Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přehled funkcí fóra
#1
Information 
Očividně je zde dost uživatelů, kteří pořádně nevědí, jak používat některé funkce fóra, proto zde sepíšu menší přehled. Předpokládám, že používat standartní fórum umí každý, pokud snad ne, tak stručný popis najdete tady. Naše fórum ale standartní není, máme tady spoustu užitečných věcí, za jejichž doprogramování vděčíme Kexikovi a Backstreet Boyovi. Jako například:

Profil
Obrázek na pozadí - sem můžete zadat link na obrázek, který se pak bude opakovat jako tapeta na pozadí vašeho profilu. Ten pak může vypadat třeba takto.
Galerie - V profilu si můžete zřídit také vlastní fotogalerii. Ta od začátku obsahuje přednastavené album "Profilové fotografie", kam smíte nahrávat pouze fotky sebe sama. Do Vámi vytvořených alb už můžete nahrávat libovolný obsah, samozřejmě není li v rozporu s pravidly fóra. Album také můžete nastavit jako soukromé, poté uvidíte obrázky v něm pouze Vy a Vaši přátelé.
Nástěnka - Součástí každého profilu je také nástěnka. Zde můžete psát prakticky cokoli nebo tady můžou ostatní uživatelé hodnotit Váš profil. Nástěnka podporuje i HTML tagy, můžete sem tak vkládat například flashové objekty jako videa, písničky...
Návštěvy profilu - Chcete li vědět kdy kdo navštívil Váš profil, můžete se podívat v uživatelském panelu sem.

Ignore list
Jednotlivé uživatele lze blokovat přidáním do ignore listu zde. (dole)

Chat
V horním menu najdete odkaz na chat. Obvykle zde bývá pár lidí večer tak po 21:00.
Šeptání - V chatu můžete také šeptat, tj posílat soukromé vzkazy, které vidí jen adresát. Nejdříve klepněte na jméno daného uživatele a poté pište. Příchozí šeptání se zobrazuje červeně, odchozí modře.
Historie - V chatu se zobrazuje vždy posledních 40 zpráv. Pokud jste během konverzace někam odešli a něco Vám uteklo, můžete se podívat do historie chatu. Odkaz je vedle odesílacího tlačítka.

Mapa uživatel
Jedna tak trochu zahrabaná funkce. Na této mapě můžete označit, kde bydlíte a taky se podívat, odkud jsou ostatní uživatelé.

Psaní příspěvků
Vložení videa z youtube - Pokud chcete do příspěvku vložit youtube video, musíte tak učinit přes tento tag:
Kód:
[yt]kód videa na youtube[/yt]
http://www.youtube.com/watch?v=AV25HqR2K4c - červeně zvýrazněné je kód videa, v tomto konkrétním případě by tedy vložení videa vypadalo takto:
Kód:
[yt]AV25HqR2K4c[/yt]

--------------------------------------------------------------------------------------
Je li Vám něco nadále nejasné nebo si myslíte, že tady něco chybí, kontaktujte mě a já Vám poradím/doplním tento topic.
Odpovědět
#2
Ďakujem, podarilo sa. A môžem sa ešte opýtať? Keď sa pozriem na profil niektorých z nás, zahraje im pesnička, možno by som to aj ja chcela skúsiť. T
Kto nič nečaká, nebýva sklamaný.
Odpovědět
#3
To se tam vkládá jako flash objekt. Musíš si nejdřív najít tu písničku někde na internetu, třeba imeem.com, nebo si rovnou vytvořit celej playlist, třeba hypster.com. Tam už bude popsáno, jak se to do stránek vloží.
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#4
Jelikož jsem si všimla,že jsou po mě stále upravována videa,ketrá jsem vložila,začala jsem tušit,že bude něco špatně.Teď to mám písemně :D Díky za toto upozornění,je to praktické a hodí se to,zvlášť pro někoho jako jsem já.Musím se přiznat,že prvně se mé prsty dotkly počítačové klávesnice před cca dvěma lety,z čehož vyplývá,že jsem samouk a ani ve škole,ani v zaměstnání jsem se k počítači nedostala a nedostanu.Na co se nezeptám,to nevím a že se moc neptám :) Rozesmála mě hned druhá věta.Předpokládal jsi špatně :D Chtěla jsem se poučit ze svých chyb a naučit se to správně,ale ztroskotala jsem hned na té hranaté závorce :D
Odpovědět
#5
Na té mapě je nás dost málo.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#6
ehm...kde je ta mapa?
Odpovědět
#7
Odkaz na mapu uživatelů je na fóru zcela dole mezi odkazy umístěné v modrém rámečku - Mapa uživatelů. Ten odkaz tam není moc nápadný - asi proto je tato funkce tak málo využívaná. :)
Odpovědět
#8
Děkuji :o)
Odpovědět
#9
Mně pořád nejdou prohlížet fotky v galeriích, objeví se okno s posunovači, nahoře lítá nějaká reklama a s posuvníkem se nedá manipulovat, bo se kurzor změní na tlapku ... a nic.
Odpovědět
#10
Kde si mohu zrušit účet??? Nemohu to najít.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Aktualizace systému fóra ke-diskusni-forum-x!k 6 5991 09. 03. 2023, 18:27:27
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Čistka fóra Lur Raven 23 112190 18. 01. 2020, 22:55:27
Poslední příspěvek: Ke-diskusni-forum-nny
  Aktualizace systému fóra ke-diskusni-forum-x!k 24 99715 10. 05. 2018, 20:17:45
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  System fora aktualizovan na 1.6.4 ke-diskusni-forum-x!k 0 18019 15. 10. 2011, 20:41:16
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k
Information Pravidla fóra Lur Raven 0 83437 25. 01. 2009, 18:30:19
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex