Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Navštívil někdo z vás sexuologa?
#21
No radši se o tom poraď s gynekologem. Nevím, ale já jsem měla stejnou (nulovou) sexuální apetenci před prášky, při nich i po nich takže na mně to nějak nepůdobí :D Ale jako malá jsem podstoupila jistou hormonální léčbu tak mě napadlo jestli to nemůžu mít z toho...
Odpovědět
#22
Ona ta nechuť skutečně může být způsobena antikoncepcí. Nedávno jsem shlédla debatu na netu o tomto přímo, kde diskutující popisovaly, jak toto měly při užívání a když pak prášky vysadily. HA může s hormony zacvičit pěkně, zvlášť, když se bere dlouhodobě a také zvyšuje riziko vzniku mrtvice. Nic moc, lepší je, aby si protějšek navykl ovládat se, jen to nechce mít doma sobce. :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#23
Já vam ani nevim, jak jsem to se sebou mela pred tim, nez jsem zacla brat HA. To bylo v dobe, kdy jsem mela v podstate sveho druheho pritele. S tim predchozim jsem se taky zkousela "vyspat", ale... nic jsem u toho neprozivala a rikala jsem si, at uz to zkonci. Je zvlastni, ze jsem s nim byla i pres to, ze jsem vedela, ze je docela dost sexualne zalozeny. Pak jsme se rozesli a ted mam jineho. Ani nevim, proc jsem si ty prasky nechala napsat. Pravdepodobne jsem se podridila tomu, ze je to potentni chlap a asi odeme bude neco ocekavat. Je podivuhodny, ze to semnou vydrzel cca 6 mesicu, nez vubec k necemu intimejsimu doslo. Doslo a doslo to az k tomu, ze me gynkolog poslal za sexuologem :-)
Odpovědět
#24
[/quote]
Člověk se v tomhle ohledu začíná poznávat už v pubertě a myslím, že tak v 17 - 18 letech by v tom už mohl mít jasno a když vidí, že s tím asi sám nic neudělá a vážně už potřebuje pomoc od někoho, kdo se v tom (asi) vyzná, a nemůže si najít plnohodnotný vztah (a nejen kvůli tomu, aby na něj spolužáci a kamarádi nehleděli skrz prsty kvůli tomu, že je mu 18 a ještě nikoho neměl a bůh ví, jestli se s někým už líbal a nedejbože se s někym i vyspal)...
[/quote]

Tak v 18 letech by mně opravdu nenapadlo něco s někým si začínat, až ve věku 22 let mně napadlo si sexuálně něco začít "a to jen kvůli okolí, aby se na mně nedívali skrz prsty"

Ještě mám štěstí, že mně nikdy v životě v tomdle smněru nikdo nepomlouval :D
Odpovědět
#25
S tou HA bych to tak horký neviděla, několik jsem jich vystřídala, protože me trápily silné bolesti hlavy a stálá únava,takže bych si dala akorát bacha v tomhle směru.
Odpovědět
#26
Ahojik, dnes mi moje psychiatrička doporučila sexuoložku Dr. Fifkovou, nemáte s ní někdo zkušenost??
Odpovědět
#27
Dr. Fifková je sympatická a asi šikovná, ale když jsem s ní mluvil, tak se omlouvala, že má narváno tak na osm let dopředu. Objevuje se hodně v médiích, takže všichni pak k ní chodí.
Odpovědět
#28
To mi příjde hodně zvláštní.. i když by možná ani nemělo, že v télhle době vyhledává tenhle typ doktorů + psychology, čím dál tím víc lidí.
Odpovědět
#29
(08. 12. 2010, 19:53:00)werca Napsal(a): To mi příjde hodně zvláštní.. i když by možná ani nemělo, že v télhle době vyhledává tenhle typ doktorů + psychology, čím dál tím víc lidí.

Možná je to i proto, že čím více se o těchto záležitostech (problematice duševních onemocnění, sexualitě) otevřeně hovoří, ( v médiích atd.), tím více lidí má šanci zjistit, že vlastně mají problém; také pozvolna začíná doba "odtabuizování" psychiatrie, kdy na člověka, který navštíví psychologa či psychiatra již nebude pohlíženo rovnou jako na blázna jako tomu bylo doposud, no a zvýšené riziko návštěvy příslušného odborníka mají také lidé, kteří žijí v blízkosti psychiatrických léčeben, má to i svůj odborný název, teď si na něj nevzpomenu. Nicméně je dokázáno, že čím více se lidem žije pohodlněji, tím více narůstá i křívka rozličných duševních onemocnění (deprese aj.), paradoxně, ale je to proto, že lidé v dobách, kdy se museli starat o své holé přežití, jednoduše na "hlouposti", tedy nimrání sami v sobě, prostě neměli čas. Tím toto v žádném případě nezlehčuji, ale je to tak, v mnohých případech.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#30
Já jsem to spíš myslela v souvislosti s narůstajicími životními problémy...jak vůbec v téhle době lidi přežijí, když se škrtají platy, nejsou pracovní místa, vše je dražší a dažší, lidi mají rodiny, neví, jak je uživí atd. atd... A s tím se pak zvyšují i ty psychické problémy viz deprese, stres a na to navazují ty sexuální....(jak už jsem to tu kdesik psala).
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Už se zde někdo spároval? Allu-diskusni-forum-sha88 33 50953 28. 02. 2024, 20:52:51
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Je tu někdo? Sh-diskusni-forum-ade 18 27183 29. 02. 2020, 07:37:19
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Má to někdo podobně? Pho-diskusni-forum-uka 9 19366 18. 03. 2018, 22:23:29
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  má to někdo podobně? Zuz-diskusni-forum-kaH 2 7647 10. 08. 2016, 02:09:23
Poslední příspěvek: Imr-diskusni-forum-yll

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex