Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čistka fóra
#21
(13. 06. 2010, 12:56:51)hic iacet Napsal(a): Navrhuju zalozit hlasovani, jestli by to nekomu vadilo. A nechat pripadne pote nejakou lhutu, kdyby si chtel nekdo sve prispevky zalohovat a pak je poslat znova do noveho stejneho tematu, pokud by vzniklo. Preventivni zalohovani tady totiz asi jinak nikdo nepraktikuje, to byla zase vysada Evremonda :-)
Pokud se cela temata smazou, tak me osobne to je jedno, ale treba Nela si tu s mnoha prispevky dala evidentne dost velkou praci, tak nevim...

Mne to vůbec nevadí, klidně to smažte, jak je potřeba, hlavně tedy, aby už s tím nebyly žádné zbytečné problémy.Nechápavě zírající

Jinak ano, souhlasím, Max možná nebyl špatným společníkem na výletech, to mu nikdo nebere, ovšem určitá základní potíž je v tom, že jaksi člověk nebyl v obraze, kdože mu vlastně tu společnost dělá. A já osobně tedy považuji za základ slušného jednání vůči druhým představit se vlastním jménem a ne vystupovat, byť možná prý s "bohulibými" úmysly, pod falešnou identitou. To je snad jasné.

Takže "Maxovi" nelze než popřát, aby v sobě časem nalezl tu tolik potřebnou alespoň poměrnou duševní vyváženost, aby pochopil, že duchovno není o primitivní polarizaci na bílé - černé, dobré a zlé, ale že to má být snaha o vyváženost, vyváženost v celkovém životním projevu. Nic více a nic méně...pak je obvykle člověk "uchráněn" takových excesů a ambivalencí jako momentálních vynoření se a dominancí některých složek své osobnosti nad jinými v důsledku potlačení ( Tte/Max atd...), ovlivněným třeba právě tou vírou, což bývá celkem časté. A to právě proto, že vlastní niternou přirozenost dlouhodobě oblafnout nelze a to ani systémem rádoby vznosných a "pěkně zaobalených" věroučných pouček. Ten vnitřní konflikt, existuje-li již, mezi tím, kým jsem a kým cítím, že bych chtěl či měl být...., si stejně nakonec musí odžít a vyřešit každý z nás sám za sebe...
A obzvláště by to mělo platit, ten požadavek na vnitřní vyrovnanost, pro toho, kdo se cítí na to, vystupovat vzhledem k druhým z pozice "duchovního učitele", jinak může akorát napáchat, byť možná v dobré víře,více škody než užitku...ovšem, věřím, není to nic, co by Max už nevěděl....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#22
nela: se mi zdá, že já osobně cítím i vnitřní konflikt mezi tím, co chce okolí ať tím jsem a čim chci být já ...
Odpovědět
#23
Tak ja napriklad vobec nie som v obraze, ale po precitani vsetkych prispevkov som si aky taky obraz utvorila. A aj ked do toho nevidim, tak moj taky vseobecny nazor je, ze pravo na vyjadrenie svojich nazorov a postojov ma kazdy z nas ale do tej miery kym nezasahuje do zivota a sukromia ostatnym a neublizuje im. Kazdy si musi na danu osobu vytvori svoj nazor, pretoze kazdy s nim ma ine skusenosti. Niekomu skutocne ublizil a k niekomu je skutocne mily. Kazdopadne zastavam nazor, ze ak niekoho ohrozuje alebo mu ublizuje, urcite to netreba nechat tak, ale zacat sa branit a predovsetkym chranit sam seba. Dufam, ze tento moj prispevok nebol uplne odveci :-)
Človek, ktorý si uvedomí svoju zodpovednosť za inú ľudskú bytosť, alebo za nedokončenú prácu, nebude nikdy schopný zahodiť svoj život. Pozná dôvod prečo žiť, a vydrží takmer všetko. (Viktor E. Frankl)
Odpovědět
#24
Ahoj, já kenny jsem chtěl napsat příspěvek na psychické problémy, a když jsem to otevřel tak jsem se lekl co tam píší!!?
Já jsem to tedy nečetl všechno , ale ti pánové mají nějakéj problém sexualni a nevím proč to řeší na takovém fóru.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Aktualizace systému fóra ke-diskusni-forum-x!k 6 5992 09. 03. 2023, 18:27:27
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
Information Přehled funkcí fóra Lur Raven 50 184733 04. 10. 2019, 22:40:08
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k
  Aktualizace systému fóra ke-diskusni-forum-x!k 24 99716 10. 05. 2018, 20:17:45
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  System fora aktualizovan na 1.6.4 ke-diskusni-forum-x!k 0 18019 15. 10. 2011, 20:41:16
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k
Information Pravidla fóra Lur Raven 0 83438 25. 01. 2009, 18:30:19
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex