Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přehled funkcí fóra
#21
(01. 07. 2013, 06:37:55)vendemiaire Napsal(a):
(30. 06. 2013, 21:06:47)panoška Napsal(a): Mám námitku: jednak nefunguje formátování textu a za další, což je horší, se příspěvky neukládají. Už se mi to stalo hodněkrát, místo aby se odpověď vložila, hodí ně to na úplně první příspěvek vlákna, což je teda k zlosti. Něco s tím udělejte, bitte!

To máš z toho, že jsi pomlouvala naše politiky, vládu, Kellnera, Babiše a spol. Bot to odhalil a tvoje další příspěvky cenzuruje [Obrázek: =p.gif] [Obrázek: rofl.gif]

Však si to myslím! LOL
Až přestanu psát, vyhlašte pátrání!
Odpovědět
#22
(01. 07. 2013, 23:28:49)panoška Napsal(a): Až přestanu psát, vyhlašte pátrání!

Prijdem na to jeste driv, monitorujeme tvuj traffic, log i keywork
Odpovědět
#23
Formatovani opravdu nefunguje?

Ve Firefoxu to nefungovalo, ale v Safari to jde...

Ale ted uz to funguje i ve Firefoxu. :)

Upgradoval jsem forum na novou verzi, tak treba se ten problem s odesilanim uz stavat nebude... diky za nahlaseni problemu!

Prosim hlaste kdyby se neco rozbilo tou aktualizaci, at to muzu dat doporadku co nejdrive...
Odpovědět
#24
Oukej, ja mám takú malú otázku. Prečo mi nefunguje vkladanie príloh do textu. Už minule som s tým mal problém, ked som zakladať tému "Cmáranice". Neviem prečo to nechce vkladať, ani z webu ani z PC -_-
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#25
Když chci na poslední příspěvek vlákna tou zelenou šipečkou, tak mě to občas na ten nejnovější hodí (jako před aktualizací webu) a někdy opačně na ten nejstarší.
To samý s vyhledáváním. Pošle mě to ve vlákně třeba na 4. stránku z pěti a přitom je to zrcadlově na druhé.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#26
Test prilohy - funguje.

Normalne jsem v Chrome na Mac kliknul na "Odpovedet" (vpravo dole) - dostal se do plnohodnotneho editoru odpovedi, dal "Pridat prilohu" (opet vpravo dole), vybral prilohu, napsal text odpovedi a klinul na "Odeslat prispevek".

Pokud ti to nefunguje je asi problem na tve strane...


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#27
(23. 08. 2013, 10:21:00)ChildFreeMan Napsal(a): Když chci na poslední příspěvek vlákna tou zelenou šipečkou, tak mě to občas na ten nejnovější hodí (jako před aktualizací webu) a někdy opačně na ten nejstarší.
To samý s vyhledáváním. Pošle mě to ve vlákně třeba na 4. stránku z pěti a přitom je to zrcadlově na druhé.

Nemas nahodou zapnute to razeni od nejnovejsiho po nejstarsi?
Ta funkce je to tam pridana totiz dost "pofiderne"... pokud je to tim, muzu se na to nekdy znova podivat a pokusit se opravit.
Odpovědět
#28
(26. 08. 2013, 00:07:55)kexik Napsal(a):
(23. 08. 2013, 10:21:00)ChildFreeMan Napsal(a): Když chci na poslední příspěvek vlákna tou zelenou šipečkou, tak mě to občas na ten nejnovější hodí (jako před aktualizací webu) a někdy opačně na ten nejstarší.
To samý s vyhledáváním. Pošle mě to ve vlákně třeba na 4. stránku z pěti a přitom je to zrcadlově na druhé.

Nemas nahodou zapnute to razeni od nejnovejsiho po nejstarsi?
Ta funkce je to tam pridana totiz dost "pofiderne"... pokud je to tim, muzu se na to nekdy znova podivat a pokusit se opravit.

Skoro od začátku využívám řazení od nejnovějších po nejstarší, abych měl ty novější výš než starší - LIFO.
A po aktualizaci ztratila najednou šipečka funkci. Hodí mě na nejstarší stránku stejně jako odkaz v nadpisu vlákna. Ale myslím, že témata založený teď nově fungujou jak maji. Zaměřím se na vypozorování.
Ale podobně má systém chaos v indexech stránek při vyhledávání. Najde sice správný vlákno, ale příspěvek se slovem ukáže na zcela jiný stránce a tam je ta zrcadlivost indexů stránek. Kolik je jich ještě do konce, ukáže tolikátou od začátku.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#29
Tak to teda vyskúšam, či to náhodu nepôjde /a ak nie, tak aspoň, že ako sa mi príloha "zobrazuje". /


Tak som zistil, že to už funguje, ale predtým to naozaj nešlo, nezobrazilo mi obrázok -_- Tak teda už nič :)


Přiložené soubory Miniatury
   
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#30
Otázka na admina: Má nejaký skrytý význam, že hyperlinky v príspevkoch nie sú podčiarknuté, ako je zaužívané? Všimol som si, že sú farebne odlíšené, ale rozdiel medzi odtieňom bežného textu a hyperlinku je (minimálne na mojom monitore) takmer nepostrehnuteľný, takže často odkazy prehliadam. Podľa mňa by správne umiestnený reťazec "text-decoration: underline" urobil divy...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Aktualizace systému fóra ke-diskusni-forum-x!k 6 5990 09. 03. 2023, 18:27:27
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Čistka fóra Lur Raven 23 112188 18. 01. 2020, 22:55:27
Poslední příspěvek: Ke-diskusni-forum-nny
  Aktualizace systému fóra ke-diskusni-forum-x!k 24 99710 10. 05. 2018, 20:17:45
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  System fora aktualizovan na 1.6.4 ke-diskusni-forum-x!k 0 18018 15. 10. 2011, 20:41:16
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k
Information Pravidla fóra Lur Raven 0 83433 25. 01. 2009, 18:30:19
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex