Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přírůstek do rodinky :-)
#1
Ahoj! Tak jsem zde :-) Objevila jsem tyto stránky a jsou fakt super. Taky jsem asexuální, už od dětství vím, že nechci děti a kluci se mi líbili jen tak trochu a spíše"umělecky" nikoli žádostivě. Představa sexu je mi odpudivá, nikdy si nebudu ničím takovým "špinit" své tělo, vůbec nedokážu pochopit heterosexuály :-\
Ani líbání mě nepřitahuje.

Nikdo to o mě neví (kromě mé matky) a co si myslí ostatní (že jsem nikdy s nikým nechodila) to neřeším.
Doufám, že je vás tu takových víc a že tu najdu něco nového!
Odpovědět
#2
Vítej v klubu LOL
Odpovědět
#3
Přidám se taky, vítej mezi námi! :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#4
Je to.... eh... ona sa zrušila?
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#5
Zvláštní. Proč asi?
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#6
Pijeme žijeme?
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#7
Až se zrušíme a skončíme s alkoholovou demencí. Takhle skončila moje sestřenice, Než úplně přestala myslet a vnímat, tak hrozně trpěla tím, jak ztrácela paměť a byla zmatená, plakala a křičela, ale už byla bez šance žít normálně dál. Velmi, velmi smutné. Ani mrtvá, ani živá.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#8
To je čistá lobotómia.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex