Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravim
#11
Myslíš asexual nebo katolik.cz?

Myslela jsem asexual. Ale dekuju za popsani obou. :-) Ja moc prave na takoveto servery moc nechodila, protoze jsem poznala nejake katoliky asi v 19, kteri mi nebyli moc sympaticti - tedy byli spis moc bigotni, jako treba mama meho byvaleho pritele, ale je to asi jen o tom, koho potkas, protoze sestra zase znala katoliky, kteri byli skveli.

Ale take jsem hledala pravdu v ruznych nabozenstvich a prosla snad uplne vsechny a ted vlastne nevim, kam patrim. Mozna se mi vzdy zamlouva od kazdeho neco. :-) Urcite bych si nekdy s tebou rada pokecala vic.

Diky za zpravy.

H.
Odpovědět
#12
Klidně můžeš, Hanele, napsat třeba soukromou zprávu, tady už se víra řešila moooooc! :D Ale nejen o víře, klidně o čemkoliv, co Tě bude zajímat....:) Jj, máš pravdu s těmi katolíky, mne třeba holky "odtamtud", přišly trochu jako šedé myšky, snad někoho neurazím, ale tak to na mne působilo, jako že věřící se nemůže líbit nebo co....třeba ale můj předsudek, nevím....úplně nejlepší shodu já osobně nacházím s buddhisty, jogíny a vyznavači východních filozofií, právě proto, že je tam méně dogma....ale záleží i hodně na konkrétním člověku, jak píšeš. Jo a ještě jeden odkaz: http://www.kontakt.vaisnava.cz/
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex