Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ProZeny.cz – příběh
#1
Zas jeden prostý asexuální příběh ze zahraničí. Zrovna se docela hodí k tomu, co tu v posledních dnech řešíme.

http://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vzta...enavidi-ho
Odpovědět
#2
já to četla dvakrát. Ona je jak já. Jak moje kopie-tedy až na to,že já si troufla na to si pořídit děti... Pěkný článek :-)
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#3
Nejlepší je vždy ta diskuze :)
Odpovědět
#4
(01. 02. 2013, 21:12:15)smiling_girl Napsal(a): Nejlepší je vždy ta diskuze :)
přesně! Kolikrát mi to hlava nebere...
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#5
(01. 02. 2013, 21:14:06)Zdendule Napsal(a):
(01. 02. 2013, 21:12:15)smiling_girl Napsal(a): Nejlepší je vždy ta diskuze :)
přesně! Kolikrát mi to hlava nebere...

Lidi jsou omezení :)
Odpovědět
#6
O chlapech se nemluví, asi se předpokládá že to u chlapů neexistuje
Odpovědět
#7
Málokterý asexuální muž je ochotný o tom otevřeně mluvit. Zřejmě je to pro ně mnohem ožehavější téma.
Odpovědět
#8
Já myslím,že by se vůbec mohlo o asexualitě mluvit víc. Spousta lidí o asexualitě nic neví a pak na nás koukají jak na mimoně...
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#9
(02. 02. 2013, 15:28:26)Zdendule Napsal(a): Já myslím,že by se vůbec mohlo o asexualitě mluvit víc. Spousta lidí o asexualitě nic neví a pak na nás koukají jak na mimoně...

Tak teď jsem viděl v upoutávkách , že asexualitu bude řešit v pondělí večer na Nově Dr.House...
Asi milion českých diváků si udělá názor...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#10
(02. 02. 2013, 17:24:06)adevr Napsal(a):
(02. 02. 2013, 15:28:26)Zdendule Napsal(a): Já myslím,že by se vůbec mohlo o asexualitě mluvit víc. Spousta lidí o asexualitě nic neví a pak na nás koukají jak na mimoně...

Tak teď jsem viděl v upoutávkách , že asexualitu bude řešit v pondělí večer na Nově Dr.House...
Asi milion českých diváků si udělá názor...
no jo,ale jaký. Protože jak je mi známo,tak dr. House vždycky všechno vyléčí :-D
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Článek na prozeny.cz z 5.7.2020 Cipísek 4 8892 31. 07. 2020, 10:20:39
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex