Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ujo Ferko
#1
Ahoj!
Tak som sa rozhodla, ze aj ja sem nieco o sebe napisem.
Kedysi som uvazovala nad tym, ze vstupim do nejakeho klastora a tam stravim zbytok zivota, budem pracovat s mladými, mozno budem ucit na nejakej skole. Ale casom som zistila, ze by som to tam nevydrzala a ze vedla seba potrebujem nejakeho chlapa. Ale predsa len ma laka sloboda. Az z toho vznikla teoria "uja Ferka". Teda, je to clovek, ktoreho potrebujem vedla seba, mozem ho drzat za ruku, objat ho, vyplakat sa mu na ramene a robit poriadne sialenosti a niekde tu to konci. Nic viac. Rada by som ho mala vedla seba cely zivot, ale iba takto. A tak som prisla k zaveru, ze taky chlap asi neexistuje.
Obcas som si hovorila, ze ak sa objavi niekto, kto mi prevrati zivot naruby, tak sa to zmeni.
Az pred nedavnom sme sa s kamosom o tom rozpravali, az sme sa dostali k asexualite. Pred tym mi to vobec nenapadlo. Trocha som patrala po internete a narazila na vas. A zistujem, ze niekto ako "ujo Ferko" by nakoniec mohol existovat...:)
Odpovědět
#2
Ahoj,

mívala jsem v pubertálním věku někoho podobného, říkala jsem mu "imaginary boyfriend". Ale "ujo Ferko" je mnohem lepší jméno :-)

Taky jsem dlouho věřila, že mi někdo převrátí život naruby a všechno bude najednou úplně jinak. Pak jsem zjistila, že dokážu docela slušně převrátit život naruby i sama sobě ;)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex