Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak proměnit partnera v asexuála
#11
(30. 07. 2013, 12:05:28)Charlie Napsal(a): Ale dáždovky sa mi zas páčia, sú roztomilé... aj ked teraz mi tak prichádza na rozum, či je to vlastne hmyz -_-

Není, žížaly čili dešťovky jsou červi, s hmyzími larvami či housenkami nejsou příbuzní, jen podobně vypadají. A pokud je někdo blázen do žížal, tak ať si zajede do Austrálie, tam mají žížalu s příhodným jménem veležížala obrovská (Megascolides australis), co dorůstá délky dva až tři metry, je šmolkově modrá a vylučuje ve tmě svetélkující sliz. No jo, v Astrálii jsou drsňáci i žížaly :-)

adevr: Džambulka je prý původně Bambulka, tudíž žádný hmyz (nanejvýš nějaká stopkovýtrusná houba :-) ). Tedy alespoň podle nějakého pořádu o celebritách na Primě, na který se mi nedávno omylem podařilo přepnout, když jsem znovu programoval univerzální dálkové ovládání, které jsem si nedopatřením odprogramoval. Bohužel kdo a proč to vymyslel mi už uniklo ...

Dobra: Na chlupaté housenky pozor, některé mají tenká a ostré chlupy, co se po zabodnmutí do kůže odlomí a fungují jako housenčí verze skelné vaty.

A mimo přezdívek rostliných, živočišných a poživatinových jsem slyšel i anatomické, i když jenom dvě (pusinka a prdelka) a to druhé bylo použito jen při oslovování malých dětí a domácích zvířátek. A nakonec, do jaké třídy zařadit bizarní přezdívku "žužlík" mně vůbec nenapadá, i když mám pocit, že se tak jmenovalo kotě v jednom večerníčku.
Odpovědět
#12
Modrá dáždovka! To musí byť super!!! Srdce
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#13
Dobra Napsal(a):Kdybych někoho milovala, klidně bych ho nazývala v nějakých vhodných chvílích zdrobnělinami zvířátek, např. motýlku.

Jů, to je dobrý:-). Teda ten motýlek, některá další zvířata už by nemusela být tak vhodná:-).
In a society that tries to standardize thinking, individuality is not highly prized. Alex Grey
Odpovědět
#14
(29. 07. 2013, 13:28:20)SunnylovesToby Napsal(a): Autor varuje před používáním infantilních přezdívek, které mohou ohrozit váš sexuální život.

Funguje to. Mňa mama od malička volala miláčik, chrobáčik alebo chrústik a fakt som s ňou nikdy nechcel mať sex...
Odpovědět
#15
(30. 07. 2013, 18:44:16)Charlie Napsal(a): Uááá húsenice sa mi naozaj hnusia.... Nikdy by som sa ich ani nedotkol....
To sú Ještěřani, nie? =D

Supervrchni pozemský lidský kontaktér Vesmírných lidí Ivo A. Benda je nazval Ještírci.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#16
Džambulka byla kdysi postava v nějaké kreslené pohádce..myslím, že hrošice..
Odpovědět
#17
K mým uším se zase doneslo, že Džambulka je odvozenina od slova džambulík (nebo tak nějak), což na Moravě znamená něco jako panák tvrdého alkoholu.
------
Dešťovek čili žížal je mi moc líto. Když je mokro tak vylezou na silnice, cesty a spousta z nich zahyne nebo je poraněná a než umře tak hrozně trpí.
------
A já, Magramale, znám ještě jednu anatomickou přezdívku a ta se hodí přesně na tebe: hlavička.:)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex