Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Navštívil někdo z vás sexuologa?
#1
Ahoj,
mám dotaz, zda jste se někdo z vás zkusil obrátit na sexuolog. poradnu? Já to zkusila dvakrát a dopadlo to dost tragicky... tak mě zajímalo jestli máte někdo podobnou zkušenost.

Kdybych neměla partnera sexuála, tak bych po příčinách toho proč sex nechci ani nepátrala, ale chtěli jsme to zkusit řešit společně a hlevně jeho zajímalo PROČ?!
Odpovědět
#2
Já jsem spíš uvažovala o psychologovi. Nevím, jesli by mi zrova v tomhle ohledu poradil, ale mám pár dalších problémů, které by s tímhle mohly souviset. Ale zatím jsem se k tomu neodhodlala, protože mi "psychologa" dělá momentálně přítel..:-) takže s tím žáné zkušenosti (zatím) nemám, ale co není, může být, protože trpělivosti není niky dost...
Odpovědět
#3
-> Janina: Já k psychologovi chodím už skoro rok, tohle téma jsem s ním nakousla až teď, takže uvidíme jak to dopadne. Ale je to prima chlap, v několika věcech mi už hodně pomohl a já to mohu jen doporučit. U mně je všechno tak zamotané a složité, ale oba asi tušíme, kde je ta nedávná příčina...ovšem ta původní? Tak uvidíme :o)

->Werca: Pokud o psychologovi uvažuješ z jakéhokoli důvodu, jdi hned a ne až bude nějaký velký průšvih :o) Pomoc psychologa je dlouhodobá věc a není primárně zaměřena na problémy, ale na sebepoznání a sebezdokonalování a to se určitě cení ;o) S tím přítelem pozor - zaprvé ti nemůže dělat psychologa (maximálně tak "vrbu")...a i ta vrba je dost nebezpečná a může vážně narušit vztah, pozor s tím. Přítel by rozhodně neměl vědět všechno
Odpovědět
#4
To je pravda, jak jsem psala, že té trpělivosti není nikdy dost. Jako..on neví všechno, co se tohodle týče a taky neví o těch problémech kolem. Psychologa už si hledám, ale je to těžké z finančních důvodů a v neposlení řadě také z časových. A pak si ještě hledat výmluvy doma atd. atd...Ono se to asi samo nevyřeší, takže bych s tím měla něco dělat už teď... Jen se k tomu dokopat..:-)
Odpovědět
#5
Díky za příspěvky,
on ten sexuolog stejně pošle nejdříve za psychologem, protože když neděláš něco, co dělají všichni, tak (podle většiny) nejsi normální a příčinu hledá psycholog... Asi tak to na mě působí. Při mé první návštěvě sexuologa, jsem celou cestu domů brečela, protože jak se ke mě ten chlap co si říká doktor choval, to nemá obdoby! Nechci to nějak rozepisovat, ale mám se prý vzpamatovat z princeznovských snů a začít partnerovi dávat, protože to je normální, tak se mám přemáhat a prostě to dělat... Zuby si prej taky čistím i když nechci. No prostě to bral z pohledu chlapa a na mě a mých pocitech vlastně nezáleží... Byl tak arogantní a necitlivý fakt tohle už bych zažít nechtěla, připadala jsem si hrozně ponížená!

Druhá zkušenost byla na soukromé klinice kde jsem čekala lepší přístup. Sexuoložka mi mezi dveřma řekla, že mě rovnou posílá k psycholožce a že si mám do příště rozmyslet, zda jí chci říkat pravdu nebo lhát. To bylo po tom co jsem jí na otázku zda onanuju, odpověděla že ne, že se mi to hnusí... Nevěřila mi, dělá to každý, tak to musim zákonitě dělat taky?! Fuj!

No a do třetice to už zkoušet nechci, ale zkušenost s psycholožkou nebyla tak zlá, hodně poslouchala a občas se na něco zeptala. Hodně jsme řešily mé dětství a špatný vztah s matkou. O sexu jsme se vlastně skoro nebavily... Ale musela jsem za ní dojíždět 100km a navíc sezení stálo 600,- už jsme na to fakt neměli tak už tam nejezdím... Ale člověk se o sobě asi hodně dozví
Odpovědět
#6
-> Janina:
To co píšeš o sexuolozích, obzvláště o tom prvním, je otřesné! Něco takového by vůbec neměli vypustit z pusy a rozhodně se mýlí, oba! To co ti řekl ten první - vůbec se o něco takového nepokoušej! Já jsem to udělala, i když jsem nechtěla, jen abych vyhověla tlaku přítele i celkově společnosti...a důsledky jsou katastrofální, je horší ten můj problém řešit teď takový jaký je, než jaký předtím byl.
S tím psychologem mě to mrzí, nicméně já mám s nimi vesměs dobré zkušenosti. Je třeba ale nejdřív třeba jít k různým a vybrat si, který ti vyhovuje. Je to rozhodně běh na dlouhou trať, terapie je efektivní obvykle tím více, čím déle trvá (jsou to i roky) a existuje mnoho psychologů, kteří jsou placeni pojišťovnou
Odpovědět
#7
(20. 11. 2010, 19:38:26)Adriane Fox Napsal(a): -> Janina:
To co píšeš o sexuolozích, obzvláště o tom prvním, je otřesné! Něco takového by vůbec neměli vypustit z pusy a rozhodně se mýlí, oba! To co ti řekl ten první - vůbec se o něco takového nepokoušej! Já jsem to udělala, i když jsem nechtěla, jen abych vyhověla tlaku přítele i celkově společnosti...a důsledky jsou katastrofální, je horší ten můj problém řešit teď takový jaký je, než jaký předtím byl.
S tím psychologem mě to mrzí, nicméně já mám s nimi vesměs dobré zkušenosti. Je třeba ale nejdřív třeba jít k různým a vybrat si, který ti vyhovuje. Je to rozhodně běh na dlouhou trať, terapie je efektivní obvykle tím více, čím déle trvá (jsou to i roky) a existuje mnoho psychologů, kteří jsou placeni pojišťovnou

No vlastně i když jsem psala, že už to podstoupit nechci, tak mě okolnosti donutili to ještě zkusit a domluvili jsme si s partnerem schůzku s psychologem, co se zabývá asexualitou. Manžel to potřebuje slyšet od odborníka a zeptat se ho na různé věci. Musím přiznat, že kdybych byla sama, tak bych po příčinách problému že nechci intimnosti ani nepátrala, ale takhle nám hádky o tom PROČ? ničí jinak hezký vztah...
Odpovědět
#8
To chápu, budu držet palce ;o)
Odpovědět
#9
(21. 11. 2010, 15:21:00)Adriane Fox Napsal(a): To chápu, budu držet palce ;o)

Díky to potěší 8-)
Odpovědět
#10
Chystám se,ale zatím ještě váhám,nevím, ke kterému jít,který je dobrý.Kdyby jste měli tip na nějakého tady v Praze,tak napište.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Už se zde někdo spároval? Allu-diskusni-forum-sha88 33 50928 28. 02. 2024, 20:52:51
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Je tu někdo? Sh-diskusni-forum-ade 18 27165 29. 02. 2020, 07:37:19
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Má to někdo podobně? Pho-diskusni-forum-uka 9 19357 18. 03. 2018, 22:23:29
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  má to někdo podobně? Zuz-diskusni-forum-kaH 2 7643 10. 08. 2016, 02:09:23
Poslední příspěvek: Imr-diskusni-forum-yll

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex