Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homeopatie a asexualita
#11
(02. 01. 2014, 12:48:29)UweFiltr Napsal(a): No prostě jsou tady na fóru zaregistrovaný lidi, co jsou tady podle mě tak trochu na špatný adrese. Nic proti nim nemam, i když mi připadá dost divný, když si někdo třeba do asexuální seznamky dá inzerát typu: "Hledám muže, pro kterého neni sex na prvnim místě."
Tak je pro něho sex až na druhym nebo na třetim místě? Nebo já nevim, jak to mam chápat. To může znamenat, že dotyčná sice nepotřebuje sex denně, ale úplnýho asexuála asi taky nechce.

Několik měsíců jsem tu vyvracel Nele, že neni se svým přístupem asexuálka až se na mě rozezlila, ale pak se vdala, má dítě a dnes s radostí šustí jen to sviští.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#12
(02. 01. 2014, 12:48:29)UweFiltr Napsal(a): Ale jinak smyslem mýho příspěvku bylo reagovat na to, že údajně tady byli asexuálové, co se "vyléčili" a stali se z nich sexuálové. Tomu já prostě nevěřim, že se dá asexualita nějak "vyléčit". Zřejmě to byli hetero/homo/bisexuálové, co našli jednoho dne tu pravou/pravýho.
Tak jsem to nemyslel, že by se asexualita dala "léčit". Ale člověk se může považovat za asexuála a nemusí jím být. Může třeba mít nějaký blok, fyzický problém apod. Rozhodně vliv psychiky i zdravotního stavu na sexuální touhu/vztah k sexu je dost zásadní. Proto asi to spojení (a)sexualita a homeopatie.
Odpovědět
#13
(02. 01. 2014, 18:00:55)ChildFreeMan Napsal(a): pak se vdala, má dítě a dnes s radostí šustí jen to sviští.

Mě právě překvapilo, kolik "asexuálek" uvádí, že má děti. Pokud nejsou ty děti adoptovaný, tak jim je někdo musel udělat. A pochybuju, že otěhotněly hned na první pokus, kdy zároveň zjistily, že se jim to nelíbí. Co mam třeba kamarádky a známý, tak ty řikaly, jak jim tvrvalo třeba několik let, než otěhotněly. To musely bejt stovky a stovky pokusů. Takže ono to s tou asexualitou u někoho zase tak horký nebude :-)

houba: Ale právě to je ta otázka, kdo je asexuál a kdo je ve skutečnosti sexuál, ale žije z nějakýho důvodu v celibátu.
Jinak opakuju, že nic proti těm lidem nemam, pokud jim připadá, že víc zapadnou mezi asexuály.
Odpovědět
#14
(02. 01. 2014, 18:17:57)UweFiltr Napsal(a): Mě právě překvapilo, kolik "asexuálek" uvádí, že má děti. Pokud nejsou ty děti adoptovaný, tak jim je někdo musel udělat. A pochybuju, že otěhotněly hned na první pokus, kdy zároveň zjistily, že se jim to nelíbí. Co mam třeba kamarádky a známý, tak ty řikaly, jak jim tvrvalo třeba několik let, než otěhotněly. To musely bejt stovky a stovky pokusů. Takže ono to s tou asexualitou u někoho zase tak horký nebude :-)

To že někdo má děti nemusí znamenat, že není asexuál.
Mě třeba vůbec nevzrušuje čištění zubů (spíš mě to sere) a stejně to dělám, protože z toho mám užitek :-)
Odpovědět
#15
(02. 01. 2014, 19:05:13)houba Napsal(a): Mě třeba vůbec nevzrušuje čištění zubů (spíš mě to sere) a stejně to dělám, protože z toho mám užitek :-)

Já sice jakožto asexuál v tomhle nemam moc velký znalosti, ale můj selskej rozum mi řiká, že když žena neni vzrušená, tak nezvlhne. A potom je otázka, jakej ten sex asi je.
Nebo možná kupujou lubrikační gely po kýblech jako já montážní pastu na pneumatiky :-)
Odpovědět
#16
Kazdej to ma jinak, proste kvuli diteti se k sexu prekonaji, jako treba i nektere lesbicky se prekonaji ikdyz se jim to nelibi, ja osobne nechci defi nikdy, ale kazdy to ma jinak
Odpovědět
#17
nikdo se nemusi prekonavat, staci mit po ruce injekcni strikacku
Odpovědět
#18
(03. 01. 2014, 13:34:18)radunka.91 Napsal(a): Kazdej to ma jinak, proste kvuli diteti se k sexu prekonaji, jako treba i nektere lesbicky se prekonaji ikdyz se jim to nelibi, ja osobne nechci defi nikdy, ale kazdy to ma jinak

Ale jo, tak někdo se třeba dokáže překonat. Já jsem se taky párkrát překonal, takže nějaký ty sexuální zážitky mam. Ale po takovym zážitku jsem se vždycky musel z toho nějak oklepat (to tvalo třeba několik měsíců). Pak jsem si řek , že to teda ještě zkusim a dost často jsem z toho stejně radši na poslední chvíli vycouval, vymyslel jsem si nějakou výmluvu, atd... Nedokážu si představit, že bych se takhle překonával několik let třeba každej den. Jak už jsem napsal, to by s tou asexualitou asi nebylo tak horký.
Jinak já děti taky nechci, takže tenhle problém se mě naštěstí netýká.

(03. 01. 2014, 13:53:36)Zerda Zerubis Napsal(a): nikdo se nemusi prekonavat, staci mit po ruce injekcni strikacku

Představa toho rozmnožování přes injekční stříkačku mě docela pobavila :-)
Odpovědět
#19
Jsem se ptal jedne kamaradky a ona mi to vysvetlila :)
Odpovědět
#20
(02. 01. 2014, 18:17:57)UweFiltr Napsal(a): Mě právě překvapilo, kolik "asexuálek" uvádí, že má děti. Pokud nejsou ty děti adoptovaný, tak jim je někdo musel udělat. A pochybuju, že otěhotněly hned na první pokus, kdy zároveň zjistily, že se jim to nelíbí. Co mam třeba kamarádky a známý, tak ty řikaly, jak jim tvrvalo třeba několik let, než otěhotněly. To musely bejt stovky a stovky pokusů. Takže ono to s tou asexualitou u někoho zase tak horký nebude :-)

Třeba to berou jako návštěvu zubaře.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex