Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Je tento portál opravdu pro asexuály?
#21
Díky za vyjádření se k tématu. Můžeme něčím pomoct?
Odpovědět
#22
(11. 04. 2012, 21:31:42)kexik Napsal(a): Ja vim o trech parech ktere tady vznikly jsou spokojeni, vcetne me.
Trumfnu te, vim o sesti parech, ktere tu vznikly :-) Dva se tedy z ruznych duvodu uz stacily rozpadnout... Coz obecne neni ale nic neobvykleho. A jeden zjistil, ze neni az tak asexualni, i to je moznost :-)

A taky myslim, ze ted je to tu celkem v pohode, prinejmensim to vypada na beztrollove obdobi...
Laissez-faire...
Odpovědět
#23
(11. 04. 2012, 22:09:44)hic iacet Napsal(a): A taky myslim, ze ted je to tu celkem v pohode, prinejmensim to vypada na beztrollove obdobi...

Kéž by nám toto období douho vydrželo :D
Odpovědět
#24
(11. 04. 2012, 22:09:44)hic iacet Napsal(a): A taky myslim, ze ted je to tu celkem v pohode, prinejmensim to vypada na beztrollove obdobi...

Že je to paráda? Za ten rok, co tu jsem, tu poprvé můžou probíhat inteligentní diskuze, byť třeba občas osobnější nebo ostřejší. A spoustu konfliktů se tu díky tomu už podařilo vyřešit bez zásahu moderátorů. Je to jen důkaz toho, že funkční prostor se hlídá sám.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Proč jsem se já sexuál přihlásil na portál asexuálů? Do-diskusni-forum-bra 13 39947 09. 08. 2012, 05:56:26
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex