Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milí přátelé, zde je mé trápení
#21
(31. 07. 2012, 11:31:40)Verimzetenajdu Napsal(a): Jinde bych nemohl napsat to co zde a také bych se nedokázal svěřit nikomu známému. Jdu si zaběhat, nachytat trochu těch endorfínů :-)
Á, takže kolega, co taky odhalil zázračné účinky běhu na psychiku. LOL
Jak dlouhé trasy běháváš?




Odpovědět
#22
(31. 07. 2012, 14:16:59)Asiel Napsal(a): Á, takže kolega, co taky odhalil zázračné účinky běhu na psychiku. lol:
Jak dlouhé trasy běháváš?

K nejbližšímu výčepu.
Nazpátek rozvážně a po čtyřech Velmi šťastný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#23
Teď jsem měl čtvrt roku pauzu, jelikož jsem nestíhal kloubit práci se školou, ale před tím jsem běhal 3/4 roku od 10-30 km. Měsíčně cca 300km.
Odpovědět
#24
Můžu se zeptat, partnerka nevěděla, jak to ty máš ohledně sexu? Jestli věděla, proč jste spolu vůbec byli? Ptám se, protože sama přes 2 roky žiju s přítelem, který má chuť na sex možná jednou ročně a nikdy neřekne na rovinu - mě sex nezajímá, měli bychom se rozejít. Naopak říká, že se to zlepší, bla bla, a já chci věřit a nemám odvahu udělat jako první ten krok. A je z toho další nešťastný vztah, kdyby spolu lidi mluvili hned od začátku na rovinu, mohlo by se všemu tomu trápení předejít...
Odpovědět
#25
(31. 07. 2012, 19:26:18)averys Napsal(a): Můžu se zeptat, partnerka nevěděla, jak to ty máš ohledně sexu? Jestli věděla, proč jste spolu vůbec byli? Ptám se, protože sama přes 2 roky žiju s přítelem, který má chuť na sex možná jednou ročně a nikdy neřekne na rovinu - mě sex nezajímá, měli bychom se rozejít. Naopak říká, že se to zlepší, bla bla, a já chci věřit a nemám odvahu udělat jako první ten krok. A je z toho další nešťastný vztah, kdyby spolu lidi mluvili hned od začátku na rovinu, mohlo by se všemu tomu trápení předejít...

To je pro Tebe takový problém o takových věcech mluvit? Podle mě stačí počkat na příhodný okamžik, a pak se dá rozebrat takřka všechno.
Odpovědět
#26
My jsme o tom mluvili .... věděla to

(31. 07. 2012, 21:50:15)Verimzetenajdu Napsal(a): My jsme o tom mluvili .... věděla to. Jenže ve všem ostatním si naprosto rozumíme, máme stejné záliby a vůbec vše, tak jsme doufali, že to problém nebude.

Odpovědět
#27
(31. 07. 2012, 21:24:37)mušelín Napsal(a):
(31. 07. 2012, 19:26:18)averys Napsal(a): Můžu se zeptat, partnerka nevěděla, jak to ty máš ohledně sexu? Jestli věděla, proč jste spolu vůbec byli? Ptám se, protože sama přes 2 roky žiju s přítelem, který má chuť na sex možná jednou ročně a nikdy neřekne na rovinu - mě sex nezajímá, měli bychom se rozejít. Naopak říká, že se to zlepší, bla bla, a já chci věřit a nemám odvahu udělat jako první ten krok. A je z toho další nešťastný vztah, kdyby spolu lidi mluvili hned od začátku na rovinu, mohlo by se všemu tomu trápení předejít...

To je pro Tebe takový problém o takových věcech mluvit? Podle mě stačí počkat na příhodný okamžik, a pak se dá rozebrat takřka všechno.


Pro mě to není problém, ale psala jsem, co mi na to odpovídá přítel...
(31. 07. 2012, 21:50:15)Verimzetenajdu Napsal(a): My jsme o tom mluvili .... věděla to

(31. 07. 2012, 21:50:15)Verimzetenajdu Napsal(a): My jsme o tom mluvili .... věděla to. Jenže ve všem ostatním si naprosto rozumíme, máme stejné záliby a vůbec vše, tak jsme doufali, že to problém nebude.

sexuální nesoulad je vždycky problém...
Odpovědět
#28
Právě, a těžko změnitelné.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Už se zde někdo spároval? Allu-diskusni-forum-sha88 33 50930 28. 02. 2024, 20:52:51
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Jsem zde nová... luci-diskusni-forum-nka22 3 11014 08. 10. 2010, 18:19:22
Poslední příspěvek: spag-diskusni-forum-etka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex