Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asi tak nějak
#31
Arthur se nejspíše probral z opice a píše

tak co chceš vědět Arthure? dali jsme ti tisíc a jednu možnost aby sis něco o asexualitě našel i na jiných stránkách než jsou tyto, které pro tebe nejsou relevantní, ale ty se zjevně chceš jen srát do věcí, kterým vůbec nerozumíš a když ti dojdou argumenty, tak napíšeš např. že už mě nebudeš komentovat (moc mě těší, že patříš do té velké skupiny jedinců, kterým ležím v žaludku a doufám, že tam zůstanu hodně dlouho), když nejde zaréjvat do mne, tak budeš rejpat třeba do mušelín, absolutně nechápeš, že ti tady málokdo stojí o to, jak ty to nazýváš, vyjasnění pojmu asexualita, protože pro nás to vyjasněno je, jenže ty si jeden z těch, pracovně tomu říkejme náboženských fanatiků, kteří si myslí, že byli vyvolení bohem k tomu, aby kázali o tom, jak by se měl ubírat čí život, u takových kazatelů je pak zcela jedno zda se rekrutují z nějaké náboženské skupiny či jsou ateisté, pro ně stačí, aby měli nějaké své přesvědčení, pro které se vydají do svatého boje, aby si vylepšili své seběvědomi a dokázali tak jak jsou nepostradatelní, neboť nebýt jich tak by okolí chcíplo v nevědomosti a vždy když se setkají s odporem tak svého protivníka dehonestují

"Proto můžu být asexuálem i já a každý dobrý člověk". tahle tvá věta mě moc pobavila, svého času tady byl už jeden takový, ten taky rozlišoval lidi na dobré a špatné, dobří byli ti co s ním bezvýjímky souhlasily a špatní ti co nesouhlasili, já se časem z první kategorie dobrého člověka vypracoval do kategorie špatného člověka, už mi to hodně chybělo, zvláštně, aby mi někdo sdělil, že mám negativní auru - ani nevíš, jak mě to těší, když mě konečně někdo zase označí za zlo světa, a když ne světa tak aspoň tohoto fóra
Odpovědět
#32
Žasnu, čeho všeho je schopná lidská fantazie, co všechno se dá člověku podstrčit (a na druhou stranu sobě "božsky" přisoudit), a jak lehce převrátit smysl slov!!! Proto "no comment"... a namlouvej si o sobě, co chceš (a o mě taky, jen si posluž, jako kdyby to mělo nějakou cenu)... Jakákoli komunikace je ti, podle mýho, jen vodou na mlýn k tvým zvláštním dedukcím a názorům o tom, co druzí jakože chtějí nebo nechtějí vyjádřit (paradox, přitom za to mě dětsky pranýřuješ), proto nemá smysl s tebou komunikovat...

Přeji ti hodně štěstí, a snad brzo pochopíš, že když s tebou člověk nechce komunikovat, tak je to prostě proto, že seš mu názorově lhostejný a jevíš se mu jako člověk nezajímavý... (zbytečné si přisuzovat větší pozornost v očích druhých, viz. ležení v žaludku, než jaká je realita)

Proto tvé zjevné problémy z výše řečenýho zkoumat ani nechci (to si myslím, že pochopil skoro každý, kdo umí číst), natož řešit (na to si najdi odborníka), čímž je celá tvá úvaha úplně vedle, a můj čas věnovaný tobě došel dávno svého vrchu...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#33
Arthurovi



Záleží na tom, jak se asexualita prezentuje. Kdo se podívá na fórum, jak se věci probírají, kolik depresivních prezentací (obliby v temnotě apod.), tak to není dobrá prezentace, není se mnohdy čemu divit... (ale je pravdou, že lidé asexualitu odsoudí ještě dřív, aniž by sem nakoukli!)

---Ale Arthure, to je zase jen Tvé zjednodušení, nějaké divné pozadí tu má jen pár lidí, ale je jich tu určitě menšina. „Zálibu v temnotě“ to zní jako od nějakého p. faráře... a navíc, tak se prezentují ti lidi jako osobnosti, individua, ne asexualita jako taková, ta se nijak prezentovat nemůže, anžto je to abstraktní pojem.

(Včera 20:42:58)mušelín napsal(a): Troufám si tvrdit, že tzv. sexuálové si třeba sexem kompenzují neůspěch v jiných oblastech života a třeba k němu utíkají, aby si odpočali od svých problémů a vyrovnávali se tak se svými mindráky.
Když není člověk vyrovnaný, vždycky si bude něco něčím kompenzovat. Ale není to otázka sexuality, ale přístupu k životu...

--Mně právě připadá, že pořád máš tendenci asexuály vidět jako ty, kdo si právě sexuální abstinencí něco řeší, nebo se něčemu brání, proto jsem to napsala tak, aby bylo zřejmé, že na věc se dá dívat i z opačné strany.
Nesouhlasím s podívným označením zástinný manévr. Co by se tím mělo zastírat? A proč se podobné „problémy“vyskystují i u lidí s běžnou sex. orientací, kteří nemají co zastírat?

Co podle Tebe je tedy asexualita?

Existuje i jiné znásilňování než fyzické... Takže bych z toho tak happy nebyl...
--To je už jiná věc, příjemné není jedno ani druhé. Jen jsem tím naznačila, že v tomto směru je asexualita určitě pozitivním společenským jevem.
Odpovědět
#34
ach Arthur si na mne vzpomněl

ale Arthure, ty se mnou chceš komunikovat, jinak bys mne nezmiňoval jako odstrašující příklad snad ve všech svých komentářích, nejsem ti tak lhostejný jak se snažíš někomu namluvit - nejvíc sám sobě

pokud mi radíš odborníka, chlapče, tak tě zklamu, s kastrátem toho žádný odborník (ani Arthur) nenadělá, jsem zvědavý tak to využiješ ve svých dedukcích ohledně asexuality
Odpovědět
#35
(14. 02. 2011, 20:48:09)mušelín Napsal(a):
(13. 02. 2011, 19:03:30)iveecheck Napsal(a): Pro některé
Nenapsal jsem kolikrát jsem měl v životě sex ani jsem se nezmínil, jak dlouho jsem bez sexu. Mluvit o takových věcech mi vadí. Čekám spíš něco na způsob pochopení než hodnocení mého sebevědomí nebo dokonce mého sexu a vztahů. Já to mám se sebou vyřešené už nějakou dobu a dobře vím co chci, takže mi rady na způsob že z lásky to bude jiné jsou na nic.

Nevím, zda bylo směřováno právě mně, ale mám takové tušení, že i mně. Tak tedy: připadá mi, že jsi nějaký přecitlivělý. Na nic podobného se Tě nikdo neptal. Buď se svěřovat chceš, nebo nechceš. Proč jsi sem vlastně psal? Chlácholit Tě asi nikdo nebude, když jsi napsal, že jsi šťastný a rozebírat sruhou variantu, když jsi takto úzkostlivý na své soukromí, taky nikdo zájem nemá. Lidé se občas cítí opuštění napříč věkem, pohlavími a sexuální orientací, a rozhodně nejsi sám, kdo má podobný problém jako Ty.

Jsi intuitivní. Psal jsem sem protože se mi chtělo, číst tě to nikdo nenutil. A já si nepotřebuju nic dokazovat nějakým pokusem tvé charakteristiky.
Odpovědět
#36
offtopic - Zerdo, odkud pochazi ta basen, co mas pod carou?
Odpovědět
#37
buk

našel jsem ji na novinky.cz v době, kdy tam ještě měly blogy,ale minulý týden jsem koukal a asi je zrušili a nebo je nemůžu najít :)
Odpovědět
#38
(16. 02. 2011, 21:16:39)mušelín Napsal(a): Ale Arthure, to je zase jen Tvé zjednodušení, nějaké divné pozadí tu má jen pár lidí, ale je jich tu určitě menšina. „Zálibu v temnotě“ to zní jako od nějakého p. faráře... a navíc, tak se prezentují ti lidi jako osobnosti, individua, ne asexualita jako taková, ta se nijak prezentovat nemůže, anžto je to abstraktní pojem.
Souhlasím s tebou. Ani já nejsem schopný to podat v pár řádcích úplně přesně, takže k pocitu zjednodušení může dojít. Proto to, co píšeš, podepisuju. Možná taky trochu provokuju (jen lehce), přiznávám, a znáš to: kdo si není jistý, chytá se...
Co jsem tu četl, tak uznávám, že má zde spousta lidí asexuální smýšlení, a paradoxně nejvíc ti, kteří to dávají na odiv nejmíň. (třeba ty, zatím);) A toto je pro mě ten "důkaz"! Nic víc nepotřebuju, protože na definovou asexualitu nevěřím... Proto jsem i na začátku psal o blábolu, protože každá snaha definovat ji, je podle mě blábol. Proč jinak by už neměla dávno svoje jasné vyjádření?

S tím farářem, to byla podpásovka!PřekvapenýVelmi šťastný Záliba v temnotě je možná víc psychologická reflexe než náboženská... I barvy a tíhnutí k nim prozrazuje.

(16. 02. 2011, 21:16:39)mušelín Napsal(a): Mně právě připadá, že pořád máš tendenci asexuály vidět jako ty, kdo si právě sexuální abstinencí něco řeší, nebo se něčemu brání, proto jsem to napsala tak, aby bylo zřejmé, že na věc se dá dívat i z opačné strany.
Nesouhlasím s podívným označením zástinný manévr. Co by se tím mělo zastírat? A proč se podobné „problémy“vyskystují i u lidí s běžnou sex. orientací, kteří nemají co zastírat?
Dobrá úvaha, ale jen bych opravil, že s označením asexualita problém nemám. Nic asexuálům nepřisuzuju. Nemyslím si, že asexualita=zástinný manévr. Jen se mi v tom všem "nálepkování" jeví spousta mezer, a to mi znesnadňuje možnost (a myslím, že právě i odborníkům) se v tom vyznat, což si myslím, že může být i vodou na mlýn těm, kterých se týkají určité problémy v mezilidských vztazích a vnitřních blocích a hledají si proto jen svůj nejschůdnější domeček...
A proč? Co si budeme namlouvat. Průměrný člověk (nemyslím pejorativně) chce vždycky někam patřit. A ať už je to většina nebo menšina, chce být prostě součástí nějakýho "davu", třeba i pěti lidí! Problém "jinakých" lidí nespočívá proto ani moc v jinakosti, ale v standardním uvažování, jen s trochu jinými kartami...

(16. 02. 2011, 21:16:39)mušelín Napsal(a): Co podle Tebe je tedy asexualita?
Zatím můžu podat jen čistě subjektivní názor. Podle mýho je skutečná asexualita součástí sexuálního chápání a vnímání lidí (jinak by musel platit Illusorův test), kdy si je člověk dobře vědomý hranice mezi láskou a pouhou pudovostí. A podle toho přistupuje k lidem a-sexuálně. V mém uvažování se asexualita se sexualitou nijak nevylučuje... Ba právě naopak, jedná se o soulad... A oba extrémy sexuchtivost i popírání sexuality není žádoucí. Protože i sexuál nemusí vyhledávat sex!

Jen je rozdíl v tom, že za sebe, ať už je moje úvaha správná nebo ne, nemám potřebu se velkohubě za asexuála označovat. Je to můj postoj, který zůstává v nitru. Povyšovat ho na nějakou "skupinovost" je holý nesmysl, bere to kouzlo tomu, čemu věřím, a co mi přináší vnitřní uspokojení...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#39
(16. 02. 2011, 21:16:39)mušelín Napsal(a): Arthurovi

Záleží na tom, jak se asexualita prezentuje. Kdo se podívá na fórum, jak se věci probírají, kolik depresivních prezentací (obliby v temnotě apod.), tak to není dobrá prezentace, není se mnohdy čemu divit... (ale je pravdou, že lidé asexualitu odsoudí ještě dřív, aniž by sem nakoukli!)

Arthur Napsal(a):---Ale Arthure, to je zase jen Tvé zjednodušení, nějaké divné pozadí tu má jen pár lidí, ale je jich tu určitě menšina. „Zálibu v temnotě“ to zní jako od nějakého p. faráře... a navíc, tak se prezentují ti lidi jako osobnosti, individua, ne asexualita jako taková, ta se nijak prezentovat nemůže, anžto je to abstraktní pojem.

To je zajímavé, kolik lidí se tu nimrá v temnotě, asi nějaká fascinace smrtí :D
Odpovědět
#40
(16. 02. 2011, 22:04:22)iveecheck Napsal(a): Jsi intuitivní. Psal jsem sem protože se mi chtělo, číst tě to nikdo nenutil. A já si nepotřebuju nic dokazovat nějakým pokusem tvé charakteristiky.

Tvoje větné konstrukce jsou dost zvláštní. Asi jsi chtěl říct, že si nechceš nic dokazovat tím, že by ses pokoušel nějak charakterizovat mou osobu. K tomu zjevně není důvod, protože si tu nevylévám veřejně srdce.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 84852 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  tak nějak se hledám Ti-diskusni-forum-zz 3 9726 24. 03. 2019, 22:22:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8563 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Asi jsem asexuál Van-diskusni-forum-ish 16 41994 03. 06. 2015, 14:25:11
Poslední příspěvek: Sc-diskusni-forum-rat
  Asi k vám patřím Jinan 6 16281 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex