Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrávstvujtě, soudruzi!
#1
Jsem tady úplně nový, vlastně teprve od pondělka, kdy jsem se o téhle komunitě náhodou dozvěděl z článku v časopise, které rozvážím. Tak si říkám, že by asi bylo zdvořilé napsat něco málo o sobě na úvod...Vysmátý
Jestli jsem asexuální v nějakém technicky definovatelném smyslu, těžko říct, z několika důvodů. Trpím lehkým mentálním postižením, takže jsem možná prostě jen nikdy psychicky nedospěl do věku, kdy začíná skutečná touha po intimitě. Tím bych spadal do kategorie označené v článku jako "duševní poruchy". Nevím. Ovšem tak jako tak si myslím, že kdyby na mě nějaký doktůrek chtěl demonstrovat, že žádný asexuál biologicky nejsem, klidně bych mu tu radost udělal, ať se má hoch dobře. Protože podle mě asexualita je především věc přesvědčení, názoru na život a nejen na ty jeho součásti, které přímo souvisejí se sexem. Nakonec, nepřímo se sexem souvisí všecko (Freude, Freude, Freude, vždycky na tě dojde...:) , mám tedy dojem, že asexualita znamená hlavně odlišnou duševní a duchovní strukturu, bez ohledu na to, co říká tělo a hormony.
To je hlavní důvod, proč jsem tady. Ne abych nosil trička s áčkem - btw, kolik by stálo? Šklebící se - ne abych řešil svoji sexuální orientaci. Jsem tu, abych si mohl povídat s lidmi, kteří v mnohém vidí svět podobně jako já, ať už jsou homo nebo hetero nebo auto nebo letadlo, a kterých mám okolo sebe v normálním životě poměrně málo. Možná je "asexualita" prostě jen odvaha a síla dát najevo vlastní názory, jít proti davu, nepřejímat mechanicky mnohé věci, které většina ostatních přejímá. Kolik lidí OPRAVDU touží zakládat rodiny, rodit děti, vychovávat je? Mnozí jistě ano a je to tak dobré a vlastně i nezbytné. A spousta jiných se do toho všeho cpe prostě proto, aby nevypadali divně, a ve finále jsou nešťastní jak oni, tak ty děti. Já jsem si v jisté fázi přiznal, že erotika mi nic neříká (duchovně, nikoli biologicky!), díkybohu jsem si do té doby nenaházel na krk závazky, kterých bych se jen těžko zbavoval, a jsem za to upřímně rád.
No, moc jsem toho o sobě a o svém příběhu nenapsal, ale věřte, je to nudná story. Mám psát o tom, jak o mě na střední a pár let později nikdo nestál, bo jsem retard a ještě navíc ne moc hezký retard? Jak jsem si pár let marně dával inzeráty do Annonce? Jak jsem byl nakonec rád, že z nich nic nebylo, když jsem si uvědomil, že vlastně hledám spíš přátelskou blízkost a mrazí mě z pomyšlení, že by se do toho měly začíst plést pohlavní orgány? No, však to určitě odněkud znáte...
Tož zdrávstvujtě, soudruzi!
Stejně se všechno podělá, tak na co být ještě pesimista?
Odpovědět
#2
Kéž by každý měl lehké mentální postižení, které mu umožňuje psát správně čárky a logicky strukturovat věty... Velmi šťastný Vítej!

Nevím, jestli je asexualita odvaha jít proti davu a dát najevo svoje názory, ale rozhodně se tyhle vlastnosti hodí, když už to člověka potrefilo!
Odpovědět
#3
No, po čtvrt století aktivního fušování do literatury a čtení - a přiznejme si, i díky upadajícímu zájmu o psaný projev u mnoha zdravých - se dá překonat leccos. To ale moc nemění na tom, že jsem de fakto plus mínus třináctiletý s životním příběhem plus mínus čtyřicátníka. V mnoha ohledech peklo, v mnoha ohledech ráj, každopádně člověka to taknějak nutí k introspekci, už jen kvůli té spoustě věcí, které musí překousávat a vyrovnávat se s nimi... Díky za uvítání. ;)
Stejně se všechno podělá, tak na co být ještě pesimista?
Odpovědět
#4
Zdrávstvuj, soudruhu! :-D

Ty že jsi mentálně postižený? Spíš průmerný čtenář Novinek je postižený, pokud to mám posoudit z písemného projevu.
Nejsi spíš trochu autista nebo něco takového?

Na Freuda se vykašli, na západě má z něho každý srandu :-D a na každého, kdo má potřebu tě házet do škatulky "týpek s duševní poruchou" se vykašli taky.
Odpovědět
#5
Zdravím.


Přesně, jestli je Jergon, podle jeho zdejšího písemného projevu, lehce mentálně postižený, tak já jsem minimálně těžký mentálně retardovaný jedinec, který sotva udrží moč. LOL
Ne, teď vážně. Píšete moc hezky. Já mám nějaký to dis... a kdybych se snažila sebevíc, tak takhle čtivý článek o sobě bych nesepsala ani kdyby mi šlo o život. Podrážděný
Odpovědět
#6
Ahoj,

no jestli máš nějaké postižení, tak já jsem jen špatně, tedy spíš vůbec, vyšetřená ;)
Tvůj náhled příběhu mi něco připomíná...inzeráty a vztah spíš k duchovnu, není to lehké, ale držme se, stejně nic jiného nezbývá, myslím, že nás beztak nikdo nepředělá. Co mě těší, byť nejsem zrovna stádní typ, je, že je nás víc a můžem si díky technice takhle pěkně notovat :-)
Nikdy neuděláš to co chceš, a vždycky ti vyjde opak. (J. Suchý)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex