Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázek na pozadí
#1
Díky Zerubisovi za nápad :-). Nyní máte možnost si v profilu vyplnit pole Obrázek na pozadí, kde když zadáte URL obrázku, tak se zobrazí ve vašem profilu.
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#2
Dokonalé:) Dobrá práce;)

edit: Tak a teď už mám určitě nejkrásnější profil na fóru!:D
Odpovědět
#3
ano, hned po mém profilu je ten tvůj nejkrásnější ;) :D
Odpovědět
#4
Mám hloupý dotaz...co přesně je URL obrázku?
Odpovědět
#5
Prostě jeho adresa :-). Máš to správně, fakt nechápu, proč se ti to nezobrazuje... je to nějaký divný, možná je ta adresa moc dlouhá
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#6
zkoušela jsem i jiné :D No zkusím si s tím ještě pohrát
Odpovědět
#7
Nesmí to být HTML stránka, musí to být adresa toho samotnýho obrázku, tj. s příponou JPG, GIF, atd.
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#8
je nějak omezena velikost vybraného obrázku?
Odpovědět
#9
Není. Ale musíš tam dát url adresu, takže http://******.jpg. To, co tam máš teď, je kdoví co :-D
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#10
aha,dík,nebylo to celé.Mno chybama se člověk učí,že.Ale chce to neco menšího....mnohem menšího.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex