Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nevím si vůbec rady
#1
Ahoj,už pár let si kladu otázky ohledně mé orientace.Nikdy sem o asexualitě nepřemýšlel,ale ve svém věku(16) bych už měl mít jasno,tak jsem nad tím zapřemýšlel a něco si přečetlo.Je to asi nejpravděpodobnější možnost.Abych začal od začátku,nikdy jsem nebyl typický kluk.Nemám skoro žádný sexuální chtíč,přijde ‘‘to‘‘ na mě snad jen jednou za měsíc a to se k tomu jakoby musím i dokopat.Když jsem od svých spolužáků slyšel,že masturbují minimálně jednou denně,musel sem se zeptat,co je k tomu vede.Odpověděli,že na to mají chuť.Ale já chuť nemám a abych byl upřímný,ten pocit při masturbaci a následném orgasmu není nic moc.Větši uspokojení je při vykonávání mého koníčku nebo i jezení oblíbeného jídla.Prostě mě to nebaví,za celý den na sex ani nepomyslím.Né že by se mi hnusil.Prostě by mi jen stačil někdo,koho můžu obejmout,políbit nebo si s ním někam vyjít.Do budoucna chci mít i děti.Moje první masturbace byla ve 12ti letech.Abych pravdu řekl,bylo to spíš ze zvědavosti,neměl sem žádný chtíč.Kdybych si přiznal,že jsem asexuál a stačí mi jen někdo,koho můžu milovat a nemusí dojít k nějakému pohlavnímu styku,je tu další problém.Musí mít asexuál vždy jen holku?Nebo se prostě zamiluje do jakéhokoliv pohlaví?Holky se mě líbí,ale tak stejně se mě líbí i kluci.Dokázal bych si představit sex s klukem i holkou(sice by mě vykonávání sexu nijak nebavilo,ale dokázal bych to),ale nevím,jak by to bylo s erekcí.Pokud prostě ten chtíč nemám,musím se víc snažit,aby se mi postavil.Prosím o vaší pomoc a rady.Můžu být něco jako bisexuální asexuál?Nejde to moc dohromady..Nemám chtíč,masturbace mě nijak neuspokojuji a na sex si ani nevzpomenu,ale dokázal bych milovat a mít sex s holkou i klukem.Díky za odpovědi :)
Odpovědět
#2
Hm, pred casem se to zde resilo, doslo se k zaveru, ze jako asexualove muzeme byt rozvrstveni stejne jako sexualove. Ale mame upravenou terminologii. Heteroromantici, biromantici, homoromantici a aromanticti sexualove, kteri vztahy nevyhledavaji. Je tedy mozne, ze se v nektere teto skupine najdes a podle toho zaridis :-) urcite ti tady nekdo pripise, ze u asexualu by slo definovat i jine skupiny, protoze kazdy clovek je jedinecny a na nikoho nesedne zcela presne to, co se pise v teorii :-)
Odpovědět
#3
Jak píše Zerda, asexuál může být klidně biromantik nebo na pohlaví protějšku nekoukat vůbec. Vlastně je to celkem výhodná kombinace, protože už tak máme výběr partnerů dost omezený.

Vítej a přeju, ať uděláš s partnerským životem jen samé snesitelné zkušenosti!
Odpovědět
#4
To je jasné, každý člověk si může dělat co chce a s kým chce, to jenom společnost nás nesmyslně škatulkuje!
Hlavně se nedej a dej jenom na vnitřní já a samo ti to poradí jak dál ;)
Odpovědět
#5
V 16.ti bych se s tím snažil vyrovnat experimentováním...Když píšeš že by sis dokázal představit sex s klukem i holkou, tak si jen nepředstavuj a zkus to...
Vyzkoušej nejdřív dotyky, mazlení, jdi do toho... Hlavně nemysli že nebudeš mít erekci...psychicky se odrovnáš.
Možná pak zjistíš že ani asexuál nejsi, a máš jen nějakou poruchu. Duševní nebo fyzickou...A obě se dají napravit.
Teprve se vyvíjíš, a tak snad ani nejde tě kategorizovat a škatulkovat, když ani sám nevíš..
Věř přírodě, zkus to jako tvý vrstevníci, a uvidíš.
Všichni tímto obdobím musí projít...a když mě bylo 16. a o asexuálním chování se ,,nevědělo", nebylo zbytí. Buď zkusit jak na tom jsem, a mít k dispozici pouhou polaritu vztahů, nebo se stáhnout do sebe, a být za ,,divnýho".
Dnes už je homosexualita pro většinu lidí nezajímavá, a z kategorie divných týpků se stala kategorie pozvolna tloustnoucích postpubescentů jež si řeší svůj sex u obrazovky počítače..
Tak pokud do ní nepatříš, využij toho co ti v tvých krásných letech život přináší..a zkus se o sobě něco dozvědět ve skutečném světě...
Třeba budeš moc překvapen...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#6
Nejistota v tom, čím člověk ve skutečnosti je, nás tady asi spojuje všechny, ale zjistit si to bude muset každý sám. Já zkusím přispět s názorem na jednu konkrétní věc, na kterou se tam ptáš. S erekcí skutečně může být problém. Při masturbaci Ti všechno může fungovat, ale sex samozřejmě obsahuje věci, které Ti nemusí přijít vůbec lákavé (mohou přijít až odpudivé) a v takovém případě to zařízení dole vyhlásí stávku, kterou žádná vůle neovlivní.
Odpovědět
#7
Moc děkuju všem za odpovědi.

adevr: Já bych moc rád věděl,jak na tom jsem,ale do toho experimentování se moc neženu.Psal sem,že si dokážu představit sex s klukem i s holkou,ale né že bych se do toho hrnul,že by se mi chtělo...Sex je zbytečný a i v dnešní době se z něho dělá moc velký haló....Sice je mi jenom 16,ale právě v tomhle věku by měla být největší chuť na sex za celý život.Ale já tu chuť nemám,ani masturbovat nepotřebuju tak často,jako ostatní.Nemám ani žádné sexuální fantazie,přitom to je hlavní věc,o které dnešní puberťácí mluví..

Sir Erik: Díky za reakci.Po tom,co jsem se dostal k pojmu asexualita se mi ulevilo.A to dost.A od té doby mi moje vnitřní já říká,že asexuál jsem.Ale pořád si nejsem uplně jistý.Život asexuála by mi vyhovoval..Míň starostí..

Zerda Zerubis: Moc ti děkuju za vypsání pojmů,které sem dřív neznal.Hodně sem si o tom načetl..

AlineDaryen: Děkuju moc :)

ice80: Mě sex nepřijde odpudivý,jen mi připadá zbytečný a nedůležitý.Sex by měl být jen na rozmnožování,né jako koníček.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Sama nevím, jak na tom jsem Ly-diskusni-forum-re 31 54850 17. 10. 2018, 14:26:11
Poslední příspěvek: Ly-diskusni-forum-re
  Patřím sem vůbec? Melo-diskusni-forum-unek 15 34746 08. 04. 2015, 11:54:39
Poslední příspěvek: Kri-diskusni-forum-stý
Bug Nevím to jistě. Dak-diskusni-forum-iii 6 14638 22. 08. 2014, 17:23:52
Poslední příspěvek: Dak-diskusni-forum-iii
Brick Tak já Vám nevim! :) Te-diskusni-forum- 5 14881 19. 03. 2013, 22:05:12
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex