) A neboj se, prostoru k vyjádření je tady dost! Teda... Doufám, Kexiku?


RE: Zdravím - Eck-diskusni-forum-hart - 09. 07. 2009

No tak já s okolím v tomhle problémy nemám, občas nějaká ta narážka "už máš babu?", ale to přejdu s nadhledem, a celkově žádný zvláštní tlak nepociťuju. Ze strany rodičů - s otcem něco takového absolutně neřeším a mamka je naprosto liberální člověk a chce, abych byl spokojený a žil tak, jak mi to vyhovuje8-) (teda, ne že bych se s ní přímo bavil o asexualitě, ale takové náznaky, že ode mě se vnoučat možná nikdy nedočká, padlySmutný). Je fakt, že už nějakou dobu se kolem mě "točí" jedna dívčina, vím, že jí jsem více než sympatický, ale... je to zase trochu komplikovanější, a navíc se chci na podzim stěhovat do Prahy, takže... no uvidíme.Neutrální