Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nahodne profily
#51
Jo, ja mam ted pocit ze kazdy je uplne jiny a jakykoliv pokus o kategorizaci do profilu je proste nemozny. :D Ale presto se o to pokousime :P
Odpovědět
#52
Pre merlina, ak prídu dalšie "temné" políčka povahy a ja ich ako pravdovravec zaškrtnem, tak sa tu so mnou už naozaj nikto nebude chcieť rozprávať 8-)
Ale určite by to bolo dobré prečítať si aj niečo z horších /ak sa to tak dá nazvať/ vlastností ľudí.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#53
Myslím, že je všechno dobré. I povahové i ostatní kolonky, i O mně i Uvítací koutek. Kolonky jsou přehledné a O mně a Uvítací koutek zase víc vypovídají o člověku.:)
Docela mě překvapilo, když jsem se dívala na mapu na Prahu, jaký zástup asexuálů tady je. Na srazy jich chodí tak do deseti a z toho polovina je ještě mimopražských.Uplakaný
Přispěvatelů je asi taky tak do deseti.LOL
Čtenářů příspěvků je víc, ale mnohem, mnohem víc je těch členů, kteří si už vůbec nepamatují, že tu byli členy.Velmi šťastný
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex